Peršokti prie turinio


Lieti ratai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 131

#1 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 16:56

Sveiki, norejau paklausti gal kas zinot, ar nuo bulkos saibos tinka 406 95 galo pezui, siulo nauus gera kaina tai nezinau ka daryti ? reikai pagalbos ! isanksto aciu.
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 vasario 27 - 19:50

Apie kurių metų "bulką" eina kalba? Pirmosios buvo 4x100, o pas pežą 4x108. Išnešimas visiškai netinkamas. Ratai būtų lyg sukišti gilyn į arkas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 vasario 27 - 23:37

Idomus sutapimas. Atsidariau "komforto iranga" nes norejau apie lietus ratlankius tema uzhvesti, o chia pachiam virshui tiesiai shviesiai - "lieti ratlankiai". Geras. Bet mane domino kiek kitoks klausimelis. Man gan keistai atrodo, kad niekur neteko matyt 406to su normaliais lietais ratlankiais (turiu omeny su kokiais tai kiek "shustresniais" o ne su originaliais arba visishka neskoningais). Jimmy pastaba shiek tiek sumazhino mano susidomejima (daliniu atsakymu i mano klausima), tachiau klausimas, nors ir aplamdytas, bet ishliko. Ar Lietuvoje yra ish ko rinktis, jei norima papuoshti savo 406 liuta ishskirtinais batais?

Šį pranešimą redagavo Radradratorius: 2007 vasario 27 - 23:39

  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#4 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 vasario 28 - 00:24

netinka
  • 0

#5 Svečias_P406P_*

Svečias_P406P_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 00:43

nuo bulkos netinka ratlankio isnesimas ET
http://klubas.autos....ynas&src=wheels
  • 0

#6 Svečias_P406P_*

Svečias_P406P_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 00:46

Idomus sutapimas. Atsidariau  "komforto iranga" nes norejau apie lietus ratlankius tema uzhvesti, o chia pachiam virshui tiesiai shviesiai - "lieti ratlankiai". Geras. Bet mane domino kiek kitoks klausimelis. Man gan keistai atrodo, kad niekur neteko matyt 406to su normaliais lietais ratlankiais (turiu omeny su kokiais tai kiek "shustresniais" o ne su originaliais arba visishka neskoningais). Jimmy pastaba shiek tiek sumazhino mano susidomejima (daliniu atsakymu i mano klausima), tachiau klausimas, nors ir aplamdytas, bet ishliko. Ar Lietuvoje yra ish ko rinktis, jei norima papuoshti savo 406 liuta ishskirtinais batais?

ziurint ka laikai normaliais ratais :)
parduodami naudoti ir grazus tai tikra retenybe lieti ratlankiai peugeot.
Nauju graziu ratlankiu parduotuvese yra

Šį pranešimą redagavo P406P: 2007 vasario 28 - 00:47

  • 0

#7 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 vasario 28 - 00:55

nuo bulkos tau ratai tiks, bet reikes 20mm "rastavkiu". Tas pats yra ir su ford ratais. Audi kuriu skyles 4x108 ir ford kuriu taip pat 4x108, isnesimas yra tarp 35-42, atitinkamai turi deti rastavkes. nes pvz ant 406 jei neklystu isnesimas yra 15-20, tai tau reiketu mazdaug det 20mm rastavkes, kad ratai "ateitu" i savo vietas (nes kitaip lies amortizatoriu ar pan.). mano nuomone rastavkes nera blogai, pats naudoju. del ratu pasirinkimo jei yra sansas tai pirk uzsienyje, nes ten yra pigiau ir didesnis pasirinkimas. Aisku jei ieskosi lietuvoje 15, 16 ar 17lietu disku savo pugui, tada yra is ko rinktis, bet jei 18 - 19 tai tada bus nulis. Autopliuse isvis nera siuo momentu 19 ratu pugui, apie 18 neziurejau. manau pradzia (kur kalbeta apie isnesimus) reiketu kur nors perkelt i "straipsnius", nes pats labai ilgai ieskojau informacijos imete apie tuos vadinamus ET. malonu jei kam padejau
  • 0

#8 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 vasario 28 - 00:55

Nu cia ir pavariau :wacko:
  • 0

#9 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 vasario 28 - 09:48

taip reikai tyekinti "rastafkes" apie 20mm storio, ir centrine skyle berods neatitinka, ir pats kai pardavinejau savo audine galvojau ratus pasilikti 406am, bet kazkaip isejo kad ir uz ratus pinigu pasiule tai ir pardaviau.. o turejau 17 va tokius :wub: Posted Image
  • 0

#10 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 vasario 28 - 10:08

taip reikai tyekinti "rastafkes" apie 20mm storio, ir centrine skyle berods neatitinka, ir pats kai pardavinejau savo audine galvojau ratus pasilikti 406am, bet kazkaip isejo kad ir uz ratus pinigu pasiule tai ir pardaviau.. o turejau 17 va tokius :wub: Posted Image

jei centrine skyle yra per didele yra pikrt specialus ziedai. jie buna plastmasiniai ir aliuminiai (bent pats su tokiais esu susidures).
  • 0

#11 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 18:17

Nelabai suprantu sios diskusijos reiksmes. Zinai tvirtinimo taskus, ET ir CB eini i Melga, Monza ir kitas parduotuves, uzsisakai norimu ismatavimu, dizaino ratlankius ir juos atveza per 2 savaites.
  • 0

#12 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 vasario 28 - 20:57

Idomus sutapimas. Atsidariau "komforto iranga" nes norejau apie lietus ratlankius tema uzhvesti, o chia pachiam virshui tiesiai shviesiai - "lieti ratlankiai". Geras. Bet mane domino kiek kitoks klausimelis. Man gan keistai atrodo, kad niekur neteko matyt 406to su normaliais lietais ratlankiais (turiu omeny su kokiais tai kiek "shustresniais" o ne su originaliais arba visishka neskoningais). Jimmy pastaba shiek tiek sumazhino mano susidomejima (daliniu atsakymu i mano klausima), tachiau klausimas, nors ir aplamdytas, bet ishliko. Ar Lietuvoje yra ish ko rinktis, jei norima papuoshti savo 406 liuta ishskirtinais batais?

Ką vadini šustrais? Su spineriais?
  • 0
... labai piktas diedas...

#13 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 vasario 28 - 20:59

Nelabai suprantu sios diskusijos reiksmes. Zinai tvirtinimo taskus, ET ir CB eini i Melga, Monza ir kitas parduotuves, uzsisakai norimu ismatavimu, dizaino ratlankius ir juos atveza per 2 savaites.

nevisi zmones tiek turi pinigu
  • 0

#14 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 vasario 28 - 21:01

Ką vadini šustrais? Su spineriais?

del spineriu tai sake neapsimoka det ant kasdienines masinos. isivaizduojat vaziuoji autostradoj, o tau ratas issibalansuoja kas kelias sekundes (nes tas spineris sukasi tai leciau tai greiciau ir visi ratai taip juda).
O "sustras" tai cia pagal kiekvieno skoni assuprasciau
  • 0

#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 vasario 28 - 21:07

Kažkur prekiauja kalpokais su spineriais. Kai pirmą kart pamačiau, tai apakau. Itin debiliškai atrodo. Nu įsivaizduokit plastiko kavalką besisukantį ... :blink: :wacko: :blink:
  • 0
... labai piktas diedas...

#16 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 22:12

lietuviskai paaiskinkit kas tos jusu "rastafkes" :D
  • 0

#17 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 vasario 28 - 23:21

jei centrine skyle yra per didele yra pikrt specialus ziedai. jie buna plastmasiniai ir aliuminiai (bent pats su tokiais esu susidures).

Susiduriau ir ash (fotkese ant Toledo ratlankiai su tokiais plastmasiniais zhiedais).

e2110 minejo, kad uzhsisakyt kokius tik nori galima. Jo buvau ir ash taip padares (su tais pachiais Toledo ratais), tik vat butent, kaip Linukas kad pastebejo - ne tokie jau bagoti kai kurie. Tuos baltukus man kartu su aplamdyta mashina i lauzhyna nurashe... Aishku pats zhioplas, kad nenusaugojau, bet tema ne apie tai.

Inkiliuk, kas tiksliai tos "rastafkes" tai nezhinau - pirma kart toki zhodi girdzhiu, bet sprendzhiant ish apibudinimu ir paties rusishkos kilmes zhodzhio reikshmes (rusishkai "rasstavit" reishkia "ishplesti, paplatinti, ishzhergti" (paskutinis geriausias :rolleyes: )) turetu but kazhkokia papildoma tarpine dedama priesh uzhmontuojant rata, kad pastarasis i shona labiau atsikishtu o gal net labiau ish po arkos ishlystu (jei butent to norima).
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#18 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 kovo 01 - 14:05

Susiduriau ir ash (fotkese ant Toledo ratlankiai su tokiais plastmasiniais zhiedais).

e2110 minejo, kad uzhsisakyt kokius tik nori galima. Jo buvau ir ash taip padares (su tais pachiais Toledo ratais), tik vat butent, kaip Linukas kad pastebejo - ne tokie jau bagoti kai kurie. Tuos baltukus man kartu su aplamdyta mashina i lauzhyna nurashe... Aishku pats zhioplas, kad nenusaugojau, bet tema ne apie tai.

Inkiliuk, kas tiksliai tos "rastafkes" tai nezhinau - pirma kart toki zhodi girdzhiu, bet sprendzhiant ish apibudinimu ir paties rusishkos kilmes zhodzhio reikshmes (rusishkai "rasstavit" reishkia "ishplesti, paplatinti, ishzhergti" (paskutinis geriausias :rolleyes: )) turetu but kazhkokia papildoma tarpine dedama priesh uzhmontuojant rata, kad pastarasis i shona labiau atsikishtu o gal net labiau ish po arkos ishlystu (jei butent to norima).

tikrai nemontuojant dedama rastavke.ja reikia det pries uzverziant rata.
paieskosiu nete nuotrauku ir cia imesiu
  • 0

#19 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2007 kovo 01 - 14:16

rastavkes su varztais Posted Image

rastavkes per kurias sukasi varztai kiaurai: Posted Image

siaip jei kas ieskosit info angliskai vadinasi wheel spacers
  • 0

#20 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 01 - 16:06

nevisi zmones tiek turi pinigu

As ne apie pinigu kieki rasiau. Kazkas klause: "Ar yra is ko rinktis ratlankius Lietuvoje?" I si klausima ir buvo mano atsakymas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0