Peršokti prie turinio


Nuotrauka

stabdziu diskai & stabdziu kaladeles


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 86

#41 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 sausio 26 - 09:45

tesiu tema, tiksliau gal savo savaitgalio darbais pasidalinsiu :) nusiimu savaitgali ratus - keisiu gi kaladeles sakau :) issiimu kaladeles, o ant ju mesos dar sociai. paziurejau - ogi daviklio laidas siek tiek trynesi i diska, todel lempute ir degdavo. pasedejau, parukiau, susidejau senas kalades atgal, naujas i bagaznika ir tiek... tiesa - gera daikta savo kaimuko garaze aptikau - smulkiu detaliu storio matuoklis (nezinau kaip tiksliai jis vadinasi), bet super apraciukas - matuoja 0,01 mm tikslumu (gali nors ir popieriu matuot). taigi pasiemiau as ji ir pasimatavau stabdziu diskus - per 2 metus ir 2 menesius nuo keitimo, liko dar 25,35 mm storio. dar mm su trupuciu ir laikas bus keisti... tai tiek. lengvos savaites visiems ;)

Šį pranešimą redagavo mexx99: 2009 sausio 26 - 09:46

  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#42 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2009 sausio 26 - 10:20

smulkiu detaliu storio matuoklis (nezinau kaip tiksliai jis vadinasi), bet super apraciukas - matuoja 0,01 mm tikslumu (gali nors ir popieriu matuot).

ar tik ne mikrometras? :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#43 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 26 - 10:21

tesiu tema, tiksliau gal savo savaitgalio darbais pasidalinsiu :)

nusiimu savaitgali ratus - keisiu gi kaladeles sakau :) issiimu kaladeles, o ant ju mesos dar sociai. paziurejau - ogi daviklio laidas siek tiek trynesi i diska, todel lempute ir degdavo. pasedejau, parukiau, susidejau senas kalades atgal, naujas i bagaznika ir tiek...

tu ple. tai gal ir pas mne tas pats? nes jau naujos kalades guli bagazinej, tik beliko pasikeisti, bet kai toks oras... svarbiausia stabdant net neitarsi kad kalades baigiasi, o ta lempiecka dega... bet kai pas mane dar kruva lempukiu mirksi ir zinau, kad viskas ok... busiu turbut irgi pasimoves eilini syki ant prancuzisku bajeriu <_<
  • 0
Roots to roots

#44 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 sausio 26 - 11:15

ar tik ne mikrometras? :)

manau, tu teisus, tas daikciukas, kuriuo matavau, butent taip atrodo http://www.stokker.l...Mikrometras.JPG
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#45 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 sausio 26 - 11:19

tesiu tema, tiksliau gal savo savaitgalio darbais pasidalinsiu :)

nusiimu savaitgali ratus - keisiu gi kaladeles sakau :) issiimu kaladeles, o ant ju mesos dar sociai. paziurejau - ogi daviklio laidas siek tiek trynesi i diska, todel lempute ir degdavo. pasedejau, parukiau, susidejau senas kalades atgal, naujas i bagaznika ir tiek...

tu ple. tai gal ir pas mne tas pats? nes jau naujos kalades guli bagazinej, tik beliko pasikeisti, bet kai toks oras... svarbiausia stabdant net neitarsi kad kalades baigiasi, o ta lempiecka dega... bet kai pas mane dar kruva lempukiu mirksi ir zinau, kad viskas ok... busiu turbut irgi pasimoves eilini syki ant prancuzisku bajeriu <_<

Cr, kokias ir kur kalades pirkai? ir kiek mokejai uz jas?
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#46 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 26 - 11:41

Cr, kokias ir kur kalades pirkai? ir kiek mokejai uz jas?

pirkau Eolte ABS firmos. Tiksliai nepamenu, bet lygtais apie 80 Lt. jos kainavo...
  • 0
Roots to roots

#47 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 sausio 28 - 07:57

na va - pavazinejau savaite su degancia stabdziu kaladeliu lempute, nusipirkau naujas, nespejau pasikeisti, o nuo pirmadienio ji jau ir nebedega (net ir nemirksi). Cia vel pezo bajeriai (nuostabioji elektra)??? :unsure: Reiks kada nusiimti rata kai bus geresnis oras ir paziuret kokia ten mistika... beje, stabdo idealiai kol kas :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#48 Svečias_genius_*

Svečias_genius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 10:08

pas mane irgi kazkokia mistika su stabdziais. ta lempecka seniau retkarciais uzsidegdavo slapiu oru, arba gausiai vazinejant per balas... bet praeita savaite, kai vel buvo slapi orai, isedau i masina, pradejau vaziuot, paspaudziau stabdzio pedala, lempecka dega, masina nestabdo, t.y stabdo vos vos, pravaziavus tokiu budu pora km, stabdant lempa dege vis blankiau, dar po keliu km, isvis nustojo degt, stabdziai grizo i normaliai busena - stabdo... ta pacia diena, pastovejus stabziai geri, po nakties - vel tas pats... kame problema? davikliai? stabdziu skystys nedingsta, kokios bukles kalades tikliais nzn
  • 0

#49 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 sausio 28 - 11:46

kame problema? davikliai? stabdziu skystys nedingsta, kokios bukles kalades tikliais nzn

kad del tavo problemos galetu buti kalti davikliai, nelabai sutikciau - prie ko cia daviklia ir stabdymo kokybe? pirmiausia siulau nusiimti rata ir, kad ir neisemus kaladeliu, ivertinti ju bukle vizualiai.
kita vertus - galbut nuorint sistema reiktu, nors jeigu stabdziai suprasteja tik gavus vandens, irgi nemanau, kad sistemoj yra oro...
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#50 Svečias_genius_*

Svečias_genius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 12:22

prie ko cia daviklia ir stabdymo kokybe?

kadangi masinoje yra EBD (electronic brakeforce distribution), kuris paskirsto spaudima kiekvienam ratui, galima bandyt daryt prielaida, kad suslapus davinkliams, jie pradeda siust kreivus duomenys. ir EBD mazina spaudima todel ir kencia stabdymo kokybe, pradziuvus davikliais ar siaip kazkokiu budu jiems atsistacius, EBD gauna reikiamus duomenys ir sudaro reikiama spaudima,

cia yra tik mano pamastymai, reliai nzn kaip ten kas veikia, todel ir klausiu ismananciu zmoniu :)

kai kaladem ateina galas, ta lempute turi pastoviai degt ar tik nuspaudus stabdzio pedala?
  • 0

#51 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 sausio 28 - 12:55

kadangi masinoje yra EBD (electronic brakeforce distribution), kuris paskirsto spaudima kiekvienam ratui, galima bandyt daryt prielaida, kad suslapus davinkliams, jie pradeda siust kreivus duomenys. ir EBD mazina spaudima todel ir kencia stabdymo kokybe, pradziuvus davikliais ar siaip kazkokiu budu jiems atsistacius, EBD gauna reikiamus duomenys ir sudaro reikiama spaudima,


kai kaladem ateina galas, ta lempute turi pastoviai degt ar tik nuspaudus stabdzio pedala?

nesigincysiu del sistemos EBD buvimo tavo bolide, taciau, mano nuomone, i musu automobilius sistema dar nebuvo montuojama. nors gal tu ir esi teisus http://www.autoevolu...hdi-110-hp.html ??? tai ka - ir mano avtamabylyje yra tas EBD???

kai kaladem ateina galas, lempute neturi degti pastoviai, o tik nuspaudus pedala.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#52 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 sausio 28 - 13:21

pas mane irgi kazkokia mistika su stabdziais.
ta lempecka seniau retkarciais uzsidegdavo slapiu oru, arba gausiai vazinejant per balas...
bet praeita savaite, kai vel buvo slapi orai, isedau i masina, pradejau vaziuot, paspaudziau stabdzio pedala, lempecka dega, masina nestabdo, t.y stabdo vos vos, pravaziavus tokiu budu pora km, stabdant lempa dege vis blankiau, dar po keliu km, isvis nustojo degt, stabdziai grizo i normaliai busena - stabdo... ta pacia diena, pastovejus stabziai geri, po nakties - vel tas pats...
kame problema? davikliai? stabdziu skystys nedingsta, kokios bukles kalades tikliais nzn

mano 406-tam tas pats - jei pavazineti ilgesni atstuma ziema slapia danga, po nakties pirmi 2 - 3 stabdymai buna kaip be stiprintuvo, po biski gerejant. jokia papildoma lempute nedega (bet gali but ir perdegusi :)). imho, ta itakoja druska, barstoma ant keliu, nes vasara/rudeni to nebudavo...
  • 0

#53 Svečias_genius_*

Svečias_genius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 13:23

tai ka - ir mano avtamabylyje yra tas  EBD???

http://www.detali.ru/cat/pe/pe.dll cia pagal vin'a gali pasitikrint savo auto komplektacija,
prie Main brake man raso EBD. kai tikrinau kitus dalykus, viskas sutapo su cia pateikiama info, tai turbut galima tiketi.

kai kaladem ateina galas, lempute neturi degti pastoviai, o tik nuspaudus pedala

man ir degdavo nuspaudus pedala, bet tik gaudavo gausiai vadens.
o ana savaite, kai buvo daug dregmes ir krituliu, pastovejus para-dvi, uzsidegdavo tik pradejus vaziuot ir nuspaudus pedala, kaip sakiau po keliu km pradedavo lempecka vis blankiau degt, kol isvis nustodavo degt...
  • 0

#54 Svečias_genius_*

Svečias_genius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 13:31

mano 406-tam tas pats - jei pavazineti ilgesni atstuma ziema slapia danga, po nakties pirmi 2 - 3 stabdymai buna kaip be stiprintuvo, po biski gerejant.

iki paskutiniu dienu, man irgi buvo po nakties 2-3 stabdymai, lempa nedegdavo, bet stabdyvo! kaip ir tu viska nurasiau druskom ir del to nesukau galvos.

dabar lempa dega, ir stabdo vos vos... ir toks jausmas kad yra oro sistemoje,bet prapumpavus niekas nepasikeicia, pasikeicia tik pradziuvus ar tai diskams ar tai davikliams
  • 0

#55 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2009 sausio 28 - 14:03

http://www.detali.ru/cat/pe/pe.dll cia pagal vin'a gali pasitikrint savo auto komplektacija,
prie Main brake man raso EBD. kai tikrinau kitus dalykus, viskas sutapo su cia pateikiama info, tai turbut galima tiketi.


tai pasirodo ir pas mane tas EBD yr :blush:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#56 Svečias_genius_*

Svečias_genius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 28 - 14:30

tai pasirodo ir pas mane tas EBD yr  :blush:

nu va, dar vienas atradimas :D
  • 0

#57 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 31 - 11:30

kas liecia kaladeliu, yra tokia garsi firma "ICER" jei ka domins kreipkites.. :blush: gerom kainom.. koks -30% discount klubieciam
  • 0

#58 Andriucha

Andriucha
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 25
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:peugeot 2.2 hdi

Parašyta 2009 balandžio 20 - 15:55

sveiki kokias priekines stabdziu kaladeles patartumet pirkt? turiu omeni firma? ar DELFI (berots) 91 lt ar RENNSA ( kazkas panasaus) 83 lt
  • 0

#59 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 balandžio 20 - 16:01

sveiki kokias priekines stabdziu kaladeles patartumet pirkt? turiu omeni firma?
ar DELFI (berots) 91 lt
ar RENNSA ( kazkas panasaus) 83 lt

sau pirkau DELPHI kaladeles, kolkas nusiskundimu neturiu, :beer:
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#60 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 kovo 14 - 23:57

o raicam gamina pezam kalades?

Šį pranešimą redagavo pezo 607hdi: 2011 kovo 14 - 23:57

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0