Peršokti prie turinio


SALONO VINTELIATORIUS 406-to 97


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#41 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 06 - 09:53

... Tą jau ir vokiečiai suprato  ;) ...

Buvau lengvai šokiruotas, kai norint nuardyti žopelio centrinę konsolę (kad borto kompo ekranėlį išimti) neprireikė jokių įrankių apart žvaigždučių :blink:
Atsitokėjęs, prieš surenkant nuėjau į Senukus nusipirkt 'žvaigždinį' atsuktuvėlį - supratau, kad ūkyje pravers. Nes su 'L' įrankėliais nelabai patogu ginekologiškus darbus atlikinėti :ph34r:
Beje - negirdžiu aš savo 406'tam to ventiliatoriaus. Dyzelis pakankamai tarška, kad visus kitus triukšmus eliminuotų...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#42 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 17:40

tik kad tos zvaigzdutes nelaiko t.p. irankiai, kol atsukau sedynes tvirtinimo zvaigzdute, tai prasukau du atsuktuvus, tada atejo i pagalba graztas :D

tai va va pakol atsuki koki varza parudyjusi tai nulauzi ne viena rakta :angry:
  • 0

#43 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 17:43

Buvau lengvai šokiruotas, kai norint nuardyti žopelio centrinę konsolę (kad borto kompo ekranėlį išimti) neprireikė jokių įrankių apart žvaigždučių :blink:
Atsitokėjęs, prieš surenkant nuėjau į Senukus nusipirkt 'žvaigždinį' atsuktuvėlį - supratau, kad ūkyje pravers. Nes su 'L' įrankėliais nelabai patogu ginekologiškus darbus atlikinėti :ph34r:
Beje - negirdžiu aš savo 406'tam to ventiliatoriaus. Dyzelis pakankamai tarška, kad visus kitus triukšmus eliminuotų...

Hmmm.. pas amne varikliukas labai tyliai dirba salone beveik nieko negirdet nors man atrodo cia su salono izoliacija gerai padirbeta :P
  • 0

#44 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 17:46

szvaigzdes ne tik pas prancuzus jau ner prasmes su tavim cia diskutuot

:D :D :D :D o dar vienas pas visas da tu pranzuzu vien ir nevagia del tu zvaigzdziu :D :D pakol vagis isardis viena peza kitas bus isardes du passatus ar koki kita vokieti :D :D :D

Šį pranešimą redagavo Fraerox: 2007 vasario 07 - 17:46

  • 0

#45 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 vasario 07 - 19:24

nusipirkit geros firmos raktus o ne kitaiskus ir viska atsuksit nematau problemos
  • 0

#46 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 20:39

nusipirkit geros firmos raktus o ne kitaiskus ir viska atsuksit nematau problemos

aciu uz patarima :beer: :D :D :D

Šį pranešimą redagavo Fraerox: 2007 vasario 07 - 20:39

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0