Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vagystės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 397

#21 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 07 - 20:39

Vienam geram pazystamui pries keleta metu pavoge automobili... Po puses metu jis jau vazinejo su treciu auto, net primirses apie vagyste. Prisimine staigiai, kai policija atvaziavo i namus karta (po kokiu 6-7 menesiu) ir parode vaizdo irasus is keleto tinklu degaliniu, pareikalavo isdestyti, kas ir kaip. Vienintelis dalykas, issukes ji nuo to ko nepadare - pries pusmeti, ta pacia diena parasytas pareiskimas apie automobilio vagyste! Pasirodo pavogta Marijampoleje masina atsidure Vilniuje ir ten keliolika kartu, uz apvalia sumele, sekmingai keleta menesiu pasprukdavo su pilnu baku degalu... Savininkui po tu puses metu auto grazintas su tais paciais numeriais, su islauzytom spynelem, subjaurotu salonu vos gyva stipriai sugedusia transmisija, aplankstyta... JI keleta menesiu tiesiog krisdavo i akis, bet taip jos "policija vis nesurasdavo", kol degaliniu tinklas pats nesurado ir neidave komisarijatui.
  • 0

#22 Svečias_MRX_*

Svečias_MRX_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 07 - 21:22

Numeriai yra turtas, uz kuri buvo moketi pinigai, be to sugadintas tvirtinimas ir t.t. Parasai pareiskima, kad padarytas nuostolis 130lt ir turesi fiksuota dokumentais situacija. Gal kas koki benzina vogs ar kita masina. Taip pat gali koki bankomata nudauzt. Nieks nenori po teismus tampytis, todel geriausia esama padeti fiksuoti.
  • 0

#23 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 sausio 07 - 21:57

Tu zhiurek, kad barklis kartais nebutu savo numeriu atgaves - po to dar ne ta mashina subjaurosi... Ale ir piktas tu :beer:

del to gali nesijaudinti. ;)

jei reikia - bunu ir labai piktas :beer:
  • 0
Roots to roots

#24 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 sausio 08 - 08:13

Jei pamatysit numary: AZP 510 - gali drasiai skaudziai must ta gaidziuka. O siaip tai viskas kainavo 68 ar tai 58 Lt regitroj + 12 uz numariu prikalima ant kniedziu.
  • 0

#25 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 sausio 08 - 08:21

+ 12 uz numariu prikalima ant kniedziu.

plėšikai... :blush:
  • 0

#26 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 sausio 08 - 18:44

jai tu čia apie mane tai perskaityk per naujo ką aš parašiau :)

visai ne apie tave. kiek pamenu, kol mano mintys pasirode tu mane aplenkei ;) :beer:
  • 0
Roots to roots

#27 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 08 - 19:10


jai tu čia apie mane tai perskaityk per naujo ką aš parašiau :)

visai ne apie tave. kiek pamenu, kol mano mintys pasirode tu mane aplenkei ;) :beer:

tada aš trinu :)
  • 0

#28 Svečias_Vietine radija_*

Svečias_Vietine radija_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 15 - 14:50

aga vogtus numerius naudoja butent kuro vagystem... bet siaip, kiek rodo praktika, tai dazniausiai atvaziuoja kokia oooo su pvz kokio 79 m. opel kadett numeriais (opelis seniai nurasytas), o tada uzsikniskit ieskodami... bet retais atvejais buna ir tokiu, kad su svieziai nusuktais atvaziuoja... tokius dazniau ir suranda...
  • 0

#29 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 sausio 15 - 19:01

A girdejot, kad savaitgali vagiai Kaune apsvarino-apgadino 14 mentovsku masinu!!!!! :rolleyes: Nulauze antenas, islupo radijo stoteles. Sako - kerstas......
  • 0
Roots to roots

#30 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 15 - 20:41

aga vogtus numerius naudoja butent kuro vagystem... bet siaip, kiek rodo praktika, tai dazniausiai atvaziuoja kokia oooo su pvz kokio 79 m. opel kadett numeriais (opelis seniai nurasytas), o tada uzsikniskit ieskodami... bet retais atvejais buna ir tokiu, kad su svieziai nusuktais atvaziuoja... tokius dazniau ir suranda...

Keičiu savo BRC įrangą į 15-20 komplektų vogtų numerių. :D :D :D
  • 0
... labai piktas diedas...

#31 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 kovo 21 - 08:06

Nu BL BL BL BL. - tsakant nesikeikiant. :angry: :angry: :angry: Sianakt vagiai nuo mano Le Mano nulupo visus 4 kalpokus nuo ratu. Kai pirkau, juos Zbigis prie zieminiu ratu pridejo. Blyn toki visai neblogi buvo + viduryje exSeiminikas buvo uzlipines Liutuko zenkliukus. Aciu dievui kad jau savaitgaly varysiu det Vasariniu ratu, bet jau susimasciau ar nevertetu sekretkiu nusipirkt?
  • 0

#32 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 kovo 21 - 08:16

Aciu dievui kad jau savaitgaly varysiu det Vasariniu ratu, bet jau susimasciau ar nevertetu sekretkiu nusipirkt?

jei lietnikai, tai butinai dek sekretkes. Pernai pirkau - 50 Lt. komplektas
  • 0
Roots to roots

#33 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 kovo 21 - 08:30


Aciu dievui kad jau savaitgaly varysiu det Vasariniu ratu, bet jau susimasciau ar nevertetu sekretkiu nusipirkt?

jei lietnikai, tai butinai dek sekretkes. Pernai pirkau - 50 Lt. komplektas

Kur is karto sakyk?
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#34 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 kovo 21 - 08:51

Kur is karto sakyk?

o tu is kokio miesto esi? siaip buna visose parduotuvese kurie padangom prekiauja. Pirmas sekretekes pirkau Helijo Ratuose. Kitas - siaures pr. esnacioj parduotuvej-servize (salia Uno-x degalines)
  • 0
Roots to roots

#35 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 kovo 21 - 09:03

Aš jau antrą komplektą Melgoj pirkau. Kaina keliais litais gal ir brangesnė nei tarkim Senukuose iš esmės už tokį pat daiktą. Bet Melgoj ir susuka jas iš karto už tą pačią kainą.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#36 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 kovo 21 - 09:12

Jei jau kalba apie ratu uzraktus pakrypo tai: gal kas matet pirkt tokius varztus su spynom? Kur ant varzto galvos uzmauni apvalia spynele, istrauki is jos rakciuka ir spynele lieka ant varzto. Tevui kazkada draugas tuos varztus atidave, jie orginaliai buvo ant kazkokio naujo BMW. Niekur tokiu matyt neteko, nors daiktas geresnis uz tuos figurinius varztus, kuriuos biski rimtesni geziukai sugeba atsukt su replem, uzverze likusius normalius varztus.
  • 0

#37 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 balandžio 12 - 11:09

Pasidalinsiu savo skauduliais... -_-

Šiąnakt buvo išplėštas mano požeminis garažas, sulaužyti pakeliami vartai, išnešti lietiniai, kuriuos vakar atsivežiau iš Kauno ir susibalansavau, išluptas magas, ir kas skaudžiausia - supjaustytas CTI stogas... -_-

Tiek žinių...

Jei kur pamatysit siūlomus Rial Monza 15" ratlankius su Nexen 2000 (195/50 ar pan.) padangomis (foto 1) ar magą Pioneer DEH-2460R (foto 2), kurio priekinis snukelis atsiverst atsiverčia, o atgal reik mokėt jį uždėt, tai būtų malonu kad praneštumėt man (868488478) arba tiesiai 112... Ačiū už supratimą... -_-

Rial Monza 15" / Nexen 2000
Posted Image

Pioneer DEH-2460R
Posted Image
  • 0

#38 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 balandžio 12 - 11:12

vo ple. uzuojautos... tie pakeliami skardiniai vartai sux, jau ne is vieno girdejau...
  • 0

#39 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 12 - 11:20

Šoodas... :mellow:
Mano pastarosios savaitės nuostoliai - Ford Transit akumas, nukriošęs suvirinimo aparatas ir tvirtinimo diržai kroviniui. Nu ir garažo spyna. Dar bako kamštis nuluptas ir sulaužytas. kiokio b. - nesupratau (kuro lyg netrūksta). Gal nustebo Tranzite saliarką o ne benzą radę? Veiksmas - Kauno Šiaurės pr. garažai.
Dabar paieškomas sprendimas apsaugoti laukuose prie statybų riogsantį metalinį garažą. Nusižiūrėta į GsmAlarm-400XX-mini.
"Chaliavna" Noškė 6110 jau rasta, Šiandien gal įvaldysiu tą centralę (250Lt) ir kitus aksesuarus (sirena, davikliai, maitinimas, akumas, ir t.t.)
"Cena voprosa": ~500Lt (detalės). Montuoti bandysiu pats.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#40 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 balandžio 12 - 11:49

Mdaaa... :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0