Peršokti prie turinio


Pagrindinio dirzo keitmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 220

#121 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 07:04

Pasirodo pas naujesnius siurblius, tas elektromagnetinis voztuvas buna su kazkokia apsauga nuo vagystes. Net jei ir duodi jam +12V jis vistiek purkstukam kuro neduoda, nors ir per gryztama bega. Meistras nlb sugebejo papasakot kaip tas daiktas veikia, bet esme, kad jy iskastravus variklis uzsivede. Vakar jau pravaziavau 500 km, tik kad traukos visiskai nulis, jau geriau Peugeot 205 1.9D traukia. Siek tiek padidinau kuro kieky, tai lyg siek tiek pagerejo, bet dar reikes bandyt paankstinti degima pasukant siurbly :hmm:
  • 0

#122 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 08:14

a tai kaip suprast elektrovoztuvas. Tai kas ji tada reguliuoja? Tipo raktas ne nuo to siurblio, ir neduoda tinkamo signalo?
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#123 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 08:55

a tai kaip suprast elektrovoztuvas. Tai kas ji tada reguliuoja? Tipo raktas ne nuo to siurblio, ir neduoda tinkamo signalo?

Nu cia as nlb susigaudau. meistras rode kad ant siurblio galo, ten kur paprastai buna elektromagnetinis voztuvas, buvo metalo gabalas y kury nueina keli laidai. tas metalo gabalas buna prisuktas su varztais, kuriu galvos apvalios ir giliai yleistos, kad paprastai neatsuktum. tai su bulgarke jy nupjauste, viduj rode buvo kazkokios mikroschemos, kuriu veikimo principo nesiaiskinau, bet vietoj to gelzgalio ysuko paprasta voztuva su vienu +12V laidu ir viskas veikia. Gal tas siurblys buna priristas prie kompo ir juos tik abu kartu galima keist, nzn :blush:
  • 0

#124 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 07:10

Vakar uzankstinau degima pasukdamas paty siurbly, dar per viena apsukima padidinau kuro kieky. Kuriasi iskarto geriau (gal padejo visu zvakiu pakeitimas), traukos jau biski atsirado, bet ir dumu debesis atsiranda uzmynus gaza. Reikes siek tiek primazinti kuro kieky, kad taip neduminciau ir savaitgaly jei bus laiko uzsivaryti Peugeot ant duobes tai dar pabandysiu siek tiek turbinos slegy sukelt :ax: ispindejau as po sabo :shy:
  • 0

#125 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 09:32

Jau ir mane biski sudominai :) du klausimai: Su kokiu varzteliu didini kuro kieki? Ir su kokiu varzteliu zadi pakelti turbinos slegi? Lyg buvau isemes turbina, bet jokiu varzteliu su katrais butu galima pareguliuoti neradau.. Beje, kokie pozymiai butu, jei degimas ant alkuninio veleno butu per dantuka nepataikytas??
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#126 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 10:24

Jau ir mane biski sudominai :) du klausimai:

Su kokiu varzteliu didini kuro kieki?
Ir su kokiu varzteliu zadi pakelti turbinos slegi?

Lyg buvau isemes turbina, bet jokiu varzteliu su katrais butu galima pareguliuoti neradau..

Beje, kokie pozymiai butu, jei degimas ant alkuninio veleno butu per dantuka nepataikytas??

Kuro kieky reguliuoja varztas (6mm berods) kuris ysuktas y siurblio gala is purkstuku vamzdeliu puses. ant to varzto buna kontra verzle (13 raktu), tai atleidi kontra verzle ir ysukdamas varzta gilyn didini kuro kieky. uztenka ten viena apsukima padaryti kad pasijaustu skirtumas (dumingume, traukoj, sanaudose, laisvuose sukiuose). Suprantama kad kuro bus vartojama daugiau, bet kam tai rupi :)
Turbos slegy galima didinti trumpinant wastegate aktuatoriaus varzta. nzn kaip pas sitas turbas, bet ant mano sabo, trys aktuatoriaus varzto apsukimai jy trumpinant atitinka ~0,1 BAR. pries tai turetam 405 1,9 td irgi buvau atsukes siurbly ir keturis kartus ysukes aktuatoriaus varzta, tai pasijuto skirtumas is karto, net galinio buferio kampas pastoviai suodinas nuo dumu buvo, bet vistiek neuzteko traukos :blush:

Šį pranešimą redagavo maiklas: 2010 rugpjūčio 27 - 10:25

  • 0

#127 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 09:16

Dar viena klausima turiu. Pas situos 1.9 td yra vienas kuro purkstukas su daciku, pas mane jis antras ziurint nuo dirzo puses, o ar neturetu jis buti pirmas nuo dirzo puses? kas turit tokias auto, uzmeskit aky po kapotu, is kurio purkstuko iseina laidas?
  • 0

#128 Svečias_Reality*_*

Svečias_Reality*_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 01 - 16:10

sveiki. Nesenai nusipirkau savo pirmaji puga is france :) Norejau pasiteirauti, gal kas keitete pagrindini dirza 206 pugui 1,4hdi? kokios kainos? kaip suzinot ar apskritai ji jau laikas keist? :)
  • 0

#129 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2010 rugsėjo 01 - 18:28

jei tvarkingas pugas ish prancuzu tai knyguteje rasho kada keistas ir panashiai. jei nerasho kada keistas tai reikai pasikeisti bo spidometras velniai zino siais laikais ka rodo(atsukimas labai paparastas|) Detaliu kaina : Itempimo guolis 82 kitas guolis 102 dirzas apie 50-60 litu. darbo neisivaizduoju, nes tik dalimis prekiauju :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#130 Svečias_Reality*_*

Svečias_Reality*_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugsėjo 02 - 11:18

na as ji dauzta pirkau, nes man taip pigiau iseina(kebulo remonto darbai nekainuoja), bet tvarkingas, prancuzuose dar metus technikine galiojo, lt technikinej neturejo irgi prie ko prikibt :) spydas abejoju ar suktas , 2003 metu 196000 rodo :) o servizo knygos kazkaip neradau niekur uzsleptos <_< na bent aciu uz daliu kainas ;)
  • 0

#131 Aurik

Aurik
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 192
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 rugsėjo 02 - 12:14

Laba diena, kaip galėčiau sužinoti, kada keistas pagrindinis diržas? Ar tiesiog žiūrėt į diržo kokybę ir pačiam spręsti, kada jau laikas keisti?
  • 0

#132 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugsėjo 02 - 13:33

Laba diena,
kaip galėčiau sužinoti, kada keistas pagrindinis diržas? Ar tiesiog žiūrėt į diržo kokybę ir pačiam spręsti, kada jau laikas keisti?

pasikeisk ,jai abejoji,ir tuo labiau jai nezinai pries kiek kilometru buvo keistas :pug:
  • 0

#133 Troja

Troja
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:99m Peugeot 406 HDI

Parašyta 2010 spalio 03 - 10:22

Forume neradau atsakymo... Auto P406 HDI 2.0 80kW
  • 0

#134 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2010 spalio 03 - 11:03

Posted Image
  • 0

#135 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 spalio 03 - 12:32

nezinau ar yra skirtumas jog dyzelis ar benzinas, bet siaip dirzas keiciamas kas 70 000 km :)
  • 0

#136 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2010 spalio 04 - 08:48

Man kai pakeite servise, sake kitas keitimas po 90 tukstanciu km
  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#137 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2010 spalio 04 - 18:30

nezinau ar yra skirtumas jog dyzelis ar benzinas, bet siaip dirzas keiciamas kas 70 000 km :)

cia neteisybe.pas hdi(iki 2004m) keiciamas kas 150kkm :)
po 2004 kas 160kkm.
intervalas- metai(dirzo eksplotacijos)-8m (senesniems hdi 7m)-gamintojo rekomendacijos.
jei naudojate NE rekomenduojamus dirzus-tai ziurekite TECDOC CD programeleje-ten skirtingu gamintoju-skirtingos charakteristikos.
cia net 2009 " autodata" sutampa,jei "surista" su TECDOC CD .(instaliavus abi programas jos "susirisa" automatiskai)
PSA koncerno dyzeliukai- patys ilgaamziskiausi.(net nauji,"isprievartauti")
net tepalu keitimas nuo 20kkm isaugo iki 30kkm. :good:
  • 0
spakenas@gmail .com

#138 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2010 spalio 04 - 18:34

Man kai pakeite servise, sake kitas keitimas po 90 tukstanciu km

rimtas servisas nustato (pagal koki "produkta" idejo) intervalus keitimo.reiskia dejo nekoki,gerai kad perspejo.
tiesa-jei matomi kiti defektai(tepaliukai sunkiasi,tempejai padile(nekeite),ir t.t. -tai jie daro teisingai,net geriausius dirzus dedami- jie negarantuos. ;]

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2010 spalio 04 - 18:39

  • 0
spakenas@gmail .com

#139 robiniuz

robiniuz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 224
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16V + LPG

Parašyta 2010 spalio 04 - 18:50

rimtas servisas nustato (pagal koki "produkta" idejo) intervalus keitimo.reiskia dejo nekoki,gerai kad perspejo.
tiesa-jei matomi kiti defektai(tepaliukai sunkiasi,tempejai padile(nekeite),ir t.t. -tai jie daro teisingai,net geriausius dirzus dedami- jie negarantuos. ;]

nu as apie jusu dyzeliukus nieko nezinau,bet pas mane benzinas ir kai pirkau continental dirzeli, man pasake 70 000 tai ir nesigincijau :)
  • 0

#140 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 spalio 04 - 19:07

rimtas servisas nustato (pagal koki "produkta" idejo) intervalus keitimo.reiskia dejo nekoki,gerai kad perspejo.
tiesa-jei matomi kiti defektai(tepaliukai sunkiasi,tempejai padile(nekeite),ir t.t. -tai jie daro teisingai,net geriausius dirzus dedami- jie negarantuos. ;]

nu as apie jusu dyzeliukus nieko nezinau,bet pas mane benzinas ir kai pirkau continental dirzeli, man pasake 70 000 tai ir nesigincijau :)

Ir normaliai ;] koks ten skirtumas ar HDI ar benzinas,mechaninis mazgas vienodas pas abu variklius.....max iki 100000km rekomenduojama...trukus dirzui bus daugiau bedu nei dirzo keitimas anksciau termino :wh:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas





Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0