Peršokti prie turinio


Noriu konkreciu P406C kuro sanaudu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_Just'is_*

Svečias_Just'is_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 18 - 22:48

Sveiki visi! Taigi pasikartosiu, nes pastudijaves foruma radau tik automato 3l kuro sanaudas......o mane domina mechaninio aparato kuro sanaudos...jei galima be aukstu materiju ir procentu:) :) mano matematika paprasta isipili tarkim 30ltr pravaziuoji tarkim 295km ir nori suzinoti kiek gavosi 100km sanaudos formule paprasta tiems kas nezino :) : 100km---295km x Ltr ---30 Ltr x=10.16ltr (simtui km) Dekoju uz paskaiciavimus P.s. nesvarbu ar vaziuojate dujomis ar benzinu domina visi duomenys :) Sekmes
  • 0

#2 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2007 sausio 18 - 23:34

Siaip gamiklinius duomenys rasti gali internete, sakykim tu jais nepasitiki...... tada kila klausimas jei iperki padoru 406 cupe ka reiskia litras sen litras ten?
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#3 Svečias_Just'is_*

Svečias_Just'is_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 18 - 23:41

na gamyklinius as zinau :) man idomu tiesiog su kokiomis realiomis sanaudomis susiduria zmones......nes planuoju pirkti 406 coupe 3l mechanical gbox......
  • 0

#4 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 19 - 08:55

nu tai vatafak, atimk is automato 0,5-1 litra irturesi. Siaip mazytis pastebejimas: nuo pavaru dezes tipo sanaudos gali svyruot, kiek jau minejau, ale nuo tech bukles (zvakes,laidai,dirzas,tarpines,tepalai,padangos,davikliai ir t.t.) tai zymiai labiau, taip kad ne ten akcenta dedi, manau :) o siaip pirkt reik automata :D
  • 0

#5 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 sausio 19 - 10:13

100km---295km
x Ltr ---30 Ltr
x=10.16ltr (simtui km)

Siaip tai teisingiau rasyt:
30ltr - 294km
X - 100km
3000/294 = 10.2 ltr/100km
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 22 - 09:27

i 15 tilpsi, gali but ramus. ir nefik cia isvedinet aukstu materiju kaip pats minejai topice.
  • 0

#7 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 22 - 09:31

i 15 tilpsi, gali but ramus. ir nefik cia isvedinet aukstu materiju kaip pats minejai topice.

agirdzia, kupo turetojas! :D

siaip gi zmogus jei klausia - reiskia pirks. Kol atsidziaugs, pirma pusmeti, sanaudos bus vidutines koki 17 litru tikrai, tu nezadek :) vat kai nusiramins, tai prades krist tada po biski... Jei bus tacka ok, tai bus ir 15 litru...
  • 0

#8 Svečias_tomasas7_*

Svečias_tomasas7_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 24 - 12:28

viska spriklauso kaip vazineji, kiek masinai metu. Maniske mieste daro apie 10l uzmiesty apie 8l.
  • 0

#9 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 vasario 25 - 08:54

Sveiki visi!

Taigi pasikartosiu, nes pastudijaves foruma radau tik automato 3l kuro sanaudas......o mane domina mechaninio aparato kuro sanaudos...jei galima be aukstu materiju ir procentu:) :) mano matematika paprasta isipili tarkim 30ltr pravaziuoji tarkim 295km ir nori suzinoti kiek gavosi 100km sanaudos formule paprasta tiems kas nezino :) :
100km---295km
x Ltr ---30 Ltr
x=10.16ltr (simtui km)

Dekoju uz paskaiciavimus
P.s. nesvarbu ar vaziuojate dujomis ar benzinu domina visi duomenys :)
Sekmes

na su matematika tai negerai darai :unsure: Geriau uzsipilk baka iki tol kol "ismes" pistoleta. nuvaziuok tiek kiek nori ir vel uzpilk tol kol "ismes" pistoleta. o tada ir skaiciuok pagal savo parasyta formule kiek litru uzpylej antra karta ir kiek km nuvaziavai, pagal tavo skaiciavimus gaunasi visiska nesamone :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#10 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 vasario 25 - 09:59

Sveiki visi!

Taigi pasikartosiu, nes pastudijaves foruma radau tik automato 3l kuro sanaudas......o mane domina mechaninio aparato kuro sanaudos...jei galima be aukstu materiju ir procentu:) :) mano matematika paprasta isipili tarkim 30ltr pravaziuoji tarkim 295km ir nori suzinoti kiek gavosi 100km sanaudos formule paprasta tiems kas nezino :) :
                                                                                          100km---295km
                                                                                            x Ltr  ---30 Ltr
                                                                                                                          x=10.16ltr (simtui km)

Dekoju uz paskaiciavimus
P.s. nesvarbu ar vaziuojate dujomis ar benzinu domina visi duomenys :)
Sekmes

na su matematika tai negerai darai :unsure: Geriau uzsipilk baka iki tol kol "ismes" pistoleta. nuvaziuok tiek kiek nori ir vel uzpilk tol kol "ismes" pistoleta. o tada ir skaiciuok pagal savo parasyta formule kiek litru uzpylej antra karta ir kiek km nuvaziavai, pagal tavo skaiciavimus gaunasi visiska nesamone :beer:

kolega visiskai teisus
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0