Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Dazymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#1 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 16:49

galvoju ateity perdazyt savo puga. tai gal zinote kokios kainos dabar vyrauja. siaip randuos Utenoje,gal kokius rekomenduotumet servisus kur kokybiskai dazo.
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 20:07

1. Negi Utenoje nėra rekomenduotinų meistrų, kad jų ieškai per visą Lietuvą? 2. Pasakyti, kiek kainuos perdažymas, tai tas pats, kas klausti kiek kainuoja automobilis, nesakant nei koks modelis, nei kokie metai. Viena, kai šonai nuo gyvatvorės apsibraižę, kita, kai diagnozė - "lupena". 3. Kadangi Kaunas lupikų miestas, imam 200lt už detalę (ruošimas+dažymas+dažai).
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 21:08

as per visa Lietuva neieskau. klausiu tu kurie tai dare ir gal gali pasakyt kur Utenoje tai geriausiai daro. o del auto tai galetum paziuret po mano nick'u. ;]
  • 0

#4 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 21:11

galvoju ateity perdazyt savo puga. tai gal zinote kokios kainos dabar vyrauja. siaip randuos Utenoje,gal kokius rekomenduotumet servisus kur kokybiskai dazo.

Nei daug nei mazai apie 2000lt.
  • 0

#5 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 22:18

:o galvojau kad truputi maziau kainuos. o tai cia kiek laiko daro? ir ar labai skirias kainos pvz. paprasti dazai ir kokia metalic? :wub:
  • 0

#6 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 22:35

:o galvojau kad truputi maziau kainuos. o tai cia kiek laiko daro? ir ar labai skirias kainos pvz. paprasti dazai ir kokia metalic? :wub:

Jei pavirsutinis dazymas be ardymo tada maziau, bet jei pilnai visa auto nori tai ruoskis kazkur tokia suma pakloti.
  • 0

#7 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 23:23

aciu HDI uz info.
  • 0

#8 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 04 - 23:42

normalei...zhinosim, bo vienoj arkoj be jokiu rudzhiu ar puvimo pozhymiu - dazhas nuo krashto atsilupo... keistai taip, kaip priklijuotas kad butu buves.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#9 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 21:01

as per visa Lietuva neieskau. klausiu tu kurie tai dare ir gal gali pasakyt kur Utenoje tai geriausiai daro. o del auto tai galetum paziuret po mano nick'u. ;]

Aš puikiai matau, koks pas patį modelis, ne aklas. Nepagavai minties. Atidžiau perskaityk 2-o punkto pirmą sakinį.
Kolegos HDI norėčiau paklausti, kur randasi tas servisas, kuris už 2000 pinigų daro pilną dažymą su nuardymu? Tik prieš atsakydamas, gerai pagalvok. Man arabų nepapūsi. Aš dažau 17 metų ir kainose orientuojuosi. Nebent pas kokį "dėdę Anicetą" iš metalinių garažų. Kolega BadBoy lyg teiravosi apie kokybišką dažymą. Su garantija, o ne iki pirmo plovimo kercheriu.
  • 0
... labai piktas diedas...

#10 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 21:16

Pamenu, vienas pazystamas, uz vieno is savo ekskliuzyviniu automobiliu dazyma pamokejo kazka ~1000 Eur. Ir tai pries pora metu. Ir keleta menesiu, rodos, lauke savo eiles. Nesake, kad turint omeny kokybe, jaustusi permokejes. :unsure:
  • 0

#11 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 21:34

Pasikartosiu: Nematant stovio iki dažymo, negali spręsti apie darbo sąnaudas. Viena, kai apibraižyta, akmenukų apkapota, kita, kai LUPENA. Praktikoje pasitaikęs intervalas- nuo 800 iki 5000 už pilną dažymą. Tas, kur 800 buvo prieš 12 m. Bėje, tikrai, prieš porą metų buvo pigiau. Viskas brangsta.

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2006 gruodžio 05 - 21:51

  • 0
... labai piktas diedas...

#12 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 22:15

Pasikartosiu:
Nematant stovio iki dažymo, negali spręsti apie darbo sąnaudas. Viena, kai apibraižyta, akmenukų apkapota, kita, kai LUPENA. Praktikoje pasitaikęs intervalas- nuo 800 iki 5000 už pilną dažymą. Tas, kur 800 buvo prieš 12 m.
Bėje, tikrai, prieš porą metų buvo pigiau. Viskas brangsta.

Jimmy - dazai pats? Kameroje, kaip suprantu?
Uz kiek "perlietum" dviem eilem isrengta, paruosta dazymui VAZ'a?
Dazu, iseitu, kaip suprantu ~1.5-2kg. Spalva viena is geltonos atspalviu, zodziu ne pati geriausia "dengimo" prasme. Kebulas ir buves geltonas, tik kito atspalvio, daugkur butu susveitineta. Beje, ka manai apie dazus "MIPA"?
Kiek girdejau, nepalyginamai geriau nei koks "SADOLIN"?
O ar litro kaina ~104-108Lt cia norma?
  • 0

#13 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 00:23

siaip spalva zalia ir masina tikrai ne lupena,kai kur apibraizyta ir vsio. kazkaip patiko juoda spalva ant pugo (maciau),tai noreciau kada veliau perdazyt,beto ir jusu paklaust ka apie tai manot. nu nezinau gal ir durna mintis,taciau noriu isgirsti ir jusu nuomone ^_^
  • 0

#14 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 20:20

siaip spalva zalia ir masina tikrai ne lupena,kai kur apibraizyta ir vsio. kazkaip patiko juoda spalva ant pugo (maciau),tai noreciau kada veliau perdazyt,beto ir jusu paklaust ka apie tai manot. nu nezinau gal ir durna mintis,taciau noriu isgirsti ir jusu nuomone  ^_^

Keisti spalvą nerekomenduočiau.
1. Reikalingas dar didesnis ardymas, nes dažosi viduriai (tarpduriai, bagažinė, apie variklį ir t.t.
2. Automatiškai pakyla kaina. Ne ta mašina, kad sukišti daug pinigų vien dėl to, kad "patinka spalva".
3. Juoda spalva gal ir graži, bet turi savo minusų (vasaros karštis, smarkiau matosi, kai purvina).
4. Tech. paso keitimas.
Rekomenduočiau dažyti tik išorę artima žalia spalva, dadėjus perlo blizgučio. Spalva smarkiai pagyvėja, gražiai "groja" saulės šviesoje. Nesipjauna su paliktais nedažytais tarpduriais.
P.S. bėje, yra planuose kažką panašaus padaryti su sūnaus p306 , irgi žaliu.

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2006 gruodžio 06 - 21:07

  • 0
... labai piktas diedas...

#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 20:24

Pasikartosiu:
Nematant stovio iki dažymo, negali spręsti apie darbo sąnaudas. Viena, kai apibraižyta, akmenukų apkapota, kita, kai LUPENA. Praktikoje pasitaikęs intervalas- nuo 800 iki 5000 už pilną dažymą. Tas, kur 800 buvo prieš 12 m.
Bėje, tikrai, prieš porą metų buvo pigiau. Viskas brangsta.

Jimmy - dazai pats? Kameroje, kaip suprantu?
Uz kiek "perlietum" dviem eilem isrengta, paruosta dazymui VAZ'a?
Dazu, iseitu, kaip suprantu ~1.5-2kg. Spalva viena is geltonos atspalviu, zodziu ne pati geriausia "dengimo" prasme. Kebulas ir buves geltonas, tik kito atspalvio, daugkur butu susveitineta. Beje, ka manai apie dazus "MIPA"?
Kiek girdejau, nepalyginamai geriau nei koks "SADOLIN"?
O ar litro kaina ~104-108Lt cia norma?

Nesupratau, kodėl vakar nenuėjo mano atsakymas.
Karoče, klausimų daug, kils dar daugiau, todėl atlėk, pabazarysim.
Kontaktui - 8687 15693
  • 0
... labai piktas diedas...

#16 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 20:46


Jimmy - dazai pats? Kameroje, kaip suprantu?
Uz kiek "perlietum" dviem eilem isrengta, paruosta dazymui VAZ'a?
Dazu, iseitu, kaip suprantu ~1.5-2kg. Spalva viena is geltonos atspalviu, zodziu ne pati geriausia "dengimo" prasme. Kebulas ir buves geltonas, tik kito atspalvio, daugkur butu susveitineta. Beje, ka manai apie dazus "MIPA"?
Kiek girdejau, nepalyginamai geriau nei koks "SADOLIN"?
O ar litro kaina ~104-108Lt cia norma?

Nesupratau, kodėl vakar nenuėjo mano atsakymas.
Karoče, klausimų daug, kils dar daugiau, todėl atlėk, pabazarysim.
Kontaktui - 8687 15693

Reikes savaites kitos begyje uzsukti, tokiu atveju.
Klausimu tai tikrai galybe, nes dazyme ir paruosime as, tiesiai sakau, diletantas esu, todel ir klausiu.
:blush:
  • 0

#17 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 22:32

siaip spalva zalia ir masina tikrai ne lupena,kai kur apibraizyta ir vsio. kazkaip patiko juoda spalva ant pugo (maciau),tai noreciau kada veliau perdazyt,beto ir jusu paklaust ka apie tai manot. nu nezinau gal ir durna mintis,taciau noriu isgirsti ir jusu nuomone ^_^

Jo - juoda grazhu, bet tik kai nuplauta. Pas mane butent tokia (tik atsizhvelgiant i metu laika...). O kai dar salonas viduje kreminis - tai visai uoga. Kai tik pamachiau - ish kart uzhsimaniau. Ir nusipirkau. O del vasaros karshchiu - nepergyvenu - tam oro kondikas yra. Aishku viiiiisai kita kalba kai jo nera...

P.S. Kiek esu 406u mates aplink (pilnos gatves) - ne vieno nepastebejau kol kas su kremines spalvos salonu. Butu visai idomu suzhinot ar tarp jusu kas nors turi toki? :lyzht:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#18 BadBoy

BadBoy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 85
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P406 ,2.0 16v ,'95

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 23:36

blemba man juoda spalva prie sirdies :)~ . gaila kad brangiai viskas kainuotu. nu tada kitas klausimas-kiek kainuoja dadet perlo? ir ar ziauriai didelis skirtumas nuo iprastos? :wub: Didelis respect'as visiems
  • 0

#19 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 07 - 06:20

Aš puikiai matau, koks pas patį modelis, ne aklas. Nepagavai minties. Atidžiau perskaityk 2-o punkto pirmą sakinį.
Kolegos HDI norėčiau paklausti, kur randasi tas servisas, kuris už 2000 pinigų daro pilną dažymą su nuardymu? Tik prieš atsakydamas, gerai pagalvok. Man arabų nepapūsi. Aš dažau 17 metų ir kainose orientuojuosi. Nebent pas kokį "dėdę Anicetą" iš metalinių garažų. Kolega BadBoy lyg teiravosi apie kokybišką dažymą. Su garantija, o ne iki pirmo plovimo kercheriu.

Matai as pries parduodant Chrysleri visa perdaziau ir tas buvo geguzes gale. Uz visa dazyma, paruosima su nuardymu ir dazais paklojau 2200lt.
Kolega gal parodytumete man ta garaza kuris prisiemes kebulo dazyma nestumtu i kamera ir pats surizikuotu dazyti. Ar zinai kokios baudos uz dazyma be kameros? Nezinau kaip kituose miestuose, bet Klaipedoje nesvarbu tu ar garaze ar servise prisiemei kebulo dazyma visvien stumi i dazymo kamera, nes pagrindinius darbus atlieka tas vadinamas garazas, nes auto reikia paruosti dazymui (nuardyti, nuimti sena spalva) nugruntuoja ir nudazo kameroje. O pats brangiausias tai dazai ir lakas. Taip kad nezinau is kur jus istraukiate tokias ispustas kainas nebent kokiuose gamintoju servisuose, bet reikia buti kvailam, juk masina kita gali nusipirkti kokiu 96m uz 5000 lt. :D

Šį pranešimą redagavo HDI: 2006 gruodžio 07 - 06:23

  • 0

#20 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 07 - 07:32

blemba man juoda spalva prie sirdies :)~ . gaila kad brangiai viskas kainuotu. nu tada kitas klausimas-kiek kainuoja dadet perlo? ir ar ziauriai didelis skirtumas nuo iprastos? :wub:
Didelis respect'as visiems

Kuo daugiau perlo (nemaišyk su metalic), tuo brangiau. Visai mašinai dažų kiekis gali pabrangti 50-150lt, žiūrint, kurį dažų gamintoją pasirinksi. Pigiausi Mipa, toliau Glasurit. Spies hecker, Sikkens.
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0