Peršokti prie turinio


Patarkite dėl 306 variklio


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 Svečias_Atstovas_*

Svečias_Atstovas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 11:37

Mano paugeot 306 kažko trukčioja važiuojant, kai truputėli atpalaiduoju gazą. kai ant itempimo (nu kada užspaudziu) tai nieko nesijaučia. Važiuojant žemesnėmis pavaromis labai trukčioja. Kas ce po perkūnais gali būti? gal kas žinote? masina: peugeot 306, 1,4 motoras, monoipurškimas.. ka čia dar pasakyti? raidžių nepamenu.. XN, ar NX.... :)
  • 0

#2

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 11:46

buvo ir pas mane panasiai .. bet tik kartais ritais ,kaip uzkurdavau ir reikedavo vaziot tai oi ,kaip trukciodavo... ir netraukdavo dar ... visu pirma patarciau pasitvarkyt varikliuka. as tai pakeiciau oro filtra . sudejau naujas zvakes ... isvaliau degima ns dregmes buvo ir pan ... B) nu vn zo padariau praputima ... ir baigesi tie trukciojimai.. gali ir purkstukai benzo pas tawe himicinti ..ir pan
  • 0

#3 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 gruodžio 05 - 17:18

ar NX.... :)

Va sitas teisingesnis :lol: ;) pas mane irgi patrukcioja tiek ant duju tiek ant benzo. Speju, kad zvakes kaltos. Dar gali but laidai, paskirstytojas, filtrai. Rytais uzkurus tik normaliai dirba pas tave?

Šį pranešimą redagavo Dariusa: 2006 gruodžio 05 - 17:24

  • 0

#4 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 20 - 10:47

pas mane irgi trukčiot pradėjo, bet čia patarimo negavau- matyt nesusidūrė niekas ar moterišką giminę ignoruoja :angry:
  • 0

#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gruodžio 20 - 10:52

pas mane irgi trukčiot pradėjo, bet čia patarimo negavau- matyt nesusidūrė niekas ar moterišką giminę ignoruoja :angry:

O nepastebėjai ar pvz atėjus drėgniems orams tas darosi ar jokio skirtumo? Ar šaltas variklis ar šiltas?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 Svečias_Atstovas_*

Svečias_Atstovas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 29 - 10:53

niekas nezino kodel trukcioja ta mano masina.. buvau i servisa nuvares, tai irgi nieko nezino ten.. Kazkaip pradedu nisivilt peugeot varikliais, jau trecia masina su kuria turiu bedu del variklio.. Nieko nesakau, ne naujos jos... bet vistiek kitu varikliai patvaresni man taip rodos.. vat kas patinka man, tai kad nerudyja :D
  • 0

#7 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 gruodžio 29 - 11:04

buvo ir pas mane panasiai .. bet tik kartais ritais ,kaip uzkurdavau ir reikedavo vaziot tai oi ,kaip trukciodavo... ir netraukdavo dar ...
visu pirma patarciau pasitvarkyt varikliuka.

as tai pakeiciau oro filtra . sudejau naujas zvakes ...
isvaliau degima ns dregmes buvo ir pan ... B) nu vn zo padariau praputima ...

ir baigesi tie trukciojimai..

gali ir purkstukai benzo pas tawe himicinti ..ir pan

SKaiciau i nelabai supratau autorius ar girtas ar siaip apsiputes.

Patarciau pasitvarkyt varikliuka. nu jo aisq jei trukcioja tai kas daugiau :D

Isvaliau degima, padariau praputima, kur puteij i glusaka ?
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#8 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 02 - 16:37

O nepastebėjai ar pvz atėjus drėgniems orams tas darosi ar jokio skirtumo? Ar šaltas variklis ar šiltas?

tai kad rudenį pirkau ir sausų orų mažai buvo . tok pastebėjau kad šaltas netrukčioja o kaip apšyla varikliukas tai ir traukia blogiau :mad:
  • 0

#9 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 02 - 20:11

Maniskiui 306 1.6cc trukciojimas buvo prasidejes kaiptik ant greitejimo. Kartais uzmynus akseleratoriu susitasydavo ir pasigirsdavo vos juntamas neiprastas suzirzimas. Dinamika siektiek krisdavo, bet daugiau nieko. Rinkdamas po dezes gedimo atgal i kruva, pastebejau, kad is salono puses po isiurbimo kolektoriumi einanti slanga, galuose suskirdusi ir vienam gale gana giliai plysusi. Ja nuemiau, galus patrumpinau iki sveikos slangos, uzmoviau prisukau "chamutais" ir dabar pravaziavus ~300-400km tas pasioziavimas nepasikartojo nei karto. Neziurejau techninese schemose, bet sprendziant is to, kur pajungta ir i kur nueina, tai vakumo slanga, itariu, susije su maitinimo sistema. Gale slangos - voztuvas su davikliais...
  • 0

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 03 - 11:22

tai kad rudenį pirkau ir sausų orų mažai buvo . tok pastebėjau kad šaltas netrukčioja o kaip apšyla varikliukas tai ir traukia blogiau :mad:

O kokios kuro sąnaudos? Ar labai dūmais spjaudosi, kai gerai pagazuoji? Pabandyk stovint ant laisvos pavaros, šaltam varikliui staigiai paspaust gazą daug (na iki dugno nereikia) ir tą patį padaryk šiltam. Tada pasakysi kaip reaguoja variklis.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 03 - 14:51

kuro sąnaudos normalios(~12 mieste, ~7 autostr.), bet dabar dar pastebėjau kai užvedi ant laisvų variklis neina tyliai, o lyg burbėtų, šaltas eina geriau nei šiltas jokių juodų dūmų nėra :rolleyes: ilgiau pavažiavus sumažėja traukimas, toks jausmas kaip žvakės užmestos( kartais taip būdavo senesniajai mašinikei) nors benzu nesmirdi :angry:

Šį pranešimą redagavo soonata: 2007 sausio 03 - 14:55

  • 0

#12 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 03 - 14:56

pradėjau ant pūgiuko pykti :mad: jei taip toliau parduosiu.... :(
  • 0

#13 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 03 - 15:07

Neatsakei į visus mano klausimus. Tą ką dabar parašei aš jau skaičiau, kartotis nereikia. Paspaudyk staigiai gazą šaltam ir karštam ir tada parašyk.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#14 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 03 - 20:20

Neatsakei į visus mano klausimus. Tą ką dabar parašei aš jau skaičiau, kartotis nereikia. Paspaudyk staigiai gazą šaltam ir karštam ir tada parašyk.

Nezaisk Kaspirovskio brolio ;)...
Pirma reikia pamatyti ta masina, isgirsti, uzuosti, si ta patikrinti... Tada kazkokios idejos gali buti.
;)
  • 0

#15

  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 03 - 23:18

buvo ir pas mane panasiai .. bet tik kartais ritais ,kaip uzkurdavau ir reikedavo vaziot tai oi ,kaip trukciodavo... ir netraukdavo dar ...
visu pirma patarciau pasitvarkyt varikliuka.

as tai pakeiciau oro filtra . sudejau naujas zvakes ...
isvaliau degima ns dregmes buvo  ir  pan ... B) nu vn zo padariau praputima ... 

ir baigesi tie trukciojimai..

gali ir purkstukai benzo pas tawe  himicinti ..ir pan

SKaiciau i nelabai supratau autorius ar girtas ar siaip apsiputes.

Patarciau pasitvarkyt varikliuka. nu jo aisq jei trukcioja tai kas daugiau :D

Isvaliau degima, padariau praputima, kur puteij i glusaka ?

kur reikejo ten puciau ir prie zodziu kabinetis tikrai nereikia....pasakyciau bet nesakysiu ..... :D
  • 0

#16 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 04 - 08:04

Nezaisk Kaspirovskio brolio ;)...
Pirma reikia pamatyti ta masina, isgirsti, uzuosti, si ta patikrinti... Tada kazkokios idejos gali buti.
;)

Kartais galima ir pagal tai atspėt bent kryptį į kur žiūrėt... O šiaip variklio garsus aišku reikia klausytis
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#17 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 04 - 08:14

na norit kad aš tiksliai garsus pasakyčiau raštu :D pastovėjo vieną dieną mašiniukas, vakar vakare vėl važiuoja kaip nieko nebuvę.ilgai nevažiavau, gal kai būtų apšilęs vėl plerptų.......gazavau- viskas kaip nieko nebuvę- gazą priima, dūmų labai mažai, o garsas mano ausiai geras :wacko: aš nieko nesuprantu :huh: gal pūgiukas vyriškių nemėgsta ( prieš tai buvo vyras važiavęs) :D :D :D

Šį pranešimą redagavo soonata: 2007 sausio 04 - 08:15

  • 0

#18 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2007 sausio 04 - 08:16

turejau tokia problema su savo, pakeiciau laidus ir zvakes, isvaliau skirstytuva.... padejo, nebetrukcioja... na pas man LPG (ant benzo nebevaziuoja :ph34r: )
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#19 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 04 - 13:37

žvakes pakeitėm, žvaklaidžiai tvarkingi. o koks dar skirstytuvas kur yra ir ką jis atlieka? :D
  • 0

#20 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2007 sausio 06 - 01:07

is ko sprendi kad zvaklaidziai tvarkingi? :blink:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0