Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vagystės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 397

#241 Svečias_Deimantas_*

Svečias_Deimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 03 - 15:53

sendiena pastebejau prasuktas abi spyneles savo golfe, signalke paskutine savaite nejungdavau, nes akumas leisgyvis rytais sunkiai sukdavo, bet dabar kaimynas atidave nuo savo merso dyzelinio, 85 amperu :D vos ikisau ji i ta golfa..., aciu Dievui pacukai nesugebejo tu duru atidaryt, bet spynas abi sugadino :angry: matyt aparatura kazkas priziurejo <_< prie Pugo niekada niekas nelysdavo ir seip pas mane rajonas tilus :unsure: nepasiseks tam kas dar karta pamegins tokia laime, ir jeigu as dar isgirsiu, skaityk visa gyvenima krauju sisios :angry: bukite budrus kolegos. -_-
  • 0

#242 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2009 spalio 08 - 00:28

Pažystamas taksioras buvo sumontavęs į priekinį keleivio fotelį elektrošoką nuo agresyvių klientų.

Teko iš pirmų lūpų beigi įvairiausių kitų šaltinių girdėt apie Jelcino epochos (kai tvarkos nebuvo) RU montuotas "sekretkes":
1.1 "Abriezas" užtaisytas stambiais šratais.
1.2 Padidintas parako kiekis.
1.3 Vertikaliai.
1.4 Po vairuotojo sėdyne.
1.5 Sujungtas su sankaba (automatu atveju - su akseleratoriaus dugnu).
1.5a Taikyta MB S500 ir rimtesnioms transporto priemonėms

2.1 Vairuotojo fotelio išmieros plona faniera + drelė = 200 plonyčių skylučių.
2.2 200 žvejybinių kabliukų, replėmis atlenkiamų į tiesinę būklę.
2.3 kabliukai į skylutes kišami iš apačios, užkarpom į viršų, apačios (kur po faniera) užlankstomos, kad neišsitrauktų.
2.4 faniera su kabliukais (užkarpom į viršų) dedama ant vairuotojo fotelio.
2.5 vairuotojo fotelis su minėta lenta uždengiamas tigrinio rašto sintetiniu madingu užvalkalu.
2.6 ryte žulikas priduodamas milicijai ir ypač medikams. Iki metalo nugraužtas vairas keičiamas nauju.
2.6a taikyta OOOO C4 ir žemesnio lygio transporto priemonėms
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#243 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 spalio 08 - 09:20

Antra dalis superinė... :lol: :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#244 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 spalio 08 - 11:41

Apie antra dali pildant dar girdejau kad i fotele specialu strypa imontuodavo islendanti kablio formos :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#245 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 spalio 08 - 12:04

tipo "ant baslio" pasodina? ale zhvejybiniai kabliukai linksmiau, gyvas liks.
  • 0

#246 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 spalio 08 - 12:15

tipo "ant baslio" pasodina?
ale zhvejybiniai kabliukai linksmiau, gyvas liks.

Tipo atsisedi ir anas islenda tiesiai i... :D

Šį pranešimą redagavo roccas: 2009 spalio 08 - 12:15

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#247 proffanas

proffanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen XM Break 2.1TD

Parašyta 2009 spalio 09 - 21:41

:D Nu, nuo vagių kadaise buvau nukentėjęs gan smarkiai, kol neapsidraudžiau visais leidžiamais ir neleidžiamais būdais (išvardintieji aukščiau nebuvo vartojami), bet nuo vienos "vagystės" neapsaugojo niekas :D . Lietingą pernai metų liepą vieną rytą paprasčiausiai pasikeičiau sudrožtą galinio stiklo valytuvą. Ne į kokį kitajską, o į originalą Valeo. Nebrangu (vos kažkiek virš 20lt) ir užtikrinta. Vakare Maximos kieme, grįžęs su pirkiniais, kai pradėjo lašnoti, paleidau jį suktis. Ogi žiūriu, jis truputį neapima tos stiklo dalies, kurią apėmė bandomas ryte (nuvalytų dulkių šuorai viršutinėje riboje tai likę)... Ir vidury stiklo kažkokie nenuvalyti rėžiai lieka, kas naujam valytuvui nebūdinga. Lipu lauk aiškintis. Nugi, valytuvas tai ne mano, ir net ne Valeo :lol: . Kažkoks vagystei pasiryžęs džentelmenas ne šiaip paliko mane be valytuvo, bet tik pasikeitė saviškį į geresnį; mano sąskaita. Nė viena signalizacija nesureagavo. Taip ir liko neatsakytu klausimas, kam vagis gaišo laiką uždėti man savo seną valytuvą. Telieka miglotas paaiškinimas, kad gal kažkiek suveikė ant bagažinės durelių iškaltas mano nikas; nesu visiškai nežinomas, ir gal vagiukas nusprendė pernelyg neskriausti. Paliko bent kažkokią galimybę apsišluostyti, kol iki kokios autodalių parduotuvės nusibelsiu :D . Žodžiu, vagysčių būna įvairių. Bet kiek skaitau pasakojimus, iš visų įmanomų vagysčių turbūt ši maniškė pati "baisiausia". Jos net vagyste pavadinti neina. Tai gal telieka ji anekdotiniu intarpu visoje temoje :) . Duok die, kad visiems tebūtų tokios "vagystės".

Šį pranešimą redagavo proffanas: 2009 spalio 09 - 21:48

  • 0

#248 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 09 - 22:24

...gal kažkiek suveikė ant bagažinės durelių iškaltas mano nikas; nesu visiškai nežinomas...

o tai kuom toks esi garsus, kad net vagys tipo gerbia? :unsure: ;]
  • 0
Roots to roots

#249 proffanas

proffanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen XM Break 2.1TD

Parašyta 2009 spalio 09 - 23:01

o tai kuom toks esi garsus, kad net vagys tipo gerbia? :unsure: ;]

O tuom, kad nuo XM Break galinis Valeo valytuvas tinka toli gražu ne visoms mašinoms... T.y. vagis greičiausiai buvo citrinistas, ir su analogiška mašina. Lietuvoje jų (XM breikų) gyvų tėra 120-150vnt. Dauguma savininkų skaito citrina.lt forumą, kur ir aš mielai dalyvauju (žr. mano parašėlį). Todėl manau, kad bent jau nikas vagiui buvo žinomas, o niko nepastebėti iš galo jis negalėjo.
Kitų logiškų priežasčių valytuvo ne vagystei, o pakeitimui į sudilusį, paprasčiausiai nerandu. Kišenvagis, pavogęs tavo piniginę, neįdės atgal kitos piniginės su puse iš tavęs pavogtos sumos.
Bet jei yra ir kitų logiškų tokio elgesio versijų, aš jas norėčiau sužinoti. :huh: Vagies visvien jau nebepagauti (nes ir valytuvas bus aprūdijęs), bet visvien būtų įdomu. Ateičiai.
  • 0

#250 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Parašyta 2009 spalio 10 - 11:39

Bet jei yra ir kitų logiškų tokio elgesio versijų, aš jas norėčiau sužinoti.

as tai sakyciau is taves prikolino su tuo senu valytuvu :D :D siaip sumaste ir viskas, nieko cia stebuklingo. o sakyti kad cia tu zinomas, tai nemanau kad ten jau labai domejosi tavo niku :lol:
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#251 proffanas

proffanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen XM Break 2.1TD

Parašyta 2009 spalio 13 - 23:51

as tai sakyciau is taves prikolino su tuo senu valytuvu :D :D siaip sumaste ir viskas, nieko cia stebuklingo.

Nu žinoma. Eiti su senu valytuvu skersai (ar išilgai) filmuojamos aikštelės vogti naujesnio- viernas prikolas :D
Tas buvo padaryta prikolui; taip. Bet tai padarė kažkas kažkiek pažįstamas; žinodamas, kad net ir pagavęs už rankos, triukšmo nekelsiu. Nepagavau. Todėl valytuvas liko jam kaip prizas :) .
Todėk ir kitiems linkiu, kad iš jų vogtų arba savi (kas dažniausiai ir nutinka), arba bent jau bajeristai, ant plytų paliekantys 20lt ratų perdėjimui ) .
  • 0

#252 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 14 - 06:49

Todėk ir kitiems linkiu, kad iš jų vogtų arba savi (kas dažniausiai ir nutinka), arba bent jau bajeristai, ant plytų paliekantys 20lt ratų perdėjimui ) .

nu ple, jeigu man koks is klubo vogtu valytuvus zinodamas, kad tai mano masina, tai suzinojes ar pagaves uz rankos bajeriu nepalaikyciau :ph34r: arba pats esi kazka prisidirbes, arba kazkas netaip yra tarp zmoniu vazinejanciu su citrinom... :wacko:
  • 0
Roots to roots

#253 Karolis

Karolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 SW V6

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 12:36

Nu ką, ir mane apšvarino šiąnakt. Magą apysenį įšėmė, iš bardačioko CD dėklą. Išdaužė net tris stiklus, net nesupratau kodėl. Gal dėl to, kad magas buvo su kortele, o kortelės jame nebuvo ir jos nerado, nesvarbu, kad tereikėjo galvą aukščiau pakelt kad ją rastum :D Tai gal iš pykčio išdaužė kitus. Ir šalimais kaimynui išdaužė vieną stiklą bei bagažinę prasuko. Pautus nuraut tokiem :angry:
  • 0

#254 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 12:50

Nu ką, ir mane apšvarino šiąnakt. Magą apysenį įšėmė, iš bardačioko CD dėklą. Išdaužė net tris stiklus, net nesupratau kodėl. Gal dėl to, kad magas buvo su kortele, o kortelės jame nebuvo ir jos nerado, nesvarbu, kad tereikėjo galvą aukščiau pakelt kad ją rastum :D Tai gal iš pykčio išdaužė kitus. Ir šalimais kaimynui išdaužė vieną stiklą bei bagažinę prasuko. Pautus nuraut tokiem :angry:

Kurioje vietoje cia prasisuko?Miestas/rajonas/gatve?
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#255 Karolis

Karolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 SW V6

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 12:59

Kurioje vietoje cia prasisuko?Miestas/rajonas/gatve?

Kaunas, Dainava, V. Krėvės pr. 1 namo kiemas.
  • 0

#256 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 13:08

Kaunas, Dainava, V. Krėvės pr. 1 namo kiemas.

Tai Dainavoje kad nuskalpavo tai cia jau nieko naujo, toks rajonas ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#257 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 21:47

Tai Dainavoje kad nuskalpavo tai cia jau nieko naujo, toks rajonas ;)

Įvardink rajoną, kuriame tuo klausimu ramu... :ph34r:
  • 0
... labai piktas diedas...

#258 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 21:59

Įvardink rajoną, kuriame tuo klausimu ramu... :ph34r:

Eiguliai ;) Teko ten pagyventi ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#259 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 22:03

Eiguliai ;) Teko ten pagyventi ;)

Gal tu tyliau, bo nuo Dainavos iki Eiguliu vienas zingsnis... B)
  • 0
Roots to roots

#260 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 lapkričio 19 - 22:16

Eiguliai ;) Teko ten pagyventi ;)

O ką Eiguliai? Jei tavęs neapšvarino, tai jau skaitosi ramu? Draugeliui Šiaurės pr. du kart šiais metais mazdikę a3,14/3,14zdino. Abu kart pas mane langą keitė ir "brilijantus" iš salono siurbliavo. Ten keli aplinkiniai namai nuo kažkokių narkomanų pastoviai kenčia... <_<

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2009 lapkričio 19 - 22:17

  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0