Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Galinio lango sildymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#1 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 vasario 07 - 13:19

Sveiki, Gal kas gali patarti kur gali buti problema, nustojo veikti galinio lango sildymas. Saugiklius patikrinau visi sveiki. Pauspaudi syldymo mygtuka neuzsidega lempute ir nesildo galinio stiklo. Kai spaudi mygtuka girdisi "sprakt" garsas is saugikliu dezes. Kas gali buti ir kaip tai pataisyt?
  • 0

#2 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 14:45

Sveiki,

Gal kas gali patarti kur gali buti problema, nustojo veikti galinio lango sildymas. Saugiklius patikrinau visi sveiki. Pauspaudi syldymo mygtuka neuzsidega lempute ir nesildo galinio stiklo. Kai spaudi mygtuka girdisi "sprakt" garsas is saugikliu dezes. Kas gali buti ir kaip tai pataisyt?

Sprakseti galetu tik rele. Susirask kuri yra galinio lango sildymo valdymo rele ir pasikeisk ja.
  • 0

#3 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 vasario 07 - 15:46

O man ne visos juostelės veikia - trys visai nešildo.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#4 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 vasario 07 - 15:55

o kaip atpazinti kuri rele? Gal kas schemute turi kokia?
  • 0

#5 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 07 - 17:49

O man ne visos juostelės veikia - trys visai nešildo.

Turėjau iš Senukų nusipirkęs komplektuką ar ne už 25Lt tų siūlelų remontui. Bet mano problema išsisprendė paprasčiau - suaižėjo nafig visas stiklas :)
Taigi dabar turiu neatplėštą tą stebuklingą komplektą ir nežinau ką su daryt. Jei kam iš Kauno reikia - galėčiau už kokį 20Lt atiduoti...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#6 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 18:24

gal kas buvo remontaves su tuo rem komplektu..? verta ji ten nusipirkt ar nelabai ka jis ten padeda..?
  • 0

#7 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 vasario 07 - 19:08

siaip rele yra geltona, kiek pamenu ir tokia ilgoka, pas mane tik viena tokia yra kitos trumpesnes, cia moksliskai pavariau. :D
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#8 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 vasario 07 - 19:17

Turėjau iš Senukų nusipirkęs komplektuką ar ne už 25Lt tų siūlelų remontui. Bet mano problema išsisprendė paprasčiau - suaižėjo nafig visas stiklas :)
Taigi dabar turiu neatplėštą tą stebuklingą komplektą ir nežinau ką su daryt. Jei kam iš Kauno reikia - galėčiau už kokį 20Lt atiduoti...

Klausyk, jei tau nereik, mielai priglausiu. Mano kelios juostelės nurėžtos kažkuo aštriu. Gal per kauniokų paskutinį ketvirtadienį atboginsi?
  • 0
... labai piktas diedas...

#9 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 07 - 20:03

Oki doki. Lanksčios atsiskaitymo sąlygos: Galima alumi. Galima išsimokėtinai - vistiek per mytą daugiau 0.5 + 0.3 nepajemu :) O gal į slalomą sekmadienį bandysi atminti? Yra tikimybė, kad man pavyks ten pasivaidenti.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#10 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 07 - 20:14

gal kas buvo remontaves su tuo rem komplektu..? verta ji ten nusipirkt ar nelabai ka jis ten padeda..?

Čia buvo bylota apie tai. Nežinau kaip Panasiui sekės. Aš buvau sugalvojęs savo kailiu išmėginti...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#11 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 vasario 07 - 21:17

Oki doki. Lanksčios atsiskaitymo sąlygos: Galima alumi. Galima išsimokėtinai - vistiek per mytą daugiau 0.5 + 0.3 nepajemu :)
O gal į slalomą sekmadienį bandysi atminti? Yra tikimybė, kad man pavyks ten pasivaidenti.

Slalome bijau kad nepasirodysiu. Geriau meetas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#12 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 21:23

Čia buvo bylota apie tai. Nežinau kaip Panasiui sekės. Aš buvau sugalvojęs savo kailiu išmėginti...

aciu bet velnias dabar sove kad pas mane tamsintas langas galinis tai nieko neiseis.. reikejo galvoti pries tai :unsure:
  • 0

#13 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2007 vasario 07 - 22:24

Čia buvo bylota apie tai. Nežinau kaip Panasiui sekės. Aš buvau sugalvojęs savo kailiu išmėginti...

kiek zinau sekes puikiai. sildo visi siulai!
  • 0

#14 Darekas

Darekas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD 97m

Parašyta 2007 spalio 09 - 18:44

nu jo ateina zema,ir pas mene neapsisyldo langas galinis,miktuka paspaudus lempute uzsigeda,rele suveikia,bet tolko nulis :( , beto jau avarija padariau kad nemaciau kas gale darosi.gal galit padet issiaiskint kur problema
  • 0

#15 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2007 spalio 09 - 22:21

nu jo ateina zema,ir pas mene neapsisyldo langas galinis,miktuka paspaudus lempute uzsigeda,rele suveikia,bet tolko nulis :( , beto jau avarija padariau kad nemaciau kas gale darosi.gal galit padet issiaiskint kur problema

Tuoj pasiziuresim i kristolinius rutulius ir pasakysim...


O jei rimciau tai kazkur grandine pertraukta. Nutrukes, laidas, kontaktas, perdeges saugiklis... Kurioj konkrecioj vietoj gedimas arba turi susirast pats, o jei per nelyg sudetinga suras bet kuris elektrikas (aisku jei rankos ne is subines auga).
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#16 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 spalio 10 - 11:22

nu jo ateina zema,ir pas mene neapsisyldo langas galinis,miktuka paspaudus lempute uzsigeda,rele suveikia,bet tolko nulis :( , beto jau avarija padariau kad nemaciau kas gale darosi.gal galit padet issiaiskint kur problema

Is kur zinai kad suveikia rele? o veidrodeliai syla? Pas mane uzsidega lempute mygtuko, saugiklis sveikas, veidrodeliai ir stiklas nesyla. Iki reles dar nedasikasiau, tad idomu is kur zinai kad ji veikia? :unsure:
  • 0

#17 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 10 - 11:48

liudna ziema, kai langai su veidrodeliais nesyla...
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#18 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 spalio 10 - 13:45

Truksta laiko po darbo iki tos reles dasikasti... Jau net saugiklius bloka atlaisvines ir plasmases apacioj nuemes, bet giliau palist nerandu kada, tai ir vazineju dbr beveik koja ant kojos uzsikeles nes vietos po kojom mazai, ne viska kas atsukta perkelt i gala eina :blush:
  • 0

#19 Darekas

Darekas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD 97m

Parašyta 2007 spalio 21 - 10:05

Is kur zinai kad suveikia rele? o veidrodeliai syla? Pas mane uzsidega lempute mygtuko, saugiklis sveikas, veidrodeliai ir stiklas nesyla. Iki reles dar nedasikasiau, tad idomu is kur zinai kad ji veikia? :unsure:

rele deltoma,pailga. prie saugikliu,jos dankteli nuemiau ir jauti kaip ji suveikia galima net ir pamatyt.nu jo ir veidrodeliai neapsisildo
  • 0

#20 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 25 - 16:52

rele deltoma,pailga. prie saugikliu,jos dankteli nuemiau ir jauti kaip ji suveikia galima net ir pamatyt.nu jo ir veidrodeliai neapsisildo

jaj ja, geltona, per ja vos masina neuzsidege, svylt pradejo ir nezinojau kur ziuret, galvojau visa pravotke suejo, paskui radau kad tik ta rele susvilus visa, tai kaip matau viena is silpnesniu vietu cia pezo
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0