Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Navigacija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 575

#301 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 18:28

Nu ka, praejus trim savaitem ir sulaukiau siuntinio is Hong Kongo, pirmas ispudis tikrai neblogas ir tikrai vertas tu pinigu. nebuvo instaliuoto Lietuvos zemelapio, bet pats ta isimeciau ir pasidariau visus sulietuvinimus.

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2008 rugpjūčio 27 - 18:29

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#302 Svečias_TheGame_*

Svečias_TheGame_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 27 - 21:21

Nu ka, praejus trim savaitem ir sulaukiau siuntinio is Hong Kongo, pirmas ispudis tikrai neblogas ir tikrai vertas tu pinigu.
nebuvo instaliuoto Lietuvos zemelapio, bet pats ta isimeciau ir pasidariau visus sulietuvinimus.

ir kaip normaliai dbr normaliai lietuvos zemelapiai? apsimoka pirkt? :)
  • 0

#303 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 rugpjūčio 28 - 07:05

Nu ka, praejus trim savaitem ir sulaukiau siuntinio is Hong Kongo, pirmas ispudis tikrai neblogas ir tikrai vertas tu pinigu.
nebuvo instaliuoto Lietuvos zemelapio, bet pats ta isimeciau ir pasidariau visus sulietuvinimus.

ir kaip normaliai dbr normaliai lietuvos zemelapiai? apsimoka pirkt? :)

tikrai kad vertas kiekvieno sumoketo cento, isvedziau lietuviu kalba i IGO ir lietuvos zemelapi, kurio nebuvo ir viskas veikia nepriekaistingai kolkas :lol:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#304 Svečias_TheGame_*

Svečias_TheGame_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 28 - 08:04

Nu ka, praejus trim savaitem ir sulaukiau siuntinio is Hong Kongo, pirmas ispudis tikrai neblogas ir tikrai vertas tu pinigu.
nebuvo instaliuoto Lietuvos zemelapio, bet pats ta isimeciau ir pasidariau visus sulietuvinimus.

ir kaip normaliai dbr normaliai lietuvos zemelapiai? apsimoka pirkt? :)

tikrai kad vertas kiekvieno sumoketo cento, isvedziau lietuviu kalba i IGO ir lietuvos zemelapi, kurio nebuvo ir viskas veikia nepriekaistingai kolkas :lol:

ok reiks ir man pirkt :D
  • 0

#305 Svečias_Maxas4_*

Svečias_Maxas4_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 22 - 22:54

Laba diena, galbut esate kas rase i CD parsiustus zemelapius Europos is Torentu ? Pas mane Peugeot imontuota gamykline navigacija Magnet Mareli, turiu Navteq originalu CD bet ten tik GB zemelapiai. Internete radau Navteq Rytų Europos parsisiunciau per Torentus ir isirasiau i CD. Bet niekas neveikia. Gal kas esate susidure? Kame galetu buti problema?
  • 0

#306 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2009 sausio 23 - 08:32

Kame galetu buti problema?

Problema gali buti bet kur: kreivos rankos, kreiva CDR "balvanke", kreiva CD kepykla, nuduses RTx lazeris, per sena RTx versija, zemelapis skirtas ne RTx navigacijai.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#307 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 26 - 18:35

o kelintu metu zemelapis? gal: Central Europe East (NE) - RT3 G2 Navidrive CD v.2008-2009 Neskol kas tik mokami torentu saitai siulo si geri
  • 0

#308 Svečias_Apache_*

Svečias_Apache_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 00:58

Esu ne vieno mokamo torrent puslapio narys, taciau realiai jie to gerio neturi. Tik per paieskas siulo linkus i ju saitus. Mol registruokis, o mes tau duosim. Taciau prisiregistravus pasirodo, kad tai yra visai ne tas ko noretum. Eilinis zmoniu api... Pats sito gerio ieskau jau senai. Ir priejau isvados, kad ko gero teks nusipirkti.
  • 0

#309 Svečias_Gintaras_*

Svečias_Gintaras_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 08:36

Esu ne vieno mokamo torrent puslapio narys, taciau realiai jie to gerio neturi. Tik per paieskas siulo linkus i ju saitus. Mol registruokis, o mes tau duosim. Taciau prisiregistravus pasirodo, kad tai yra visai ne tas ko noretum. Eilinis zmoniu api... Pats sito gerio ieskau jau senai. Ir priejau isvados, kad ko gero teks nusipirkti.

...nusipirkti kita navigacija? ar visgi yra kompaktas su isamiu Lietuvos, Latvijos ir Estijos zemelapiu tinkantis automobilio oroginaliai navigacijai.
Kol kas maciau tik su siu saliu sostinemis...
  • 0

#310 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 09:30

Yra stai toks geris, ir kiek ten padidejo aprasymas nzn, bet jei jau naujas, tai gal nekepe to pacio seno + kokia nauja viena kita gatve :) Central Europe East (NE) - RT3 G2 Navidrive CD v.2008-2009 O citrinos forume kazkas jau buvo imetes torenta ir spejo parpopuot savo laiku. Dabar tas torentas nebeveikia jau ... deja
  • 0

#311 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 09:35

http://www.downloadn... CD v.2008-2009

va cia na lyg ir ne melas :) jei kas turi accouta, gal gali isbandyt?
  • 0

#312 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2009 sausio 27 - 10:01

RT3 G2

RT3 zemelapiai identiski RT4 bei WIP COM/NAV (AKA RT5) navigacijoms
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#313 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 10:12

ispletokite minti kolega :) nes jauciu, kad kazka idomaus nori pasakyt :)
  • 0

#314 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2009 sausio 27 - 10:45

ispletokite minti kolega :) nes jauciu, kad kazka idomaus nori pasakyt :)

nera jokiu kudlotu, anei pasleptu minciu ar poteksciu. tik nuoga informacija. -_-
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#315 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 10:52

tikiu ir neabejoju kolegos padorumu bei gero tono zinojimu :) tik va i google imetus visa sita kalambura "WIP COM/NAV (AKA RT5) " man nieko gero nepaaiskina kas cia per biesas ir su kuom ana valgyt :) Paaiskink man neispruseliui kokios cia abriviaturos Aciu is anksto :)
  • 0

#316 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2009 sausio 27 - 11:07

tik va i google imetus visa sita kalambura "WIP COM/NAV (AKA RT5) " man nieko gero nepaaiskina kas cia per biesas ir su kuom ana valgyt :)
Paaiskink man neispruseliui kokios cia abriviaturos

WIP yra kita RT sistemos karta (AKA="also known as" RT5).
WIP (World in Peugeot) gaminama trim variantais: Sound, Nav, ir Com.
NAV - 16:9 spalvotas ekranas su VGA rezoliucija (funkcionalumas analogiskas RT3), bluetooth telefono moduliu, zemelapiais skaitomais is atminties korteles, bei berods 2 FM tiuneriais
COM - 16:9 spalvotas ekranas su padidinta ekrano rezoliucija, 3D zemelapio vaizdu, bluetooth+integruotu GSM telefono moduliais, zemelapiais skaitomais is HDD, 3 FM tiuneriais
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#317 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 11:41

na berods jau kazkas aiskeja :) o kokiu gamintoju galima ir ar verta ieskot zemelapiu, nes cia vis tiek sudetinga mano dizainerio intelektui viska suvokt :) ir ar i mano 407 2004 gamybos kas tiktu pas mane beje spalvotas ekranas, bet regis 4:3 proporcija
  • 0

#318 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 11:56

apziurejau as ta RT4 sistema, o ja imanoma instolint ar kazkas tokio panasaus, ar mano ekranas ir gelezis per seni tokiam upgreidui?
  • 0

#319 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2009 sausio 27 - 12:57

apziurejau as ta RT4 sistema, o ja imanoma instolint ar kazkas tokio panasaus, ar mano ekranas ir gelezis per seni tokiam upgreidui?

o kam tau tai? Neturi kur pinigu kisti? Norimo atnaujimo kaina sieks 2 kinietisku navigaciju kaina. Jei jau labai nori daugiau muzikos, pasiklausk Zibinte "USB BOX MAGNETI MARELLI" (Nr. 9702 EZ). Arba internete pasieskok analogo pvz Dension ar pan. Tiesa, tas daiktas jungiasi vietoj CD keitiklio.

TECHNICAL SPECIFICATIONS

* Black plastic box containing 3 types of built-in connection: "USB" port - "jack" connection - iPod port with extension lead.
* Fitting instructions and user guide.
* Always installed inside the glove box.

REASONING

* CONNECT your iPod or any of your portable music sources to the original audio system fitted to your Peugeot.
* The USB Box extends the operating field of in-car music systems.
* Allows you to switch from the CD in the car and any music selection stored on a portable player.
* MANAGE your music in complete safety (except via the Jack).
* The USB Box is a safety function so that the driver can manage his music without taking his eyes off the road (no handling of CDs, listening on a headset).
* For optimum comfort and use, music files are managed via the original radio steering wheel fingertip controls or via the vehicle centre console.
* DISPLAY the menus on your Peugeot's multifunction display (except via the Jack).
* For perfect legibility, the menus, lists and song titles on the portable equipment are displayed on the vehicle multifunction display, except on RT3/RT4 systems, where the titles or menus are not displayed.
* LISTEN to your music under the best conditions.
* Using the original audio system the vehicle passengers can listen to top quality music in comfort.
* The USB Box system is fitted inside the glove box out of sight, thus limiting the risk of theft..

THE + PRODUCT

* The USB BOX has been designed to connect a digital player to the vehicle audio system.
* This essential accessory allows you to connect a USB memory stick containing MP3 files, an MP3 player, an iPod or any other player equipped with a jack connection to the audio system fitted to the latest generation of PEUGEOT vehicles.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#320 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 27 - 16:08

na jo cia labai jau stipriai isamiai, padestei, bet man durnam paaiskink ar cia puse paneles su visu ekranu keiciasi ar kaip tai darosi?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0