Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Gyvybes draudimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 47

Apklausa: Ar klubieciai turi gyvybes draudima (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar klubieciai turi gyvybes draudima

  1. 1. Firma mane apdraudusi (7 balsai(-ų) [11.11%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 11.11%

  2. 2. As pats apsidraudes (21 balsai(-ų) [33.33%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 33.33%

  3. 3. Neturiu gyvybes draudimo ( dirbu saugiai ) (35 balsai(-ų) [55.56%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 55.56%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 vasario 18 - 17:45

Noretusi kad klubieciai, kuriuos apdraude firmos, ar kurie patys turi gyvybes draudimus papasakotu daugiau kas kaip. Tiesiog tenka didziaja dali laiko pradirbti uzsienyje tai kaip ir reikalingas butu gyvybes draudimas. Firma nenori prasideti su draudimo kompanija, tipo kolegos vokieciai irgi nesidraudiza per draudimo firmas, o kazkaip jie ten eina per profsajungas. Jei kas zino gal gali placiau paaiskinti zaliam kaip ten yra su gyvybes draudimu darbui Lietuvoje ir uzsienyje. Ir idomu kiek klubieciu draudziasi patys ir kiek is ju apdraudiza firma.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 vasario 18 - 18:06

as pats apsidraudziau gal pries kokius 3 metus. Moku imokas kas menesi. Yra kritiniu ligu ir traumu lenteles. Taip pat apdraudes ir savo vaikus (mazoji kai buvo nusiplikius gavo jau pirma ismoka). Zodziu manau rimtas ir reikalingas dalykas (ypac jei tu pats daug vazineji i komandiruotes). Daugiau kazka aiskyt tingiu. Eini i artimiausia gyvybes draudimo padaliny ir aiskinies. Mano yra SEB, o vaiku Hansa gyvybes draudimai. Yra ir kitu. tai tiek

Šį pranešimą redagavo Cr: 2007 vasario 18 - 18:06

  • 0
Roots to roots

#3 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 vasario 18 - 18:13

Mane apdraudusi firma, bet ka nors paaiskinti nieko negaliu. :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#4 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 vasario 18 - 18:34

mano zmona dirba sioje srityje. jei ka domina Kaune, rasykit i PM ir suzinosit visas detales. Kadangi namie turiu asmenine konsultante, del to galvos visiskai nesuku :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2007 vasario 18 - 18:35

  • 0
Roots to roots

#5 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 vasario 19 - 08:56

siaip apsidraudus neesu, bet kai vaziuoju i uzsieni, tai visada apsidraudziu, -_- jei kas atsitiktu (tfu tfu tfu, bar bar bar), kad be problemu suteiktu medicinine pagalba, priimtu i poliklinika konsultacijos ir pan. draudimas viska apmoka. jei nedideles sumos, susimoki pats o draudimas paskui grazina pinigelius. cia teorines zinios, praktiniu dar aciu dievui neturejau... :D
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#6 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 vasario 19 - 09:19

siaip apsidraudus neesu, bet kai vaziuoju i uzsieni, tai visada apsidraudziu,  -_-
jei kas atsitiktu (tfu tfu tfu, bar bar bar), kad be problemu suteiktu medicinine
pagalba, priimtu i poliklinika konsultacijos ir pan. draudimas viska apmoka. jei
nedideles sumos, susimoki pats o draudimas paskui grazina pinigelius.
cia teorines zinios, praktiniu dar aciu dievui neturejau...
:D

Tu kalbi apie keliones draudima, man idomu draudimas dirbant Lietuvoje ir uzsienyje, ta prasme darbo draudimas, cia ne tas pats kaip keliones draudimas :blush:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2007 vasario 19 - 09:23

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#7 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 vasario 19 - 09:59

nu as vaziavau 3men ir ten dirbau, ar tai vadinasi keliones darudimas?? nu nzn. bet jei tu zn, tai tada ok.

Šį pranešimą redagavo liutukas: 2007 vasario 19 - 10:00

  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#8 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 vasario 19 - 10:19

Mane irgi draudzia organizacija. Kazkaip seniau net nesukdavau plauciu koks tas draudimas, bet kai vienas kolega nusigrojo nuo uolos (net ne darbo metu) ir ji pagulte i pacia brangiausia privacia klinika Jerevane - susidomejau.
Galbut kas nors zino tokia prancuzu kompanija AXA. Nezinau kokios salygos draustis fiziniams asmenims, bet sistema man labai patiko: ne cento savu pinigu, o jei ir prireikia moketi savais, grazina pinigus 2sav begyje.

Dar zinau, kad LT jie dirba su Baltijos Amerikos klinika. :blush:
  • 0

#9 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 19 - 12:59

Tu kalbi apie keliones draudima, man idomu draudimas dirbant Lietuvoje ir uzsienyje, ta prasme darbo draudimas [...]

Su žmona jau krūvą metų esame apsidraudę gyvybės draudimais vienas kito naudai. Tiesa, su darbu tai neturi nieko bendro.
  • 0

#10 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 19 - 15:15

As pats apsidraudes gyvybe SAMPO, dirbau kazkada su tuo. Siaip su darbu nedideli rysi tas dalykas turi. O Med. islaidas butina manau vaziuojant i uzsieni draustis. Va paslidinejom praeita savaite - butu 200 EUR patiems moket, gerai kad draudemes... jau antrakart pasiteisina ;)
  • 0

#11 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 vasario 23 - 13:42

Del keliones draudimu tai viskas aisq, dar karta kartoju mane domina darbo draudimas, idomu kaip yra su darbo draudimu reikia tureti leidima dirbti kazkurioj saly, kad gautum darbo draudima ir t.t
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#12 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 vasario 23 - 15:28

Del keliones draudimu tai viskas aisq, dar karta kartoju mane domina darbo draudimas

pradejai apie gyvybes draudima, dabar jau apie darbo sneki... manau, kad tau butina konsultacija - bet tik ne cia, bo visi pavirsutiniskai kazka tik sneka...
kreipkis i draudimo bendroves! :beer:
  • 0
Roots to roots

#13 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 vasario 23 - 17:29

pradejai apie gyvybes draudima, dabar jau apie darbo sneki... manau, kad tau butina konsultacija - bet tik ne cia, bo visi pavirsutiniskai kazka tik sneka...
kreipkis i draudimo bendroves! :beer:

Teisingai pastebeta. Nes daugelis maiso darbo ir gyvybes draudimus uzsienyje.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 vasario 23 - 20:53

pradejai apie gyvybes draudima, dabar jau apie darbo sneki... manau, kad tau butina konsultacija  - bet tik ne cia, bo visi pavirsutiniskai kazka tik sneka...
kreipkis i draudimo bendroves!  :beer:

Teisingai pastebeta. Nes daugelis maiso darbo ir gyvybes draudimus uzsienyje.

nu tai ri kalbu apie gyvybes draudima darbo metu :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 vasario 23 - 22:05

nu tai ri kalbu apie gyvybes draudima darbo metu :blush:

reiktu pasiziureti salygas, bet berods gyvybes draudimas galioja ir darbo metu ir namie ir uzsienyje. Pildant anketa ten yra kruva klausimu apie visokias rizikas. Gali buti, kad darbdavys draudzia tuo paciu gyvybes draudimu tik sutam tikromis rizikomis ir tam tikram laikotarpiui. Is tikro, tai siulyciau paciam kada surast laiko ir nueit i kokia draudimo bendrove viska issiasikinti. Bo mes tave galim tik suklaidinti -_-
  • 0
Roots to roots

#16 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 01 - 14:50

Chebra, labai skiriasi draudimo taisykles. Gyvybes draudimas yra tik apie gyvybe. Nelaimingu atsitikimu (ar su ar be gyvybes, nesvarbu) - traumu atveju (pvz. koja suluzo - 2000 lt, pirstas - 1000 lt, prasikirtai uzsiuvo - 0 lt) Yra med islaidu draudimas - visiskai atskirai - susirgai, gydytojo paslaugas apmoka. Kas siuo atveju moka uz draudima - nesvarbu... Tokia va skirtumai, skaiciai isgalvoti, prieklauso nuo imokos ir draud, kompanijos.
  • 0

#17 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 kovo 02 - 10:14

Chebra, labai skiriasi draudimo taisykles.

Gyvybes draudimas yra tik apie gyvybe.
Nelaimingu atsitikimu (ar su ar be gyvybes, nesvarbu) - traumu atveju (pvz. koja suluzo - 2000 lt, pirstas - 1000 lt, prasikirtai uzsiuvo - 0 lt)
Yra med islaidu draudimas - visiskai atskirai - susirgai, gydytojo paslaugas apmoka.

Kas siuo atveju moka uz draudima - nesvarbu...

Tokia va skirtumai, skaiciai isgalvoti, prieklauso nuo imokos ir draud, kompanijos.

man reik viso komplekto :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#18 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 kovo 02 - 10:33

man reik viso komplekto :beer:

kreipkis tada cia:

http://www.peugeot-k...=0
  • 0
Roots to roots

#19 Baghio

Baghio
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Volvo V40. WV Golf .

Parašyta 2007 kovo 02 - 21:52

As pats apsidraudes, tai yra apdraudes vaika studiju draudimu, bet visa laikotarpi ir as apdraustas, o ir firma zadejo apdraust papildomai :)
  • 0

#20 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 05 - 10:57

tai tu paprasyk, kad firma ne dar draustu, o tiesiog papildomai imoku tavo sutarciai pervedinetu. Tada tau reikia parasyt prasyma draudimui, kad is UAB "XXX" priimtu imokas butent tavo sutarciai, o moketojas bus UAB "XXX" Nuo tu imoku nepasinaudosi lengvata, bet ir nenulups mokescio, kai gausi ismoka gale (ziurint kokia bus proporcija tavo ir UAB sumoketu imoku). Darbui tai kainuos tik 15% nuo imokos, jei neklystu. Tiksliau nemokamai pakonsultuos tavo draud. kompanija.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0