Peršokti prie turinio


Policajai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#21 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 14:57

Nekreipk dėmesiaus - mamutui šiandie sunki diena :D
rytoj bus dar sunkesnė :lol: o sekmadieni....... :ph34r:

Posted Image AGA truba jau man ... Posted ImagePosted Image

Nekreipkit į mane dėmesiaus... :lol:
  • 0

#22 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 15:01

Nekreipk dėmesiaus - mamutui šiandie sunki diena :D
rytoj bus dar sunkesnė :lol: o sekmadieni....... :ph34r:

Posted Image AGA truba jau man ... Posted ImagePosted Image

Nekreipkit į mane dėmesiaus... :lol:

kaip galima nekreipt demesiaus i toki zmogu, ir dar tokia diena... :lol:
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#23 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 15:15

Posted Image AGA truba jau man ... Posted ImagePosted Image

Nekreipkit į mane dėmesiaus... :lol:

Blemba, Mamutas prisigere! Posted Image :lol:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#24 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 15:19

Posted Image AGA truba jau man ... Posted ImagePosted Image

Nekreipkit į mane dėmesiaus...  :lol:

Blemba, Mamutas prisigere! Posted Image :lol:

Swiftai...ik... flooderi tu prakeiktas... ik... apie policajus juk tema Posted Image ... :beer:
  • 0

#25 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 15:19

klausimux visai ne i tema: is kur traukiat tuos grazius judancius paveiksliukus? :huh:
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 15:24

klausimux visai ne i tema: is kur traukiat tuos grazius judancius paveiksliukus?  :huh:

Mamuto viltis grąžint diskusiją į vėžes sužlugo ...

Posted Image
  • 0

#27 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 15:28

Na viskas Mamutai, cia viskas ir prasidejo! :o

klausimux visai ne i tema: is kur traukiat tuos grazius judancius paveiksliukus?

Ir is www.banga.lt, ir www.chat.lt, ir netgi is www.combats.ru! Cia gi vel Mamutas mete ta adresiuku ideja!Posted Image
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#28 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 15:53

Na viskas Mamutai, cia viskas ir prasidejo! :o

klausimux visai ne i tema: is kur traukiat tuos grazius judancius paveiksliukus?

Ir is www.banga.lt, ir www.chat.lt, ir netgi is www.combats.ru! Cia gi vel Mamutas mete ta adresiuku ideja!Posted Image

Na neperlenk, daug kas tą žinojo, tik ne visi tą naudojo... Posted Image

Posted Image
  • 0

#29 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2003 rugpjūčio 21 - 09:36

nesigauna :((
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#30 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 21 - 09:44

Tiesa pasakius viskas stovi ant paveikskliuku adresu! Jei pamatai paveiksliuka, tada kopijok jo adresa, nereikia pacio paveiksliuko issaugoti, bet jei tai yra kox tolokas serveris, tada paprasciausiai jo neparodo!
Bandyk dar! Posted Image ;) Posted Image
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#31 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 21 - 10:14

nu ce taip gaunasi, bet daba jau ne i tema... :unsure: kiek zinau, Lietuvoje uz pazeidimus acakingas yr masinos vairuotojas. bet ji nustatyti daznai nerealu. isivaizduokite kokios nors VP Market tarnybine masina... todel stumiama europoje naudojama tvarka su savinyko acakomybe. kiek suprantu, ce tik laiko klausimas. ir pradejus naudoti stacionarus, situo istatymu paskubes pasirupinti. :unsure:
  • 0

#32 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 21 - 16:53

nu ce taip gaunasi, bet daba jau ne i tema... :unsure:
kiek zinau, Lietuvoje uz pazeidimus acakingas yr masinos vairuotojas. bet ji nustatyti daznai nerealu. isivaizduokite kokios nors VP Market tarnybine masina... todel stumiama europoje naudojama tvarka su savinyko acakomybe. kiek suprantu, ce tik laiko klausimas. ir pradejus naudoti stacionarus, situo istatymu paskubes pasirupinti. :unsure:

Tai tipoistaiga tures moketi uz darbuotoju pazeidimus? :lol: Nu tada ish Opeliaus valdishko neishlipsiu :D :D :D
  • 0

#33 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugpjūčio 21 - 17:06

nu  ce taip gaunasi, bet daba jau ne i tema... :unsure:
kiek zinau, Lietuvoje uz pazeidimus acakingas yr masinos vairuotojas. bet ji nustatyti daznai nerealu. isivaizduokite kokios nors VP Market tarnybine masina... todel stumiama europoje naudojama tvarka su savinyko acakomybe. kiek suprantu, ce tik laiko klausimas. ir pradejus naudoti stacionarus, situo istatymu paskubes pasirupinti. :unsure:

Tai tipoistaiga tures moketi uz darbuotoju pazeidimus? :lol: Nu tada ish Opeliaus valdishko neishlipsiu :D :D :D

Policajai darbdavius, darbdavys tave daro. Ir dirbi uz dyka pora menesiu :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#34 Svečias_ExDi_*

Svečias_ExDi_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 21 - 17:37

o kas ty tep baisaus?

Viena akis oranzine, o kita juoda su blikste, ar ka, o kai pazyma ateis namo tai isvis nusisauti galima bus! :o Nors, gal ir ne taip jau ir baisu! ;)

Aha o po to kai kala blykste ir kai paspaudi per stabdzhius taip ir lieki nesuprates nieko. :)

Va taip buvo kai su drauge vazhiuodami nuo Zhirmunu HyperRimi pradejome diskutuoti ir net nepazhiurejau,
kad prie tos kameros greitis 75 pasieke, o buvo vakaras apie 23 val. ir taip tik shast tas blicas, kad ji kur uzh kojos... :angry:
Taigis kale sviesele man, bet va nuotraukos dar iki siolei nesulaukiu :)
Galvojau, kad jau pakvies pakalbeti...
  • 0

#35 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugpjūčio 21 - 17:50

Taigis kale sviesele man, bet va nuotraukos dar iki siolei nesulaukiu :)
Galvojau, kad jau pakvies pakalbeti...

Tu taip neskubek, kol isfotkins juostele, kol i atelje nunes isryskint, po to ziurek dar nesigaus ta fotke :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#36 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 14:30

tai kad anas radaras lygtai nesertifikuoc buva... ir kalbejo tik cekiskai... bausti su tokiu lygtai negalima... tipo, bandomasis :unsure:
  • 0

#37 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 14:35

Policajai darbdavius, darbdavys tave daro. Ir dirbi uz dyka pora menesiu :D

Idomuish kur darbdavys zinos kas tuo metu vaziavo su mashina, jei jomis vazineja visi dabuotojai, kur kam reikia? Jokiaapskaita kuris kada vaziavo nevedama :)
  • 0

#38 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 14:38

jau tada darbdaviai labai tixliai zinotu, kas su kuo kur kada vaziuoja <_<
  • 0

#39 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 14:57

tai pala, tai masina nufotkina... o tai ne masinos savininka baus? kaip jie mane nubaus, vaziuojancia su tevo masina???????  :huh:

Pagal ideja, savininkas atsisako moketi, nes tai buvo ne jis ir nezino kas vazineja su masina. Bet pagal mane baus jie seimininkus ir viskas, o bus bajeriu, toj prasides linksmybes! :o

Na, chia jau matau ne i diskusijos ishsirutuliojusia tem, bet vis tiek :P
Ne pagal ideja, o pagal LR administraciniu teises pazheidimu kodeksa, uzh pazheidima atsako tas ir tik tas asmuo, kuris pazheidima padare. Tai reishkia, kad jei ash, vazhiuodamas su techio automobiliu, virshiju greiti, tai ash ir turiu atsakyti, o ne tetis! Todel svarbu nustatyti pazheideja, o ne mashinos savininka. Nes mashinos savininkas jokiu budu ne = pazheidejas. Jei neirodys, kas butent padare pazheidima (nesimatys nuotraukoj), negales bausti, nes neaishku, kas pazheidejas - baudzhiant bile ka arba mashinos savininka (pvz, mano atveju, lizingo bendrove, ka tada baust? :D ) butu pazheistas teisingumo principas.

Va taip va B)
  • 0

#40 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 22 - 15:00

nu ce taip gaunasi, bet daba jau ne i tema... :unsure:
kiek zinau, Lietuvoje uz pazeidimus acakingas yr masinos vairuotojas. bet ji nustatyti daznai nerealu. isivaizduokite kokios nors VP Market tarnybine masina... todel stumiama europoje naudojama tvarka su savinyko acakomybe. kiek suprantu, ce tik laiko klausimas. ir pradejus naudoti stacionarus, situo istatymu paskubes pasirupinti. :unsure:

Toks istatymas prieshtarautu konstitucijai, nes negalima bausti be pazheidimo. Taip kad vargu bau ar toks istatymas atsiras, norsz pastangu gal ir gali buti B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0