Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Navigacija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 575

#61 Svečias_svaike_*

Svečias_svaike_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 13 - 08:36

siaip tai tom tom puikiai rodo vilniu, su kaunu ir kitais miestais sunkiau. Yra labai geri lietuvos zemelapiai, bet jie skirti tik garmin imtuvams. Gaila...
Daugiau cia skaitykit: http://www.garmin.lt...raphy_road/2715garmin
Siaip tom tom turi ir lietuviska igarsinima, kur sukt ir pan, bet tas igarsinimas, tai toks... Kaip mano kolega issireiskia pusiau rusiskas, pusiau marijampolietiskas :)

Lietuvos TOPO-labai geras variantas po Lietuva.Bet 450 Lt. sakyciau yra nemaza kaina. Pasidariau Garminui zemelapi for free :),tik nera autorautinimo.
Na bet ka padarysi-yra kaip yra.Ta pati zemelapi galima naudoti ir su laptopu-palaiko gps.Lietuvoje geresniu alternatyvu kaip ir nera. :)
  • 0

#62 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 15 - 10:34

bet likau taip ir nesuprates del to garmin zemelapiu ar veikia lirtuva pilnai ar ne, nes buvau parodoj si savaitgali ir pasiklausinejau ten apie navigacijas.... tai visur sake kad lietuvos nera, na nebent vilnius ir pagrindiniai keliai... o cia raso kad detalus lt zemelapis.. ar as cia nesuprantu ko nors ten skaitydamas kur aprasymas apie Lt topo zemelapi
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#63 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gegužės 09 - 15:46

O kaip su Slovenijos, Kroatijos, Juodkalnijos zemelapiais? Ka naudot vaziuojant i tas salis? Fedingo prodiktai neturi siu keliu.
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#64 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gegužės 09 - 18:39

O kaip su Slovenijos, Kroatijos, Juodkalnijos zemelapiais?
Ka naudot vaziuojant i tas salis? Fedingo prodiktai neturi siu keliu.

Navteq'as turi...taciau tik pagrindinius kelius, t.y. praktiskai nieko, t.y. "saidiot" jei vaziuoji tranzitu. O kiek turi Navteq'as, tiek turi navi gamintojai.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#65 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2007 gegužės 09 - 18:48

na nezinau kuri ten ta tomtoma turi mano sefas bet lietuva tai manau labai neblogai nupiesta netik vilnius, kaunas ir pagrindines gatves yra bet net ir kapsukas labai neblogai atvaizduotas aisku zemelapis truputi senesnis nes kai kuriu gatviu ar sankryzu nera bet vaziuot tikrai smagu :)
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#66 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gegužės 09 - 19:55

na nezinau kuri ten ta tomtoma turi mano sefas bet lietuva tai manau labai neblogai nupiesta netik vilnius, kaunas ir pagrindines gatves yra bet net ir kapsukas labai neblogai atvaizduotas aisku zemelapis truputi senesnis nes kai kuriu gatviu ar sankryzu nera bet vaziuot tikrai smagu :)

Yra tai yra, taciau is jo naudos (nezinant kelio) Vilniuje - jokios, t.y. daugiau bedos nei, kad naudos....tikslumas nenusakomas....vaziuoji autostrada ir staiga nei is sio nei is to "Ešant galimybei apšišukite"...tfu, kad ji kur toki zemelapi
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#67 gadintojas

gadintojas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:'07 308 1.6hdi 80+kw '11 308cc GT HDi

Parašyta 2007 gegužės 09 - 21:45

Autorute 2007 pas mane yra, reiks isbandyti koki gps gauti uz100lt

Prieš porą mėnesių buvau Anglijoj ir naudojausi laptopas+GPS. Žemėlapiai buvo Autoroute 2007 :ph34r: Labai nusivyliau žemėlapių tikslumu... Važiuojant prie Leeds (toks miestas) važiuoji kuo puikiausia autostrada, kuri tenai gal jau kokie penki metai, o navigacija ima ir sako "Off route" ir paišo kad vidury pievos važiuoji.... Pačiam Leeds'e navigacija labai nesamones paišė, didžiausiais ratais važiavom..... Važiuojant jau į apačią link kelto Dover'yje jau už M25 kelio (apvažiavimas aplink Londoną) nesamones pradėjo paišyt. Ženklai į Dover'į tiesiai, o man rodo sukt į kairę, užvažiuot ant viaduko, apsisukt viaduku, nusileidi žemyn ir vėl grįžk į tą patį kelią.... Jausmas nekoks. Ženklai rodo vieną, o tu, vadovaudamasis navigacija, apsisuku ratu ir vėl į tą patį kelią grįžti.... :blink: Per Prancūziją, Belgiją, Olandiją ir Vokietiją viskas normaliai, nors ir tenai galima jau nesivadovauti navigacija, o va Lenkijoj su tėvu biški patys grybą užpjovėm, tai Lenkijos kelių praktiškai beveik nėra :wacko: Lietuvoj navigacija tai visai nereikalinga, bet "ant durniaus" suvedžiau kelią į Kauną :) Man reikia važiuojant nuo Klaipėdos pusės už Megos išsukti į Jonavos gatvę, tai to nusukimo, kuriam turbūt 15 metų, visai nėra :lol:. Rodo tiesiausią kelią per Muravą :)
Ir dar vienas labai nepatogus dalykas, arba tiesiog neradau tokios funkcijos, bet nukrypus nuo maršruto reikia paspausti F3 kad pernaujo suskaičiuotų kelią.... O TomTom (draugas turėjo pasiėmęs) tai visko buvo :)
  • 0
'11 peugeot 308cc GT 2.0hdi
'07 Peugeot 308 1.6 hdi 80+kw For Sale
'07 Peugeot 407sw executive 2.0HDi 100kw For Sale

#68 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2007 gegužės 10 - 00:41

bet likau taip ir nesuprates del to garmin zemelapiu ar veikia lirtuva pilnai ar ne, nes buvau parodoj si savaitgali ir pasiklausinejau ten apie navigacijas.... tai visur sake kad lietuvos nera, na nebent vilnius ir pagrindiniai keliai... o cia raso kad detalus lt zemelapis.. ar as cia nesuprantu ko nors ten skaitydamas kur aprasymas apie Lt topo zemelapi

Lietuva veikia 100%. Labai detalus žemėlapis, pats naudojuosi :wub:
  • 0
205

#69 Svečias_erniux_*

Svečias_erniux_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 10 - 17:58

Navigacija galit pasikurti ant delninio kompiuterio su igo ir naujausiu lietuvos žemėlapiu.Detalumas labai geras nėra ko lygint su tomtom kur kelios gatvės tėra. Road length (km).....34597km House number ranges......77,30%
  • 0

#70 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 gegužės 10 - 18:06

Lietuva veikia 100%. Labai detalus žemėlapis, pats naudojuosi :wub:

o kokios tu firmos naudoji kad detalumas 100 proc?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#71 Svečias_erniux_*

Svečias_erniux_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 10 - 20:19

o kokios tu firmos naudoji kad detalumas 100 proc?

Lietuvos Topo ,galima internete atsisiusti ir pažėti kompiuterije kaip atrodo.
  • 0

#72 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gegužės 10 - 20:48

Navigacija galit pasikurti ant delninio kompiuterio su igo ir naujausiu lietuvos žemėlapiu.Detalumas labai geras nėra ko lygint su tomtom kur kelios gatvės tėra.
Road length (km).....34597km
House number ranges......77,30%

Paskutiniu metu prie tokios isvados ir priejau. Tada gali naudot ir Tom Tom ir IGO ir dar bile ka.
Dabar mastoma kaip pigiau prasisukt. Vienas is variantu nusipirkt koki (galima ir naudota), o po keliones parduot pigiau. Zodziu ziurau skelbimus :)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#73 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 20 - 21:13

Turejau hdi 66kw, tai pagaliau isigijau 406 02m. su 80kw. + tame reikaliuke yra navigacija su bagazinej cd skaitytuvu, kuriam bovo idetas cd su uzrasu France 2005-2006m bet pas mane displejui nieko ten kazko panasaus i navigacija kolkas nerodo:! ? :D tai kaip suprantu ten turetu naviguot tik pacioj prancuzijoj su tuo kompaktu? HELP kas susiduret kaip man toj menkoi Lietuvelej galiu naudotis navigacija ar reikia gaut ar pirkt koki cd skirta Lietuvai ar? padekit man tamsuoliui susipazint su tom naujom technologijom :D aciu ir :beer: Ir jei dar kas zinot kaip pakeisti kalba visam tam kompe? nes dabar prancuziskai raso, kai turejau 66 kw nors taip pat buvo 02m. buvo prie displejaus mygtukas kuri palaikius galejai keisti visus nustatymus, o dabar jokiu mygtuku nebera. Please padekit!!! ;) Ashiu
  • 0

#74 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 20 - 21:20

:huh: ;) ir dar papildysiu gal bus lengviau mane suprotinti, ant kompakto parasyta NAWTEQ ON BOARD, tai kaip man cia su ta Lietuva reikia elgtis?
  • 0

#75 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 21 - 09:00

tai gal kas zinot ar cia reikia koki cd pirkt Lietuvai skirta?
  • 0

#76 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2007 gegužės 21 - 12:38

pagal manuala ten turi buti atskiras pultas prie navigacijos
  • 0
Nuotrauka

#77 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 21 - 12:48

aga o jeigu gavau tik viena rakteli ir kortele su kodu ir daugiau nieko tai ta navigacija iseitu taip kad nebenaudojama tada? :o :( B)
  • 0

#78 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gegužės 21 - 15:19

Naujienos is mano kontoros. Papirkau Mio P340. Insimeciau IGO Plus su LT zemelapiu. Kol kas labai smagus zaislas. Tiesa jo parinktais marsrutais ne visada naudojuosi, nes VLN negalioja jo desniai (greiciausias, ekonomiskiausias). Bet nepazinodamas Vilniaus, vaziuociau jais :) Dar bandziau TomTom, bet pas ji LT zemelapis ne toks detalus. Navigono zemelapis pakankamai detalus, bet nepavyko ant GPS uzkurti. Islaidos: delnas - 830Lt 2GB SD korta - 70Lt Programos ir zemelapiai is interneto. Ziuresim kaip uzusieniuje seksis :)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#79 Svečias_Vaidux_*

Svečias_Vaidux_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 21 - 15:31

Turejau hdi 66kw, tai pagaliau isigijau 406 02m. su 80kw. + tame reikaliuke yra navigacija su bagazinej cd skaitytuvu, kuriam bovo idetas cd su uzrasu France 2005-2006m
bet pas mane displejui nieko ten kazko panasaus i navigacija kolkas nerodo:! ? :D
tai kaip suprantu ten turetu naviguot tik pacioj prancuzijoj su tuo kompaktu?
HELP kas susiduret kaip man toj menkoi Lietuvelej galiu naudotis navigacija ar reikia gaut ar pirkt koki cd skirta Lietuvai ar? padekit man tamsuoliui susipazint su tom naujom technologijom :D
aciu ir :beer:
Ir jei dar kas zinot kaip pakeisti kalba visam tam kompe? nes dabar prancuziskai raso,
kai turejau 66 kw nors taip pat buvo 02m. buvo prie displejaus mygtukas kuri palaikius galejai keisti visus nustatymus, o dabar jokiu mygtuku nebera. Please padekit!!! ;)
Ashiu

1. Pas Tave spalvotas ekranas, ar paprastas?
2. Is kokio miesto esi?
3. Kalba turetu keisti kompaktas, kuris turejo buti prie automobilio. Nezinau, gal as klystu, bet 607 bent jau taip.
4. jei esi is Vilniaus padesiu
  • 0

#80 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 21 - 15:32

pagal manuala ten turi buti atskiras pultas prie navigacijos

pulta galima nusipirk bent jau ebay maciau pardavinejamus, nebrangiai.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0