Peršokti prie turinio


Nuotrauka

IV kartos duju iranga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#1 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2007 sausio 07 - 20:57

Planuoju i savo 406 liuta 1.8 ltr 16v det IV kartos duju iranga. nusiziurejau autodujose OMVL Dream XXI, taciau teko girdet kad labai isaugo duju sanaudos lyginan su benzinu, tai manau jei man duju rys 3-4 ltr daugiau tai nelabai apsimoka. gal kas is klubieciu turit isideja tiesiogini purskala ir galetume pasakyt kaip yra is ties. beja kokia nuomone apie sita iranga ir kaip ji draugauja su liutais? :huh:
  • 0

#2 Andriuss

Andriuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 406 1,8 16V Dujos

Parašyta 2007 sausio 07 - 21:13

na nezinau kaip su IV karta bet pas mane idetos paprastos I kartos taiva siandien vaziavau i riga tai uzteko 8.5 l /100 km. Mieste ima apie 10 l tai IV kartos turetu imti taip kaip ir benzino gal truputi daugiau bet nezymei
  • 0

#3 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 07 - 22:08

Nieko nežinau apie šią konkrečiai įvardintą OMVL įrangą. Pas mane BRC. Neturiu jai jokių pretenzijų. Virš 2 metų, nereikėjo jokio remonto. Mieste ~12l, trasoj ~8l . Kaip 2,0 16v visai normaliai. Benzo imtų labai panašiai. Jokio kvapo, jokio šaudymo. Tikrai rekomenduoju.
  • 0
... labai piktas diedas...

#4 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 08 - 10:04

Jo, 4 karta gerai. Pas mane ima kokiu 1 litru daugiau, nei benzo (t.y. ~+7%), traukos kazkiek maziau, bet labai nezymiai - saltu oru ant aukstu apsuku :) Iranga pas mane kazkokia tikrai kita, ale anyway 4 karta
  • 0

#5 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2007 sausio 08 - 18:19

dekui uz info, reiks dar Brc iranga pasidomet, jei ka ja ir isimontuosiu ^_^
  • 0

#6 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 09 - 08:52

dekui uz info, reiks dar Brc iranga pasidomet, jei ka ja ir isimontuosiu ^_^

brangokoka... bent jau as kazkaip isidejau 500 lt pigiau ir kolkas nuo to malonumas neprableso :D
  • 0

#7 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 09 - 12:02

brangokoka... bent jau as kazkaip isidejau 500 lt pigiau ir kolkas nuo to malonumas neprableso :D

Tai viesink viesink ta kontora! :)
Nors jei i V6 500lt pigiau, tai i 4kausus bus kokiais 300lt pigiau -_-
  • 0

#8 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 09 - 13:57

Šiandin į "Propaną" Kaune skambinau. 4 kaušams itališka BRC (2 metų garantija) - 2800Lt. Lenkiška (nežinau brando, 1 metų garantija) - 2200Lt.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#9 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 09 - 14:39

Tai viesink viesink ta kontora! :)
Nors jei i V6 500lt pigiau, tai i 4kausus bus kokiais 300lt pigiau -_-

As dejausi svieziai atsidariusioje imoneleje AD Gaz? siaures miestelyje - Lenkiukai ten dirba...

Nieko super gero, nieko super blogo... Vietoj 3650 lt BRC sumokejau 3100 lt...
  • 0

#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 09 - 19:50

Vienur pigiau, kitur brangiau, svarbu kad ne šiknarankiai montuotų, bo dabar per TA labai kabinėjasi. Dujofikuotiems brangiau mokėt reikia. Vos ras kokią priekabę - daug nervų ištampys.
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 09 - 22:31

Pas mane kažkoks hibridas lenkiška su kai kuriais itališkais komponentais. AG vadinas berods, IV karta. Jokių bėdų. Trauka vos silpnesnė, bet ryja nedaug vidutinės sąnaudos apie 10l (Honda Accord 1997cm3 98kW), jokių nusiskundimų. Dėta Kaune Lauromoje, jie ten su Altu kažkaip kontačinasi. Kainavo 2300 su balionu vietoj atsarginio rato 50l. Dėta rugsėjo pradžioj. Galima kelti parametrus kad važiuot linksmiau būtų, nes dabar ant default yra. Kadangi ryja nedaug, tai nesinori ekonomijos aukoti dėl kelių papildomų Nm.
  • 0

#12 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:11

Nezinau kiek cia siaulieciu, bet galbut kas naudojosi NIDA autogas servisu ir gali ka pakomentuoti?
Beje jie atsidare Vilniuj, bei Kaune, gal ten kas pas juos lanketes? Kaip suprantu jie daugiausiai dirba su PRINS ir EMMEGAS. Ju webe nera kainu, gal kas zinot? Parasiau emaila, bet kolkas tylu....
  • 0

#13 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:21

... Ju webe nera kainu, gal kas zinot? Parasiau emaila, bet kolkas tylu....

Skambinti geriausia.
Žinau, kad sunku prisiversti iš kyber-erdvės išeiti ir baugu žmogaus balsą ragelyje girdėti, bet IMHO efektyviausias bendravimo būdas ;)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#14 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:26

Skambinti geriausia.
Žinau, kad sunku prisiversti iš kyber-erdvės išeiti ir baugu žmogaus balsą ragelyje girdėti, bet IMHO efektyviausias bendravimo būdas ;)

tu zinotum kiek man skambutis i Lietuva kainuoja - taip nesneketum :)
Nebijau as zmogaus balso, saskaitos uz telefona bijau :blush:
  • 0

#15 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2007 sausio 10 - 21:48

siandien ziuriu benzinas dar labiau papigo, unoX 95 jau po 1.74 pila, o pas mane dar 7 ct nuolaidu kortele, tai pagalvojau dar palaukt su tom dujom, bus matyt kaip cia toliau bus, nes kas kaip primeciau benzino dabar kaskaip tikrai pakenciamos kainos, o dujos kaip pradzioj siektiek nukrito, tai dabar jau kuri laika ne krust :( , jei toks duju benzino kainu santykis laikytusi ir toliau, tai manau tikrai neapsimoka det duju iranga ^_^
  • 0

#16 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2007 sausio 10 - 21:48

tai yra po 2.74 :D
  • 0

#17 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2007 sausio 10 - 22:38

sakykim mano liutas 100 suvalgo 11 ltr benzino mieste, jei isideciau IV kartos dujas manau valgyti apie 13 tikrai, iseina prie dabartiniu kainu 100 km sutaupau 8 Lt. kad butu lengviau isivaizduot sakykim per menesi pravaziuoju 1000 km tai sutaupau 80 Lt, bet man dabar iskilo klausimas :huh: , kiek zinau IV kartos iranga i dujas persijungia tik isilus apie 30 laipsniu, tai idomu butu suzinot kiek realiai per menesi pravaziuojant 1000 km dar mano masiniukas sudegintu benzino? veiksmas vyksta mieste marsrutu darbas, univeras, akropolis...
  • 0

#18 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 11 - 00:59

sakykim mano liutas 100 suvalgo 11 ltr benzino mieste, jei isideciau IV kartos dujas manau valgyti apie 13 tikrai, iseina prie dabartiniu kainu 100 km sutaupau 8 Lt. kad butu lengviau isivaizduot sakykim per menesi pravaziuoju 1000 km tai sutaupau 80 Lt, bet man dabar iskilo klausimas :huh: , kiek zinau IV kartos iranga i dujas persijungia tik isilus apie 30 laipsniu, tai idomu butu suzinot kiek realiai per menesi pravaziuojant 1000 km dar mano masiniukas sudegintu benzino? veiksmas vyksta mieste marsrutu darbas, univeras, akropolis...

Man suvalgo už panašiai 50 LTL benzo dar už 300 panašiai dujų. Bet pas mane Honda, o jos pašyla laaaaaaaabai greit, nespėji žiemą langus nusikaišti, ojau taškentas viduj ir jau būna ant dujų persijungusi. Dabar dar kai žiema šilta, gaila tik kad Accord remonte, tėvas sumaitojo duris mano kupo per Kalėdas :( dabar mikriukas mano transportas. Tiesa šiandien šefės Civicą gainiojau į Kleipėdą iš Kauno ir atgal. Malonus daikc, tik kad automatu pirmas kartas važiuoti man buvo, tai stabdžiai per jautrūs, kolegė vos per langą neišlėkė, gerai, kad prisisegus buvo :D Civikutis sedanas 2003 gimimo 1.6 AT. Gerai tokį sau būtų, :wub: iki Klaipėdos ir atgal benzo tik už 130 tesuvalgė, tiesa dar iš Klaipėdos iki Gargždų ir atgal suvažinėjau. Trasoj 120-130km/h važiavau.
  • 0

#19 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2007 sausio 11 - 02:24

tai viska suskaiciaves kad is tu 70 Lt dar reikia atminusuot apie 30 Lt, lieka gryno pelno apie 40 Lt :D . Isvados: kol kas bent jau man prie tokiu kainu det dujas neapsimoka, nebent per menesi pravaziuoji maziausiai 2000 km ir tai daugiausia tolimais atstumais. aisku taip pat visai kita kalba butu jei variklio litrazas butu 3 ltr. :wub: aciu visiem uz pagalba apsisprest ;)
  • 0

#20 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 11 - 10:19

tai viska suskaiciaves kad is tu 70 Lt dar reikia atminusuot apie 30 Lt, lieka gryno pelno apie 40 Lt :D .

Tu cia kazka ne taip skaiciuoti. Kai as turejau dujinta BMW, ten aisku 6cil, bet uzsildavo gana greit(salyginai), tai ypac ziema as niekur nevaziuodavau kol nepersijungdavo ant duju. O stovinti kiek jinai ten ryja. Jei ir nestovint tai saltu varikliu dugnais vistiek nevaziuoji, kibirais neris. Apskritai, bet kokiam varikliui sveikiau susilusiam vaziuoti.

Ir dar vienas dalykas - su dujom visad pravaziuoji daugiau, nes... nes pigu :blush: Uzdujinus BMW jis pravaziuoja daugiau nei 2x daugiau :)

P.S. as paskaiciavau, jei per metus praminant 15000km ir nekintant duju/benzo kainom, tai duja atsipirktu per 2 metus. Mane tai tenkina.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0