Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kompas ir benzo sanaudos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#21 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 18 - 17:13

Kolegos, sneka manau visgi eina ne apie realu kuro sudeginima, o apie kompo parodymus, kurie siuo atveju visiskai nepaaiskinami.

:huh: Jei programuodami kompą nusprendė naudoti tiesmukišką formulę (beje, mano porestailinginiame 406 lygiai taip pat buvo), tai taip ir turi gautis. Kabliukas yra tame: ar šią formulę naudoti, ar kitą, kuri stovinčio automobilio sudeginto kuro neimtų domėn. Bet čia filosofinis klausimas. Analogija:
Aidas eina iš namų į parduotuvę. Atstumas - 1km. Jis nuėjo per 20 min. Koks Aido vidutinis greitis šioje kelionėje?
a ) 3 km / h - tiesmukiškai ir pagrįstai, penktoje klasėje mus to išmokė.
b ) 6 km / h - nes jis 10 min stovėjo ir grožėjosi žiemą pražydusiomis žibutėmis, tad gryno ėjimo buvo tik 10 min.
Klausimas: kuris skaičiavimas 'teisingesnis'? Atsakymas : taip suformuluotam klausimui - a. Jei paklaustume, koks vidutinis Aido ĖJIMO greitis, tai tada būtų b.

O ką skaičiuoja automobilio kompas? Aš spėju, kad kiek tau reikia kuro nuvažiuoti pas bobutę, įskaičiuojant, kad pakeliui bus 7 šviesoforai, 2 kamščiai ir 4 avarijos, o ne kiek sunaudotum kuro, jei važiuotum autobanu be lėtėjimų ir greitėjimų.

Šį pranešimą redagavo bole: 2007 sausio 18 - 17:19

  • 0

#22 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 18 - 17:48

Ale kokie jus visgi zanuudos :D (na ok, geraja prasme) As viska puikiai suprantu, tik tiek, kad zmogui, norinciam ar ipratusiam matyti tai, ko jis tikisi, si kompo informacijos dalis realiame laike yra siek tiek sunkiai suvokiama, bent jau iskart. uii... ka as cia parasiau :blush:
  • 0

#23 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 18 - 17:55

manau turimas algoritmas pas mane p406c visai ir normalus, kad ir tiesmukiskas. Buna taip, kad nuresetinus 5 km nuvaziuoji o rodo 30 ltr/100km, nes juk uzvaziuoji 7 aukstus europos aikstele, paskui nuvaziuoji, paskui prostitucijos prospekte prastovi 20 min ir nuvaziuoji pora km ir t.t. Cia juk trumpalaikis dalykas ir nereik nervuotis. Tik i soda isvaziuoji iskart iki 13 nukrenta juk, ania? :) Cia tas pats - akcijos nukrito, chebra parduodam, nors is tikruju jos per kelias dienas atsistatys :D - nereik trumpalaikiu dalyku ziuret.. Jei tave per klaida paeme i darba ir moka 20 000/men, kai esi studentas - tai irgi trumpalaikis eroras :D galima daugiau prigalvot...
  • 0

#24 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 sausio 18 - 21:28

buvo ir tox dalykas kai pvz ryte uzkuri ir kompas rodo 30 kadangi dirba pacosas. o veliau kuro sanaudos nukrenta.o stovint auto pvz prie sviesaforo ar dar kur nunulini kompo rankenele(cia apie golf 3 gt ir tada ziuri i kuro sanaudas ir va buna is pradziu 7,5 ir po kokius o.7 kyla. o kai kurie rodo kuro sanaudu kaita tik kas simta metru .
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#25 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 20 - 13:56

:]]] maziau jus ziurekit i kompo parodymus.. :) pvz mano liutas pradeda rodyti L/100km tik issibegejus daugiau nei 20km/h stovint... arba riedant kompas rodoo ---/--- L/km realiai primetes esu kad ant laisvu variklis ES9J4 per valanda sudegintu kazkur apie 2.5L kuro ;) o vidutines sanaudos mieste sudaro nedaugiau 15L/100km... kai pastebesiu jog sitas skaicius auga vaziuosiu deagnostikon. ir viskas :) Pries kalna imyges tapke dugnu esu pagaves skaiciu 68L/100km :)~ Nuo kalno esu pagaves 3.5L/100km :blush: Deze automatine..be duju..
  • 0

#26 Svečias_Higis_*

Svečias_Higis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 20 - 14:28

kompas rodo kiek litru reiketu nuvaziuoti 100 km esant tam vairavimo stiliui (budui ar rezimui) tuo laiko momentu kai pasiziuri i kompa .....pabandyk leistis nuo dideles pakalnes laisva pavara kokiu 120 km/h ir busi nustebes kaip staigiai krenta kuro sanaudos (tik nezinau ar galima kur lietuvoj leistis i pakalne kokius 3 km toki greiciu ) :rolleyes:
  • 0

#27 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 21 - 14:24

siaip bent jau mano kompas rodo skaicius tikrai nesusijusius su realaus benzo sunaudojimu, tikrai teorskai skaiciuoja, nes as juk ant duju vazineju :) matyt jis turi pakankamai duomenu apie misinio riebuma, jo isiurbimo aktyvuma, variklio apkrova ir greiti , so issiskaiciuoja :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0