Jump to content


Langu tamsinimas


  • Please log in to reply
200 replies to this topic

#161 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • posts 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Posted 2010 January 12 - 20:24

Na pas mane ant lango maciau E2 parasyta. tai kaip cia iseina? jei uzvarysiu 30 proc tai strafas pareis is zaliu ne? :doh:

pvz pas mane E6 rimtai gal kas turi zino kiek procentais tai? E2 E4 ir kiti visi
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#162 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2010 January 12 - 20:58

siaiop ir paparasto lango priekinio ar soninio pralaidumas nera 100 procentu.taip kad negalvokit kad galima tamsinti 30 procentu tamsumo plevele
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#163 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2010 January 12 - 21:18

Nera 30proc tamsumo pleveles... :wacko: Jei langas originalus, jis tonuotas gamykloje. Ko pasekoje, uzklijavus plevele jis dar patamsetu... Vadinasi ir mentai jei noretu, rastu prie ko "prikibti"...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#164 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2010 January 12 - 21:19

O kur galima pasitikrinti langų pralaiduma sviesos?

Ta gali pamatuoti
http://www.evelkas.lt/lt/naujienos/76/
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#165 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2010 January 12 - 21:21

langas jei ir netonuotas jis vistiek netures 100 procentu pralaidumo
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#166 Svečias_SoldataS_*

Svečias_SoldataS_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 12 - 22:33

Tai taip iseina jei e2 tai nelb gali ir tamsint...o nera amerikanskos pleveles tarkim 10 procentu pralaidumo?
  • 0

#167 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2010 January 12 - 22:49

Tai taip iseina jei e2 tai nelb gali ir tamsint...o nera amerikanskos pleveles tarkim 10 procentu pralaidumo?

10 proc. tokios pleveles nera. 15 yra viena pries tamsiausia, 05 tamsiausia,20 yra vidutine- tai jai visa auto daryt gaunasi gana tamsu. Sviesiausia plevele yra 50% tai sitie procentai reiskia sviesos pralaiduma i salona

Edited by EvX, 2010 January 12 - 22:52.

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#168 Svečias_SoldataS_*

Svečias_SoldataS_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 12 - 23:06

Okay tada suformuluosiu paprasciau savo minty :) esme tame,kad pas mane galiniai tamsinti 50 proc,ir dabar noriu priekinius patamsinti,bet jie jau gamykliskai tonuoti,deja nezinau kiek,tad noriu priekinius langus uztamsinti kiek imanoma sviesesne is isores plevele kad netureciau problemu su policija :) tad ka rekomenduotumete? :blush:
  • 0

#169 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2010 January 12 - 23:37

Nežinau , važinėju beveik 2 metus su tamsintais, ir kiek kartu susitabdė, tiek kartu nieko nesakė. Brolis išvis važinėja 8 metus ir nieko. Taip ,kad galit labai ir nevargti dėl štrafu.. Tik va pastėbėjau, kad auto su tamsintais langais žymiai dažniau stabdo, negu netamsintais... :blink:
  • 0

#170 Mariukas

Mariukas
  • Senbuviai
  • posts 321
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:406, HDi

Posted 2010 January 12 - 23:41

o stai kituose autosuose gavau tokia info, kad E2,4,6 reiskia kokioj saly stiklas lietas... kaip matyt tikslaus atsakymo neina niekam rast :hmm:
  • 0
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių pilna.

#171 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 January 13 - 00:07

Nežinau , važinėju beveik 2 metus su tamsintais, ir kiek kartu susitabdė, tiek kartu nieko nesakė. Brolis išvis važinėja 8 metus ir nieko. Taip ,kad galit labai ir nevargti dėl štrafu.. Tik va pastėbėjau, kad auto su tamsintais langais žymiai dažniau stabdo, negu netamsintais... :blink:

Tai ko stabdo, jei langai niaukti?Ir neduoda pi**di?Kai turejau golfa ir buvo niaukti visi langai, tai tekdavo daznai gauti velniu uz plionke.Dar nervindavo tas faktas, kad prieina su nagu pakrapsto, ir aiskina aaa tipo plevele mokek bauda :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#172 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 13 - 11:50

Okay tada suformuluosiu paprasciau savo minty :) esme tame,kad pas mane galiniai tamsinti 50 proc,ir dabar noriu priekinius patamsinti,bet jie jau gamykliskai tonuoti,deja nezinau kiek,tad noriu priekinius langus uztamsinti kiek imanoma sviesesne is isores plevele kad netureciau problemu su policija :) tad ka rekomenduotumete? :blush:

ant priekiniu tu negali klijuoti jokios pleveles,netgi jei ji ir skaidri,pasiskaityk istatymus biski,mane buvo israuke kai apsaugine buvo uzklijuota tipo nuo vagiu,pakiso knigelke su istatymai ir dave paciam pasiskaityti,o tamsinti su pacia silpniasia nematau tolko isviso,nebent ant sirdies geriau bus kad va pas mane priekis tamsintas :D
  • 0

#173 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2010 January 13 - 11:58

Okay tada suformuluosiu paprasciau savo minty :) esme tame,kad pas mane galiniai tamsinti 50 proc,ir dabar noriu priekinius patamsinti,bet jie jau gamykliskai tonuoti,deja nezinau kiek,tad noriu priekinius langus uztamsinti kiek imanoma sviesesne is isores plevele kad netureciau problemu su policija :) tad ka rekomenduotumete? :blush:

Dar prašytumėm kad suformuluotum prie minties ir priežastį dėl kurios tamistai prireikė pritamsinti priekinius stiklus.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#174 Svečias_SoldataS_*

Svečias_SoldataS_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 13 - 12:17

Dar prašytumėm kad suformuluotum prie minties ir priežastį dėl kurios tamistai prireikė pritamsinti priekinius stiklus.

Šiaip tiesiog nusprendžiau pasinaudoti proga kai LVAT išaiškino kad galima tamsinti priekinius langus iki 30 proc :) bet sakau problema tame kad pas mane jie jau gamykliskai tonuoti ir as nezn ar jau galima dar juos ne tonuota o tamsia pleve niaukt ar ne,visi skirtingai interpretuoja
  • 0

#175 Svečias_SoldataS_*

Svečias_SoldataS_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 13 - 14:00

Tarpkitko ka tik buvau policijos komisariate ir paprasiau kad man patikrintu langu tonavimo laiduma. Tai ka gi jus galvojat,gamykliskai tonuotas pezo 206 E2 langas yra 38,8 procento. Jei atvirai tai nesitikejau tokiu skaiciu,tad apie kazkokius tamsinimus negali but ne minties
  • 0

#176 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 January 13 - 14:02

Tarpkitko ka tik buvau policijos komisariate ir paprasiau kad man patikrintu langu tonavimo laiduma. Tai ka gi jus galvojat,gamykliskai tonuotas pezo 206 E2 langas yra 38,8 procento. Jei atvirai tai nesitikejau tokiu skaiciu,tad apie kazkokius tamsinimus negali but ne minties

Imesk nuotrauka kaip tas langas ir masina atrodo, bus aiskiau.Galvoju ir as visus niaukti arba nei vieno :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#177 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2010 January 13 - 14:17

Šiaip tiesiog nusprendžiau pasinaudoti proga kai LVAT išaiškino kad galima tamsinti priekinius langus iki 30 proc :) bet sakau problema tame kad pas mane jie jau gamykliskai tonuoti ir as nezn ar jau galima dar juos ne tonuota o tamsia pleve niaukt ar ne,visi skirtingai interpretuoja

... o jei Lietuvoj leis gėjų santuokas, tai irgi pasinaudosi proga? (Sorry, neužsigauk... :lol: )
Klausimas toks - o nafig priekinius niaukt? Krūčiau atrodo? Kokia praktinė nauda? Gamyklinis tonavimas - apsauga nuo UV spindulių. Ką niaukimas duos iš praktinės pusės?
  • 0
... labai piktas diedas...

#178 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 13 - 14:25

... o jei Lietuvoj leis gėjų santuokas, tai irgi pasinaudosi proga? (Sorry, neužsigauk... :lol: )
Klausimas toks - o nafig priekinius niaukt? Krūčiau atrodo? Kokia praktinė nauda? Gamyklinis tonavimas - apsauga nuo UV spindulių. Ką niaukimas duos iš praktinės pusės?

Gal ne dėl kietumo ar pan. ir t.t. Yra dar toks dalykas, kaip privatumas. Jei aš niaukčiau, tai tik dėl to - privatumo ir asmeninės aplinkos. Kartais nervuoja, kai spokso koks kiaušas, bet jei panelė tai nepykstu :ax:
  • 0

#179 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2010 January 13 - 14:27

... o jei Lietuvoj leis gėjų santuokas, tai irgi pasinaudosi proga? (Sorry, neužsigauk...  :lol: )
Klausimas toks - o nafig priekinius niaukt? Krūčiau atrodo? Kokia praktinė nauda? Gamyklinis tonavimas - apsauga nuo UV spindulių. Ką niaukimas duos iš praktinės pusės?

Gal ne dėl kietumo ar pan. ir t.t. Yra dar toks dalykas, kaip privatumas. Jei aš niaukčiau, tai tik dėl to - privatumo ir asmeninės aplinkos. Kartais nervuoja, kai spokso koks kiaušas, bet jei panelė tai nepykstu :ax:

O ką ten darai už vairo atsisėdęs, kad taip slėpt reik? :rolleyes:
  • 0
... labai piktas diedas...

#180 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Posted 2010 January 13 - 14:34

Pas mane nei vienas langas nėra niauktas. Aš tik sakau, kas būtų, jeigu būtų... :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users