Peršokti prie turinio


Langu tamsinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 200

#61 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 25 - 12:05

jei ka domina langu tonavimas tai ketvirtadieniais Saules g. Kaune galima uzsitonuoti manau uz normalia kaina. Uz visus langus ir piekinius(isskyrus galimi. nes priklijuotas tai nejo isimti. gala tamsinsiu amerikietiska pleveje) sumokejau 140lt. galima pasirinkti 30% 50% 75%. Padaro per puse dienos.
Tik reikia atvezti isimtus langus ketvirtadienais iki 9val.

sudominai tai ryt galima atvezt gal koki tel. nr sukontaktuoti. ir koks rezultatas
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#62 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 balandžio 25 - 15:05

140 uztonuoti visus langus iskyrus galiny??????
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#63 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 25 - 15:36

140 uztonuoti visus langus iskyrus galiny??????

Katik pasiskambinau ten kontora vadinas Demeda, sake kv 70 lt.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#64 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 balandžio 26 - 08:18

Paskaitykite straipsneli tamsintu stiklu era baigiasi

Šį pranešimą redagavo Pilotas: 2007 balandžio 26 - 08:19

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#65 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 26 - 09:49

Paskaitykite straipsneli tamsintu stiklu era baigiasi

Norejau kaip tik sia info paviesinti cia, temoje...
;)
Jei turit kvailumo pastoviai maitinti "keliukus" ir TA darbuotojus, arba nulupineti ir klijuoti vel nesudaro finansiniu keblumu, tai problemos atkrinta, straipsnio neskaitykite...
  • 0

#66 Svečias_loncelotas_*

Svečias_loncelotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 26 - 20:59

Jei vis dar nepraėjo noras tamsinti priekinių langų siūlau pasiskaityti

http://www.lvat.lt/g...f1-62031e053cce

parašyta labai nedviprasmiškai
  • 0

#67 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 balandžio 27 - 08:35

sia nutarti vertinciau kitaip: pvz. padarau avarija, policininkai suraso protokole jog avarijos priezastis - plikos padangos, dar ir nukentejes bei pora liudininku i pasiaiskinimus iraso jog mano auto padangos plikos ir vietomis net islindes kordas. as su tuom nesutinku, paduodu i teisma motyvuodamas tuo, kad policininkai neturejo prietaiso protektoriaus gyliui matuoti ir nepamatavo, be to pries pusantru metu praeidinejau tech. apziura ir tada protektoriaus gylis atitiko reikalavimus bei pridesiu pora nuotrauku kuriose matosi jog mano auto ne su plikomis, bet tik su siek tiek padilusiomis padangomis... kokie mano sansai laimeti?
  • 0

#68 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 balandžio 27 - 09:48

sia nutarti vertinciau kitaip:
pvz. padarau avarija, policininkai suraso protokole jog avarijos priezastis - plikos padangos, dar ir nukentejes bei pora liudininku i pasiaiskinimus iraso jog mano auto padangos plikos ir vietomis net islindes kordas. as su tuom nesutinku, paduodu i teisma motyvuodamas tuo, kad policininkai neturejo prietaiso protektoriaus gyliui matuoti ir nepamatavo, be to pries pusantru metu praeidinejau tech. apziura ir tada protektoriaus gylis atitiko reikalavimus bei pridesiu pora nuotrauku kuriose matosi jog mano auto ne su plikomis, bet tik su siek tiek padilusiomis padangomis... kokie mano sansai laimeti?

Nenugrybauk i pievas, nes dar nesienapjute. Visu pirma jeigu avarija padarei pareigunai ismatuoja ir braizo schemas, kad velaiu nustatytu pagrindine priezasti, tavo padangos ar tamsinti langai vaidintu labai maza reiksme, nebent tik draudimui kuris gali neismoketi ismokos del tech. netvarkingos masinos, o patikeke manim draudimas i tokius dalykus ziuri ne propirstus.
Ir dar jeigu padarei avarija ir zuvo zmogus teisme prie taves gali prisikabinti ir prie valytuvo kuris blogai nuvalo langa.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#69 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 gegužės 26 - 13:50

Ech, kad kas toki lipalą pagamintų :lyzht:
Posted Image
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#70 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 26 - 14:10

Ech, kad kas toki lipalą pagamintų :lyzht:
Posted Image

Manau jei kreiptumeis i koke firma gaminancia reklamine atributika ir panasius daiktus, padarytu... o kiek kainuotu tai cia jau kitas klausimas...
  • 0

#71 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 26 - 15:41

siandien lygiai menuo kaip patonaves visus langus vazinejuos, tiesa tik +30% prie as2, mentai tai tik akim palydi tikiuosi ir toliau tokios tolerancijos is ju puses. :ph34r:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#72 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 26 - 19:38

Mane ir palydi tik akimis :) dar nenukirto ne karto tfu tfu :)
  • 0

#73 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 gegužės 28 - 10:10

Na ir prie maniškių dar neprisikabino, nors vakar kol padanga tvarkė, buvo atlėkę EISMO PRIEŽIŪROS TARNYBOS pora kiek supratau iš aukštesniųjų pareigūnų, tai gan idomiai maniškio langus apžiūrinėjo, bet ir daugiau nieko :lol:
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#74 Ruslanas87

Ruslanas87
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 256
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Chevrolet Tahoe

Parašyta 2007 gegužės 28 - 22:44

vasara gerai langus atidares ir net vakare tai manau nestabdys paliubomu o jai vazinesi pastoviai su kondiske ir uzdares langu tai gali buti bedu. nors kaip pasikartojau manes tarkim dar nestabde. tfu tfu tfu :D
  • 0
Neskubek i savo laidotuves- jos be taves neprasides

Peugeot 605 3.0 sv 1990m. (Nebera)
Peugeot 406 2.0 1999m. (Nebera)
Peugeot Boxer 2.5 2000m. (Nebera)
Peugeot 607 2.7 2008m. (Nebera)
VW LT35 2.5 1997m. (Turiu)
Chevrolet G30 sportvan 5.7 1994m. (Turiu)
Chevrolet Tahoe 5.3 2003m. (Turiu)

#75 Svečias_Doncia_*

Svečias_Doncia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 17 - 13:36

trys kartus nukirte mane per 4 menesius, visus tris ejo susitart :) bet pas mane soniniai ir galinis 95% :) labavucha 50% tai itartinas bunu ir langus atsidares :)
  • 0

#76 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 17 - 15:05

na dar ne karto neteko turet bedu del langu :) kad ir toliau taip .... :)
  • 0

#77 Svečias_toredo_*

Svečias_toredo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 20 - 11:00

Tai va, griztant prie temos. Siandien arba ryt tamsinu P306 3 duru galinius langus amerikietiska 3 sluoksniu plewele. Kaina su plevele ir darbu 190lt. Jei kam reikes nr. galesiu duot, cia zmogus prie Rudaminos laiswalaikiu uzsiimineja langu tamsinimu, newiena masina pas ji jau tamsinau.
  • 0

#78 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 21 - 00:20

as praeita savaite siaures miestelyje pertempiau viena langa, priekini sonini. lumar plevele, aperturos serviziukas. pamokejau 100lt, ju chebra visa mano mas uztrauke, bet jau senokai, bet si karta tai pasisiukslino, blogai padare, dar be to apshyfke sugadino, tai variau kad perdarytu, skustis nebegaliu.
  • 0

#79 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 rugpjūčio 31 - 13:10

tava vakar teko ismegint langu sveiesos laiduma, kaip zinia po lietuva isdalinta 70 aparaciu tokiu:
Posted Image
placiau cia
ir buvau labai jau nustebintas kad parode 36 % laiduma, ir mentai parase kad uztamsines tamsinancia plevele, tai pasakiau neinam parodikit man ta plevele, tai susiziurejo viens i kita ir sako cia nesvarbu tai sakau kokias cia nesamones rasot, ir nepasirasiau.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#80 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 07 - 23:20

na o man shnd labai kurjoziska sitacuja su kriminalistais teko-kelia blokavo,bande nutaranuot y kelkrasty, y masina broves ir seip daug labai visko pridare negero ir neleistino. Intelektas ju tikrai nepaliete. Ryt eisiu apskusti policijos, ju neteisetu veiksmu, avariniu situaciju sukelimo ir t.t... Bet esme ta, kad galu gale nerade prie ko prikibti ir apsitertse- tikrino langus del tamsinimo-kadangi pas mane tik vairuotojo puses priekinis netamsintas tai ta kaip tik ir patikrino-jo laidumas buvo 65 %-leistinas. Taigi visai geras daiktas-kai is vienos puses visi tamsinti o vairuptojo paliktas normalus. :mellow: <_< Reik pirkti kamera ir masinoj veziotis-nes kitaip jau neymanoma..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0