Peršokti prie turinio


Sokineja apsukos, del ko?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_KOT_*

Svečias_KOT_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 08:15

buvau diagnostikoje, bet nieko gero nepasake ten :huh: gal kas patars?
  • 0

#2 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2007 vasario 07 - 10:06

Pirmiausiai pabandyk nuresetint kompa, t.y. atjunk keletui min akuma. jei nepadeda gali buti kad durniuoja laisvu sukiu sklende, patiktink kontaktus, pravalyk. laidai, zvakes, lamda zondas ir tt. diagnostikoj daznai nieko gero nepasako ypac jei nesispecializuoja ant pezu. sekmes paieskose.
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#3 Svečias_KOT_*

Svečias_KOT_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 10:47

aciu uz patarima ;)
  • 0

#4 Svečias_tomasas7_*

Svečias_tomasas7_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 24 - 12:30

pas mane irgi ant laisvo sokineja apsukos, buvau pezo centre Panevezy, nieko nepasake, tipo viskas ok. 60 lt nulupo kad pasakytu OK!
  • 0

#5 Svečias_Igariokas_*

Svečias_Igariokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 26 - 15:37

pas mane irgi sokinojo apsukos, buvo labai zemos ant laisvu geso, tai nuvariau i pezu servisa silainiuose padare diagnostika varikluio pasake kad viskas gerai ir kad neva apsukos daba jau normalia laikosi. Pavaziavau kelis metrus pasirodo nieko ten nenormaliai:) Paskui atradau pats kad prakiurusi ta zarna kur eina nuo variklio iki oro filtro, tai ja uzspaudus apsukos iskarto pakyla ir laikosi gerai. Tai va idomu butu suzinoti kiek tos zarnos pakeitimas kainuotu?
  • 0

#6 Svečias_BishopaZ_*

Svečias_BishopaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 26 - 15:55

na tai priklauso kokia ten žarna, manau šrote gali rasti panašią pasiimti už 10-20 litų ir prisderinti
  • 0

#7 Svečias_Igariokas_*

Svečias_Igariokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 08:52

na tai priklauso kokia ten žarna, manau šrote gali rasti panašią pasiimti už 10-20 litų ir prisderinti

Esme ta kad serviso meistrai nepastebejo tokio gedimo:) juk akiviazdziai kapota atidariu sgirdejosi kad eina oras is kazkur:) na matyt visko pasitaiko:)
  • 0

#8 Svečias_tomasas7_*

Svečias_tomasas7_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 01:54

o jei ne zarna... kokios dar kyla mintys?
  • 0

#9 Svečias_Igariokas_*

Svečias_Igariokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 14:04

o jei ne zarna... kokios dar kyla mintys?

DAr gali buti laisvos eigos voztuvas apsineses arba jau visai nusineses :)
  • 0

#10 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 14:40

na tai priklauso kokia ten žarna, manau šrote gali rasti panašią pasiimti už 10-20 litų ir prisderinti

man kaip tik reikojo tos gofrines zarnors kupui, realiai ir nuo sedano tinka. Zibinte 160 lt, o svalkej radau apsidziaugiau..o senis ten man ir sako 130 :o sakau gal durnas, sako nenori neimk, mes manyti kad si detale vertingas :angry: tai sukonstravau pac senukuose surades buitini vamzdy :D :D tik nezinia kiek laikys..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0