Peršokti prie turinio


Beda!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_Aliuxs_*

Svečias_Aliuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 30 - 20:47

Sveiki, va isigijau ir as Puga 406 99 metu, 2,0 benzinas. Ilgai dziaugtis neteko, nes prasidejo idomus dalykai. Pirmas ka pastebejau, tai nuvaziavus apie 40 km pradejo cypti kompas, atseit variklio tempretatura per didele, nors dacikas viduj rode netoli 70 laipsniu (ir pastoviai jis nesiekia 80 vaziuojant ar mieste ar kitur), ir taip pastoviai nuvaziavus apie 40 km. Ir antra, tai variklio apsukos sokineja laisva eiga. Buvau nuvezes kompresija pamautuoti, rode 13,14,14,14.5, del to negali sokinet, pakeiciau antifriza, nepadejo, nu vienu zodziu, veziau i 3 servizus ir niex nieko nepasako. Masina pirkta ir pazystamo zmogaus, jei ka grazins pinigus, tik man viskas tiktu jei tu blogybiu nebutu. Gal kam kazkas panasaus buvo ir zinot kas per velnias ilindes pas ta masina, ir kokios islaidos nusimato?
  • 0

#2 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 30 - 21:02

Siulyciau del apsuku sokinejimo ir temperaturos oblemu vaziuoti tiesiai i komp. diagnostika kur nors (AutoMintis, Zibintas ar kiti servisai), nes priezastys gali buti kelios - kad ir sugedes variklio temp. daviklis, parejes L-zondas ir pan. Pats nieko neisbursi.... P.S: kartais kad apsukos nesokinetu, padeda laisvos eigos voztuvo pravalymas kokiu WD40 ar panasiom priemonem....
  • 0

#3 Svečias_Aliuxs_*

Svečias_Aliuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 30 - 21:05

kaip aiskino man, jei liamda zondas parejes, tada kuro eda daug, o pas mane misini matavo viskas ok, ir pats kiek ziurejau su edimu kuro ok viskas. Patogiau butu man ant Klaipedos zemes kazkox servisas, gal kas koki protinga zinot?
  • 0

#4 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 30 - 21:11

Iš kart prie klausimo Nr.2. Jei apsukos šokinėja 100-200 aps/min, čia nedidelė problema. Aš apgydžiau sekančiai: nusipirkau iš serviso A1 aerozolinį balionėlį, skirtą detalių nuriebalinimui (ten jį naudoja pvz nuriebalint naujiems stabdžių diskams nuo konservuojančio tepalo).Tada nuimi laisvos eigos daviklį (stovi prieš oro filtrą) ir gerai tuo preparatu praplauni. Jis duoda gan stiprią srovę, todėl gerai nuvalo visas apnašas. Šluostyt nereikia, greit nugaruoja. Bent jau man padėjo. O dėl punkto Nr.1 , gal kiti ką žinos, man tokie bajeriai nepasitaikė.
  • 0
... labai piktas diedas...

#5 Svečias_Aliuxs_*

Svečias_Aliuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 30 - 21:14

taip, skirtumas ner didelis, tik masina purti visa ir ner malonu. Aciu reiks pabandyt ta praplonimo buda
  • 0

#6 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 30 - 21:21

Na del liambdos tai nebuk toks tikras... <_< Del problemos nr.2 - jei rasiai kad net auto purtosi visa, tai esu gyliai isitikines kad problema bus ne laisvos eigos voztuve o kaz kur kitur.... Gal zvakes, laidai, paskirstimo dangtelis..... Sedint prie kompo niekas tau i priezasti nenurodis.... Jieskok koki servisa.... -_-
  • 0

#7 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 30 - 21:48

Na del liambdos tai nebuk toks tikras... <_<
Del problemos nr.2 - jei rasiai kad net auto purtosi visa, tai esu gyliai isitikines kad problema bus ne
laisvos eigos voztuve o kaz kur kitur.... Gal zvakes, laidai, paskirstimo dangtelis.....
Sedint prie kompo niekas tau i priezasti nenurodis.... Jieskok koki servisa.... -_-

Informacija:
Pas 406-ą 2,0 nėra tokių mazgų, kaip paskirstymo dangtelis ir laidai (žvakių).
  • 0
... labai piktas diedas...

#8 Svečias_Aliuxs_*

Svečias_Aliuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 30 - 22:01

Zvakes naujos ir tikrino-geros, tai viskas iseina gerai...
  • 0

#9 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 30 - 22:39

Tas ploviklis ne karvę kainuoja, profilaktiškai pabandyk. Tikrai nieko nesugadinsi, o žiūrėk ir pamačys... Dar rekomenduoju paskaityt forume apie "majonezą". Jis gali būti užteršęs tą daviklį.
  • 0
... labai piktas diedas...

#10 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 31 - 08:31

Informacija:
Pas 406-ą 2,0 nėra tokių mazgų, kaip paskirstymo dangtelis ir laidai (žvakių).

Aciu uz info - turesiu omeny.... -_-

To ALIUXS:
Dra pagalvojau kad gal butu ne prosali patikrinti ar psikeisti benzo filtra....
  • 0

#11 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 31 - 11:15

Zvakes naujos ir tikrino-geros, tai viskas iseina gerai...

mums irgi pakeitė naujas žvakes sakė geros, bet išvis pradėjo po keitimo neit :D o pasirodo jos visai netiko :D
tad dėjom bochines ir liuks visos problemos baigės :D
  • 0

#12 Svečias_soonata_*

Svečias_soonata_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 31 - 11:19

rekomenduoju- pabandyk klaipėdoj bijun\ų 10, verslo technologijų kolegijos kieme yra toks serviziukas Rekija. - www.rekija.lt man rekomendavo forumo dalyviai ir nenusivyliau. diagnostiką visų galų atliko ir nebrangiai, bet kruopščiai :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0