Peršokti prie turinio


406 Coupe su 3.0 - sanaudos ir kita


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 14:24

Sveiki, Taigi tik menuo kaip turiu esama 406 Coupe su 2.0 automatu, bet jau nusprendzhiau pasikeistiy toki pati, tik su 3.0 ir mechanika, nes 1. 2.0 autoamtas nyvalyt visishkai 2. sanaudos neprotingai dideles kaip uzh toki vangu vazhiavima (~16 l) Ka galite paporinti apie 3.0 variklius? kas vazhinejas, kokios realios sanaudos, kokios silpnos vietos ir t.t. Ish anksto dekingas uzh bent kokia info.
  • 0

#2 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 sausio 12 - 14:44

Ka galite paporinti apie 3.0 variklius? kas vazhinejas, kokios realios sanaudos, kokios silpnos vietos ir t.t.

Na, pasiimi vartotojo vadova, atsiverti puslapi su kuro sanaudomis ir pridejes 10-20% prie miesto sanaudu gausi mazdaug tokias, kokios butu Vilniuje piko metu vaziuojant nedideliais atstumais. Vasara sanaudos bus panasios i knygines. Vaziuojant didesniais atstumais ne piko metu sanaudos gali buti iki 10% mazesnes nei nurodyta vartotjo knyguteje. Be abejo, tai galioja tik esant tvarkingam varikliui
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#3 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 15:20

aroone, kaip visada "true". Mano duju sanaudos: miestas 16-19 uzmiestis 10-12 Siulau mastyti apie 3.0 automata: subjektyvus vertinimas - "kaifas" :) vienintelis minusas - trumpam drage 0 pranasumo pries kitas maskes (nu kol nepersijungia i 2 saiba :D ) Del kitu sanaudu (prilausomai nuo tvarkingumo) einamieji dalykai: dirzas - 1500 lt zvakes+laidai apie 300 lt kaladeles visos 150 lt tepalai sintetika 250 lt oro+salono filtrai 100 lt kainos grubios su darbu kartu. Jei leidzia babkes, ieskok >2000 m su varikliu ES9J4S (naujesnis), pas mane ES9J4. Skirtumas apie 15 arkliu ir simboliskai sanaudos mazesnes. Kartais detaliu lengviau gaut, nes statos i p607 ir kt naujesnes tackas Sakai pasiryzes naujiem ieskojimam? :)

Šį pranešimą redagavo Qze: 2007 sausio 12 - 15:27

  • 0

#4 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 15:24

Taip pasiryzhes, nes visgi jieshkota buwo apie puse metu, ir dabar tenka taip nusivilti...
  • 0

#5 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 15:30

o del automatas/mechanika - na nesu patyres automatshikas, per klaida nusipirkau automata, bet dabar matyt man nebeteks su mechanika vazinet - uzsibaldelinau :) gaila neturiu su kuo palygint, bet man visai patinka, kaip dirba, labai neblogai prisitaiko prie vairavimo nuotaikos. Dar reiktu atkreipt demesi i tai, kad ant 2.0 ir 3.0 yra visgi skirtingos dezes
  • 0

#6 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 15:36

o del automatas/mechanika - na nesu patyres automatshikas, per klaida nusipirkau automata, bet dabar matyt man nebeteks su mechanika vazinet - uzsibaldelinau :)

gaila neturiu su kuo palygint, bet man visai patinka, kaip dirba, labai neblogai prisitaiko prie vairavimo nuotaikos.

Dar reiktu atkreipt demesi i tai, kad ant 2.0 ir 3.0 yra visgi skirtingos dezes

Tai automate ir yra visa esme, ash irgi po keliu automatiniu afto y mechanika net nebezhiuriu, tik bijau kad man 3.0 automat be duju butu mazhumele prabanga... nors, zhiurint kiek jis ten suvartotu...
  • 0

#7 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 15:55

tada galima uzveisti diskusija prie "Dujine iranga" ir ten pafleimint :) man derinys 3.0+LPG+automatas yra visai geras...
  • 0

#8 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 15 - 19:25

Taip pasiryzhes, nes visgi jieshkota buwo apie puse metu, ir dabar tenka taip nusivilti...

Reikejo manes paklausyt, kai rasiau, jog tokiai masinai tik 3.0 variklis.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0