Peršokti prie turinio


Klaksi voztuvai ....


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

#21 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 14:37

cia galvotai apie - ex 405 aroones, tik susipainiotai: ar purskalas, ar siurbekarbis buva ... :blush:

A koks skirtums? Mechaninė pusė identiška :unsure:

jei siurbekarbis, su TU tipo varikliu, tai kaip minejai - verzlemis+kontra ... B)

Na su purškalu analogiškai :unsure:

kas analogiskai ? -_- visi varikliu XU tipai - tabletes ... B)

ps. psio, lendu budon ... <_<
  • 0

#22 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 14:37

kas analogiskai ? -_- visi varikliu XU tipai - tabletes ... B)

tikrai ne :)
  • 0

#23 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 14:41

tikrai ne :)

sorry. mi16 neturejau omeniuose ... :blush:

ppps. nieks neiskrapstys is budos

Šį pranešimą redagavo rally69: 2006 gruodžio 01 - 14:42

  • 0

#24 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 14:44

sorry. mi16 neturejau omeniuose ... :blush:

ppps. nieks neiskrapstys is budos

5 postas nuo viršaus dar kartą permeskit akį. Ten tik viena eilutė parašyta, todėl tarp eilučių nėr ką skaityt.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#25 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 14:58

5 postas nuo viršaus dar kartą permeskit akį. Ten tik viena eilutė parašyta, todėl tarp eilučių nėr ką skaityt.

nu kvailas gincas. -_- butum atidesnis, pastebetum kad as bent reiskiau nuomone tik apie 205,309,405 variklius. (ne su automatiniu susireguliavimu keiciant tepalus, esant hidrokompensatoriems)

o pagrindine mano mintis, bei klausimas: kas dar reguliuoja voztuvu siluminius tarpelius tokiu daznumu, ir kur juodu ant balto - reguliavimo, tokiu daznumu, gamintoju rekomendacijos?
bent jau zinau zmogu, kuris vostuvu siluminius tarpelius reguliuoja kas 10kkm ar 20kkm.

hau :beer:

Šį pranešimą redagavo rally69: 2006 gruodžio 01 - 15:05

  • 0

#26 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 15:01

Gražiai jūs čia :D Tęskite :blink:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#27 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 15:11

bent jau zinau zmogu, kuris vostuvu siluminius tarpelius reguliuoja kas 10kkm ar 20kkm.

Tokius intervalus, esu mates tik ZAZ instrukcijoje :huh:
  • 0

#28 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 15:32

nu kvailas gincas. -_- butum atidesnis, pastebetum kad as bent reiskiau nuomone tik apie 205,309,405 variklius. (ne su automatiniu susireguliavimu keiciant tepalus, esant hidrokompensatoriems)

Ginčas aišku kvailas. Aš supratau apie ką tu, tik nelabai supratau, kodėl Aroonei visa tai pritaikei, pas jį gi 405 buvo su 1,4 TU mataru ir jam jokių šaibų pirkinėt nereikėjo, o jeiguir reguliuodavo kas 20kkm, tai visos detalės dangtelio tarpinė.
O beje temos autorius užklausė apie 1,4 TU matarą. O apie visokias ten iškasenas ne :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#29

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 01 - 16:31

nu ir duodat jus cia :)
  • 0

#30 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 02 - 00:33

jauchiu atsakymo sulaukt nera shansu... parvazhiuosiu i lietuvele brangiaja, ir vel paskutines kojines atims... pakeis ne tik pachius vozhtuvus, o ir varikli visa, ventyliu lemputes, ir padangu shildymo tenus... o gal visdelto pasidalinsit informacija su pradedanchiaisiais? Kiek ten tie reguliavimai kainuoja, ir kas gali nutikti, jei to nedarysiu iki vasaros? jo - 406 2.0 1997 prieshstilas

Šį pranešimą redagavo Radradratorius: 2006 gruodžio 02 - 00:34

  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#31 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 08:21

jauchiu atsakymo sulaukt nera shansu... parvazhiuosiu i lietuvele brangiaja, ir vel paskutines kojines atims... pakeis ne tik pachius vozhtuvus, o ir varikli visa, ventyliu lemputes, ir padangu shildymo tenus... o gal visdelto pasidalinsit informacija su pradedanchiaisiais? Kiek ten tie reguliavimai kainuoja, ir kas gali nutikti, jei to nedarysiu iki vasaros?

jo - 406 2.0 1997 prieshstilas

Nu tai susireguliuok UK, jeigu čia brangu
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#32

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 11:52

gal kas koki meistriuka rekomenduosit kuris padarytu man sita darba suregulioju juos?
  • 0

#33 Svečias_ttadaz_*

Svečias_ttadaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 10:37

Sveiki. mano p405 su 1,8 varikliu irgi skleidžia tą bjaurų garsą... Atrodo,kad variklyje baršketu plastmasė. Bet tas garsas atsiranda jau motorui sušilus ir triukšmauja maždaug nuo 70 iki 80 laipsnių temperatūroje... Kol šaltas-dirba kuo puikiausiai... Gal kas su tuo susidūrėte? Ir gal net kas žino,kodėl taip yra?
  • 0

#34 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 22:22

priklaksejot jus cia :angry: sia savaite pas mane ta pati problema atsirado, tiesa dar netikrinau kaip dirba motoriukas isiles bet iskart uzvedus klaksi voztuveliai (motoriukas 2.0 16V '98 coupe) :wacko: nzn ar pas mane tas hidrokompensatorius yra ir as reguliuojas voztuveliai. Gal kas is techniskesniu kolegu galtumet mest info. Siaip ar taip vesiu dirzelio keist greit, tiesiog nesinori kad priburtu ko neismananciam kaip as ir pakeistu tai ko nereikia ir nuluptu K sumom. ACIU ;)

Šį pranešimą redagavo walas: 2006 gruodžio 06 - 22:23

  • 0

#35 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 22:24

priklaksejot jus cia :angry: sia savaite pas mane ta pati problema atsirado, tiesa dar netikrinau kaip dirba motoriukas isiles bet iskart uzvedus klaksi voztuveliai (motoriukas 2.0 16V '98 coupe) :wacko: nzn ar pas mane tas hidrokompensatorius yra ir as reguliuojas voztuveliai. Gal kas is techniskesniu kolegu galtumet mest info. Siaip ar taip vesiu dirzelio keist greit, tiesiog nesinori kad priburtu ko neismananciam kaip as ir pakeistu tai ko nereikia ir nuluptu K sumom. ACIU ;)

va va ash ir apie ta pati.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#36 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 07 - 13:09

va va ash ir apie ta pati.

Naujienos is PA serviso kur man sekmingai pakeite dirzeli su atraminiais guoliais (beje pigiai 410 lt), del klaksejimo, deja, tepasake jog tai tikrai ne voztuvai o pasirodo purkstukai :wacko: ir padeti jie sitoj vietoj negali.. Rezultate likau totaliam konfuze :(
  • 0

#37 Svečias_ttadaz_*

Svečias_ttadaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 07 - 13:35

Naujienos is PA serviso kur man sekmingai pakeite dirzeli su atraminiais guoliais (beje pigiai 410 lt), del klaksejimo, deja, tepasake jog tai tikrai ne voztuvai o pasirodo purkstukai :wacko: ir padeti jie sitoj vietoj negali.. Rezultate likau totaliam konfuze :(

purkštukai???
o nepasakė,kas gali padėti? :mellow:
  • 0

#38 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 07 - 13:42

purkštukai???
o nepasakė,kas gali padėti? :mellow:

sake kreiptis "kitur", suprask nenorim kist nagu, bet tikina kad klaksejimas tikrai ne hidrokompensatoriaus o purkstuko gali buti.. Kadangi cia jau mano kompetencija apie auto baigias vesiu i zibinta.. :unsure:
  • 0

#39 Svečias_ttadaz_*

Svečias_ttadaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 07 - 13:48

idomu,ką ten pasakys
  • 0

#40

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 07 - 14:08

domejausi tais kondensatoriais sake jie nesireguoliuoja ant 306 pezu ar tai tiesa? kiek kainuoja ju pakeitimas? :wacko:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0