Peršokti prie turinio


406 kuro lygio matuoklis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#1 Svečias_Marasss_*

Svečias_Marasss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 27 - 15:55

Laba diena, Gal kas pasakysit kaip prieiti prie 406 kuro lygio matuoklio? Kurioje vietoje jis yra? labai aciu
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2006 gruodžio 27 - 16:02

Laba diena,

Gal kas pasakysit kaip prieiti prie 406 kuro lygio matuoklio? Kurioje vietoje jis yra? labai aciu

Teko valyt profilaktiskai kuro baka, tai manau turetu kaip ir dyzeliniame buti, o priejimas galimas dviem variantais: nuemus galine sedyne ir desineje puse yra toks apskritimas, tik nezinau kaip ji ten reik ispjaut ar atdaryti, nes pats pasirnkau kita buda, nuemiau visa baka ir tada jokiu problemu prieit prie matuokles ner. kuris yra paciame bake :D

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2006 gruodžio 27 - 16:03

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Svečias_Marasss_*

Svečias_Marasss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 27 - 17:04

Buvau pasikeles kaip tik sedyne savaitgali, nu nieko neradau :unsure: man kazkaip irgi atrode kad ten turi but :(
  • 0

#4 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2006 gruodžio 27 - 17:41

Buvau pasikeles kaip tik sedyne savaitgali, nu nieko neradau :unsure: man kazkaip irgi atrode kad ten turi but :(

as ir pamaciau tik kai nuemiaiu baka, kad yra virs matuokles toks apsktitimas skardoj tarp sedynes ir bako, bet mano manymu nelabai paprastai issiima. o tai kas su matuokle atsitiko?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#5 Svečias_Marasss_*

Svečias_Marasss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 27 - 17:52

Na paneleje skale rodo, kad tuscias tuscias bakas, tai pirmiausia nutariau patikrint matuokle. O kad baka isimt tai ten turbut puse masinos ardyt? :)
  • 0

#6 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2006 gruodžio 27 - 18:33

Na paneleje skale rodo, kad tuscias tuscias bakas, tai pirmiausia nutariau patikrint matuokle. O kad baka isimt tai ten turbut puse masinos ardyt? :)

ne taip sunku dviese per koki 20 min, tik rekomenduociau kad kuo maziau degalu butu, tuo paciu ir baka paruosi ziemai, nors cia aktuoliu dyzeliui.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#7 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2006 gruodžio 27 - 18:50

Is salono, per centra spaudi ta rasta dangteli. Jis turetu nuo krastu atsizioti. Tik kai siuo metu saltoka, tai plastikas sunkiai pasiduoda tokiems dalykams. Tokiu budu papuolus prie siurblio, lieka problema atsukti ta "stebuklingaji briaunataji rata" ;) . Aisku, isemus baka, viskas paprasciau .....
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#8 Svečias_Uldukis_*

Svečias_Uldukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 20 - 18:26

Nu pas mane ir problema su kuro parodymais. Istorija tokia, parejo kuro siurblys (pas mane 406 2ltr HDI), nusipirkau nauja, pakeichiau nuemes galine sedyne (bet ziauriai sunkiai atsisuko tas plasmasinis varztas, manau nuemus baka papraschiau) ir pradejo kura rodyt 1/4 daugiau. Taip kashkada apsigaves, teko traukti iki degalines. O daba dar linksmesne istorija, prisipyliau pilna baka kuro, ir kuro rodykle pradejo shokinet, tai pilnas bakas, tai tushchias ir lepute uzsidega. Vazioujant tiesiai visada rodo tushchia, bet kai pradeda mashina judeti (teleskuotis dyzelis) pradeda shokinet ir rodyt pilna baka. Tai va skaitau visas temas ish eises apie shia problema, bet paieshka tikrai nepadeda. Gal kas gudresnis galetu patart nuo ko pradeti ziuret. Ir gal smulkiai papasakos kas yra nuiminejas baka, kaip ji nuimti? nes antra karta imdamas siurbli lauk (jis kartu su plude eina) nebenoriu ranku dauzytis i sedynes gelezis. Dekui ish anksto !!!
  • 0

#9 Svečias_Sparkleris_*

Svečias_Sparkleris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 20 - 22:14

Nu pas mane ir problema su kuro parodymais. Istorija tokia, parejo kuro siurblys (pas mane 406 2ltr HDI), nusipirkau nauja, pakeichiau nuemes galine sedyne (bet ziauriai sunkiai atsisuko tas plasmasinis varztas, manau nuemus baka papraschiau) ir pradejo kura rodyt 1/4 daugiau. Taip kashkada apsigaves, teko traukti iki degalines. O daba dar linksmesne istorija, prisipyliau pilna baka kuro, ir kuro rodykle pradejo shokinet, tai pilnas bakas, tai tushchias ir lepute uzsidega. Vazioujant tiesiai visada rodo tushchia, bet kai pradeda mashina judeti (teleskuotis dyzelis) pradeda shokinet ir rodyt pilna baka. Tai va skaitau visas temas ish eises apie shia problema, bet paieshka tikrai nepadeda. Gal kas gudresnis galetu patart nuo ko pradeti ziuret. Ir gal smulkiai papasakos kas yra nuiminejas baka, kaip ji nuimti? nes antra karta imdamas siurbli lauk (jis kartu su plude eina) nebenoriu ranku dauzytis i sedynes gelezis.

Dekui ish anksto !!!

o tai kaip bepavyko ta plastmase atsukt? nes pats siandien bandziau tai nepavyko nieko, o nulauzyt tem tu nesinori
  • 0

#10 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 kovo 21 - 13:08

ta plasmase atsisuka llaabai sunkiai :unsure: plaktukas+minusinis atsuktuvas (bukas) = atsargiai kalant +vd40 ~ 20min darbo - atsisuko , man tai teko kebule biski skyle pradidint :D kad istraukciau ta nelemta kuro siurbly
  • 0

#11 Svečias_Sparkleris_*

Svečias_Sparkleris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 21 - 21:43

va va as atsukt irgi jau atsukau, bet kad nejo istraukt jo :D o kaip tu sakai lankstyt kebulo nesinorejo, o brudu radai tame sitelyje? (kaip foto butu gerai kad butum padares) :)
  • 0

#12 Svečias_Uldukis_*

Svečias_Uldukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 22 - 00:20

Atsukus kebulo gadint nereikia. Ishtrauki ta plasmasini varshta (sunkiai bet ishsitraukia), ir be problemu ishtrauki siurbli. O atsisuka jis tikrai sunkiai ir dar sunkiau uzsisuka, gal pusvalandi zaidziau kol sregi pataikiau :) Ir da klausimas, daugiau gal elektrikam, kaip pariguliuot kuro parodymus jei meluoja? Ar yra kokia varza reguliuojama kur nors mashinoj? Nes pachiam kuro siubly nesireguliuoja niekas, o pludes lankstyt nesinori.
  • 0

#13 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 29 - 07:06

pas mane po naujo varikliuko ydejimo , kuo kuro mazhiau tuo daugiau rodo, tai kai pilnas bakas vazhiuoju y degaline :D
  • 0

#14 Svečias_Uldukis_*

Svečias_Uldukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 29 - 10:09

pas mane po naujo varikliuko ydejimo , kuo kuro mazhiau tuo daugiau rodo, tai kai pilnas bakas vazhiuoju y degaline :D

Ten kur laidai eina ish matuokles, laidus sukeisk vietom, ir viskas susitvarkys :)
  • 0

#15 Svečias_Uldukis_*

Svečias_Uldukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 29 - 16:16

Ten kur laidai eina ish matuokles, laidus sukeisk vietom, ir viskas susitvarkys :)

Nedaryk taip, i pievas chia bishki :) Zmones shneka kad plude reik apversti ir bus ok.
  • 0

#16 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 30 - 06:49

pati matyt apsiverte, nes vakar vel viskas normaliai :)
  • 0

#17 Svečias_Hausas_*

Svečias_Hausas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 16:50

Sveiki. Besukdamas zieda, kuris priverzia siurbli prie bako, ji nulauziau. Gal kas buvo susidures su sia problema. Kazin ar atskirai imanoma ji gaut P407? Ar tinka nuo kitu modeliu? Is anksto dekoju uz atsakymus ir pamastymus.
  • 0

#18 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 17:00

Sveiki. Besukdamas zieda, kuris priverzia siurbli prie bako, ji nulauziau. Gal kas buvo susidures su sia problema. Kazin ar atskirai imanoma ji gaut P407? Ar tinka nuo kitu modeliu?
Is anksto dekoju uz atsakymus ir pamastymus.

bandyk lygint nuo kitu, nieks cia tiksliai nepasakys.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#19 Svečias_Uldukis_*

Svečias_Uldukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 17:08

Nu ash savishki kai nulauziau, tia shrote be problemu gavau uz 10 Lt. Bet pas mane 406. Ir da klausimelis, vis turiu ta problema su kuro bako lygiu, gal kas zino ar imanoma ishtaisyti su kompo pagalba, pareguliuoti dachika??? Ish anksto dekoju
  • 0

#20 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2008 lapkričio 10 - 17:34

Is salono, per centra spaudi ta rasta dangteli. Jis turetu nuo krastu atsizioti. Tik kai siuo metu saltoka, tai plastikas sunkiai pasiduoda tokiems dalykams. Tokiu budu papuolus prie siurblio, lieka problema atsukti ta "stebuklingaji briaunataji rata" ;) .
Aisku, isemus baka, viskas paprasciau .....

pas mane 406 97m benzas tai metalinis dangtelis ant kniedziu tai jei reiktu jimt lauka jas reik nugrest aciu diewui mano dar piewu nerodo :blush:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0