Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Galinio lango sildymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#21 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 spalio 25 - 17:57

jaj ja, geltona, per ja vos masina neuzsidege, svylt pradejo ir nezinojau kur ziuret, galvojau visa pravotke suejo, paskui radau kad tik ta rele susvilus visa, tai kaip matau viena is silpnesniu vietu cia pezo

Kada man tvarkė lango šildymą, patatė nusipirkti naują rėlę, nes esą turėjo keletą dėl jos pasvilusių pežų, tai matyt tokios kalbos turi pagrindo.

Deja, naujos nerandu...
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#22 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 25 - 18:46

man tas pats buvo. ieskojau reles niekur neradau. tada nuvariau i viciunus ir man pasake kad ji kainuoja 185 lt. bet pasiule paieskot srote. tai radau viena vietele kur tu reliu belekiek buvo. tai sumokejau 20 lt. it langas syla :)
  • 0

#23 Svečias_pupsys_*

Svečias_pupsys_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 26 - 13:18

man tas pats buvo. ieskojau reles niekur neradau. tada nuvariau i viciunus ir man pasake kad ji kainuoja 185 lt. bet pasiule paieskot srote. tai radau viena vietele kur tu reliu belekiek buvo. tai sumokejau 20 lt. it langas syla :)

ta pati situacija, pezo centre 180 o istraukiau is anglisko su visa fyske uz 20
  • 0

#24 Fantastas

Fantastas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.8 VIALLE

Parašyta 2007 spalio 26 - 14:19

zinot, kam reikalingas galinis lango sildymas? Kad, masina stumiant rankos nesaltu :P
  • 0

#25 Darekas

Darekas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD 97m

Parašyta 2007 spalio 26 - 16:11

radau priezasti :D kedel nesilo langas.po vairotojo kojom is kaires puses,yra pasmase skirta padet koja,nu nuemi ta pasmane ir randi dvi fiskes,vienoje is ju buvo nudeges kontaktas :D
  • 0

#26 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 09:48

Keliu i virsu tema, gal cia yra ir 605 turetoju? Pasitikrinau - visgi rele veikia, klapsi paspaudus mygtuka, buvau atidenges ja - viduj neapsvilus. Mygtukas paspaudus sia uzsiziebia, girdisi reles darbas. Skydelyje niekas neturi uzsidegti? Kazkur gali buti grandine nutrukusi, bet neisivaizduoju kur ieskoti.

Kuri mazga reiketi tikrinti pagal sia schema?
Posted Image

Patikrinau kolkas tik visa A dali, ir esu +- tikras del D. Gal HC14, E arba F ?
  • 0

#27 Darekas

Darekas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD 97m

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 18:44

o veidrideliai pas teve apsisilgo kaip ijungi apsildima?
  • 0

#28 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 20:10

Pirma ziema kai turiu sia masina, 100% nezinau ar jie apsildomi :blush: Kaip bebutu jie nesyla. Tik mygtukas uzsidega ir tyliai klikteli reliu skyriuj. Beje, reles uzvedus varikli ar ijungus posuki klaksi kokius 2-3 kart garsiau uz ta kuri girdis ijungus sildyma, bet tai turbut neturi esmes :) Prijungus 9V pats maciau kad magnetas veikia, kontaktai grazus ir blizga, kondensatirius neissiputes. Jungiau 4 ir kazkuri krastini kontakta, kuris tokio pat metalo kad suveiktu magnetas. Ka bendro turi turet veidrodziai? Man rodes kad silt kartu turetu su stiklu, bet ziuredamas schema kazkaip nerandu sarysio tarp ju.
  • 0

#29 Darekas

Darekas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD 97m

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 20:50

tai va pagal schema ir as nematau kad veidrodziai apsisyldytu.patikrink visas filkes nes pasmane del tu fiskiu daug kas neveike.
  • 0

#30 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 22:26

Kurioj vietoj esancias fiskes pagrinde tikrinai? E ir F fiskiu isvis nerandu, net apdaila nuemes i bagazine ilipes is visu pusiu ziurinejau :mad:

Šį pranešimą redagavo Tyro: 2007 lapkričio 19 - 22:28

  • 0

#31 Darekas

Darekas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD 97m

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 17:36

po ta pasmase pasmane yra dvi fiskes ir vienoje ju buvo susvyles kontaktas

http://www.talpykla..../Atvaizd007.jpg
  • 0

#32 Darekas

Darekas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD 97m

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 17:40

beto pas mane 406 jei ka
  • 0

#33 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 18:26

kai kalbi apie ta kontakta tai is brezinio panasu i ta kontakta apacioje salia sedynes, bet schema yra schema, realiai tai jis gali buti bet kur pradedant ta vieta kur pasideti koja, baigiant galiniu sostu :D
  • 0

#34 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 18:35

Kontaktas yra po kilimu šalia vair.sėdynės.Lango šildymo kontaktai yra po apdaila šonuose ar po palange,dabar tiksliai neatsimenu.Jei veidrodžiai valdomi elektra -jie turi šildytis kartu su galiniu langu
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#35 suvalkietis

suvalkietis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 84
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406 1.9

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 12:39

man tas pats buvo. ieskojau reles niekur neradau. tada nuvariau i viciunus ir man pasake kad ji kainuoja 185 lt. bet pasiule paieskot srote. tai radau viena vietele kur tu reliu belekiek buvo. tai sumokejau 20 lt. it langas syla :)

Tai gal gali paviesinti reliu atsargu vieta. :beer:
  • 0
vysninės spalvos 406 1.9

#36 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 12:52

Kontaktas yra po kilimu šalia vair.sėdynės.Lango šildymo kontaktai yra po apdaila šonuose ar po palange,dabar tiksliai neatsimenu.Jei veidrodžiai valdomi elektra -jie turi šildytis kartu su galiniu langu

RAIMA, tu cia visazinis, respect ;) Veidrodeliai valdomi elektra. Gal gali saviskiam 605 paklauses pasakyti ar si rele isijungia taip pat garsiai kaip kad kitos reles (posukiu, rele uzvedus masina) ? :rolleyes: Pas mane ji jungiasi, bet beveik negirdimai, tiksliau dvigubai tyliau jei ne trigubai negu kitos...
  • 0

#37 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 13:45

Nusiimk slenkscio apdailos plastmase ir po kilimu rasi nemaza fishke su rudais laidais.Uzvedes varikli ijunk galinio lango sildyma ir pasiziurek su testeriu(lempute) ar ateina srove bent jau iki jos.
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#38 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 16:39

Nusiimk slenkscio apdailos plastmase ir po kilimu rasi nemaza fishke su rudais laidais.Uzvedes varikli ijunk galinio lango sildyma ir pasiziurek su testeriu(lempute) ar ateina srove bent jau iki jos.

Nu, kaip sakei taip padariau. Is paziuros sildymo laido (auksta srove) kriterijus atitiko tik vienas atskirai einantis viengyslis laidas. Pakrapsciau ta fiske, pajudinau, ijungiau sildyma, palaukiu kelias minutes, papuciu is lauko puses gara ant stiklo - kur siuleliai jis tuo pat pranyksta :D :beer: . Visgi stiklas sildo! Dar po keliu minuciu ta fiske nenormaliai isilo, isjungiau kad neuzsidegtu kas. Abu galai laidu is fiskes pajuodave kazkiek, per vargus atjungus ja pamaciau kad viduj prisvile ir prasilyde. Pravaliau, ta fiske, WD40 papurskiau kad apnasas nuimtu :) tik dabar prijungt nelabai iseina - ten viduj kliba tie kontaktai, o laido ziauriai pagaileta kad issitrakt ja lauk ir normaliau apciupinet :( Reiketu keis tuos kontaktus gal? Nes kuo prastesnis kontaktas o sroves poreikis didelis tuo labiau ir kaista. Ka siulot?

P.S. Retorinis klausimas labiau 'ka siulot?', nes kontaktus vistiek noreciau pakeisti :) Man viena dalis i kuria isikisa antroji isvis nerimta atrodo, mano manymu ten niekad nebus normalaus kontakto, nebent metalo druozliu i vidu prikisus :lol: Tik jauciu tai iseis pasidaryt tik grizus namo kur tu kontaktu pas mane metosi daug, kaune kazi ar rasiu lycnu.. nebent kas kaune padovanotu 1 pora tu kontaktu, arba net tik ta lizda i kuri jungias antroji puse, nes ta +-normali.

P.S2. Veidrodeliai vistiek nesilo, nors elektra valdomi. Gal keisti kada buvo ir nedadaryta, nors tikrai noretusi kad ir sie siltu su galiniu kartu

Šį pranešimą redagavo Tyro: 2007 lapkričio 21 - 16:41

  • 0

#39 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2007 lapkričio 23 - 16:02

Persilitavau jungti, dabar jau stiklas syla, laidai nekaista :lyzht: Ka reiketu paziureti ar pakrapstyt, kad galinio vaido veodrodeliai silt pradetu?
  • 0

#40 Svečias_katinasltu_*

Svečias_katinasltu_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 25 - 00:15

tai gal ir pezui 206 ka nors del sito galite pasiutyti, nes ta pati beda, lempute uzsidega, rele trakstelna, bet is to jokios naudos
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0