Peršokti prie turinio


Kaista magnetefonas...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#21 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 vasario 28 - 23:37

nesukit galvos viskas normaliai turi kaist
  • 0

#22 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 kovo 01 - 12:50

labai sujuokino paskutiniai postai kad magas ir turi kaist...ir cia nieko blogo... zodziu kita kart posta perskaitykit o ne tik temos pavadinima. ^_^ anyway aciu :beer: ti va pasikartosiu ir si karta gal bus aiskiau: uzkaista iki tiek kad issijungia, arba nebeskaito cd.paskui, palaikius isjungta po kiek laiko pradeda vel veikt. tai cia magui chana ar gali but kitu priezasciu. :blink: :wacko: :unsure:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#23 Svečias_ttadaz_*

Svečias_ttadaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 01 - 13:00

Neleisk pečiukui jo šildyti arba papildomai aušink.
  • 0

#24 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 kovo 01 - 23:19

labai sujuokino paskutiniai postai kad magas ir turi kaist...ir cia nieko blogo...
zodziu kita kart posta perskaitykit o ne tik temos pavadinima. ^_^
anyway aciu :beer:

ti va pasikartosiu ir si karta gal bus aiskiau:
uzkaista iki tiek kad issijungia, arba nebeskaito cd.paskui, palaikius isjungta po kiek laiko pradeda vel veikt.
tai cia magui chana ar gali but kitu priezasciu. :blink: :wacko: :unsure:

klausykit jei nesuprantat apie elektronika tai geriau isvis nerasykit galines stiprintuvo mikroshemos turi kaisti ausinimui stovi radijatoriai o uzkaista todel kad nera gero ausinimo kur magas stovi
  • 0

#25 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 kovo 01 - 23:20

jai kas trumpintu seniai butu sudege
  • 0

#26 Svečias_donnncee_*

Svečias_donnncee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 02 - 17:30

ir turi kaisti, nes siluma skleidzia garso stiprintuvas, itampos stabilizatorius.. o ventiliacijos paneleje tokios kaip magui kaip ir nera.. cia viskas normalu..

kitaip ir but nwgali sutinku
  • 0

#27 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 kovo 02 - 20:56

tai cia magui chana ar gali but kitu priezasciu.

Magui tikrai ne chana. Tiesiok papildomai padaryk silumos nuvedima. Ir jis neisijungines.
  • 0

#28 Svečias_BishopaZ_*

Svečias_BishopaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 03 - 11:56

o tai jei peciukas neshildo ir vistiek kaista :) ir labiausiai kaista galva, kai buvo kasetinis blaupunktas kaip ir nekaito ...
  • 0

#29 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2007 kovo 04 - 05:18

Na aš dėl šito dalyko nieko negaliu pasakyt (nors pas patį tokia pati problema kaip pas temos autorę ;] ), bet , chebra, pasistenkit rašyti be klaidų, nes neįmanoma skaitant postą suprasti jo esmę. Dėkui.
  • 0
205

#30 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 05 - 12:18

Kad aš kiek girdėjau, Liūtuk tu labai garsiai jo klausiaisi. Net visas tas baltas kupstas šokinėja ir variklis į taktą nuo apkrovos purtosi...
Gal sakau dėl to ir kaista vargšas? :D

na del garso tai ir pas mane uzkaisdavo kai pajungi 1500 KW stipriaka ir suba tada ikaites buna gerai bet issijunginet neissijunginejo kol kas niekad

Šį pranešimą redagavo Fraerox: 2007 kovo 05 - 12:18

  • 0

#31 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 kovo 21 - 21:56

O kokios firmos magiukstis? :wacko:
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#32 Svečias_studentas_*

Svečias_studentas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 24 - 18:59

nu pas mane ir kaista magas, nu tiksliau jo galine dalis ir tikraj nemazaj, jau paimt y rankas neina uz ten :) bet kazkajp nekreipiu demesio, svarbu neissijungineja ir cd nemeto ^_^ aj, va prisiminiau, tas pats mano magiukstis buvo kitoj masinoj, taj ten jis issijunginedavo :rolleyes:
  • 0

#33 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 25 - 11:32

man atrodo kad cia nuo masinos priklauso, pvz su bulka vazinedavau tai ir magas kaisdavo tolka tak, o dabar su 406 pezu, tai jokio kaitimo, mano manymu viska daro cia peciukas ir isvediotos oro angos.
  • 0

#34 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 25 - 11:35

arba dar viena problema problema gali buti, nekarta susiduriau su AIVA firmos automagnetolomis, ten pacio mago radiatorius nelabai paskaiciuotas pagal jo galinguma, pakeite radiatoriu su daugiau sekciju ir visos bedos dingo :P
  • 0

#35 Svečias_duse_*

Svečias_duse_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 23 - 09:31

Sveiki, pirma zinute rasau :) ir aisku su problemomis. Neseniai 406 1,8 nusipirkau, pagaliau baigiau tvarkytis ir vazineju issisiepes :D Bet va vakar magas pradejo kaist. Tik nereikia aiskint kad jis turi kaist ir panasiai. Na jis neturi saltas kaip ledas but. Ir kazkaip netikiu, kad kazkokiam magui reikia papildoma ventiliacija daryt, jei tai nera numatyta. Tai masininis magas ir gamintojai puikiai zino, kad desis magas ne ant lentynos. Bet cia siaip. Db apie mano maga, Philips kasetinis originalus pezinis. Viskas buvo gerai, tik vat po darbo vaziuodamas namo kazkodel radijos pradejo nebetraukt. Tik viena ruskoje radijo, bet ir taip su trukdziais, lyg dar kazkokia stoti s papildomai i eteri lystu. Pavaziavus atsirado ir kitos stotys, bet trukdziai liko. Sakau, gal antena kaip nors, pasijudino,nes buvau pries kelias dienas isemes mega. Istraukiau paziuret, gi irgi vos pirstu nenusvylau. Karstas buvo kairej pusej arciau "snukio". Pries kelias dienas priesrukines lempas junginejo meistrai,nes nedege, tai gal kazka prijunginejo. Nors po to dar viena vkara puikiai veike. Greiciausiai susidurusiu su tuo nlb buvo. Reiks pas kokimeistriuka vezt. Bet jei jis pasakys,kad taip turi but ir lips pritaisyt koki kuleri,tai paleisiu is to magelio galvon! Aj, dar prisiminiau,kad ir issijunginet pradejo, kazkoki seeking lyg ir uzrasa meta, bet trumpam. Ut, kad privariau pirmam kartui :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0