Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Įstatymai, teisinė pagalba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#1 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 vasario 28 - 16:39

:angry: Siandien vaziuojant i darba uzmiestyje prasilenkiant su kelininku smelio barstytuvu, i priekini stikla pataike akmuo ir gan nemenkai iskele stikla. Apsisukau,pasivijau kelininku masina ir istraukus vairuotoja is masinos kabinos pradejau sakyt, kas man atlygins zala uz patirta nuostoli. Jis dave savo virsininko tel. Pasiskambinu ir sakau jam,kad taip ir taip ivyko,tai jis man atreze: "Ko tu nori! Ar nematai,kad vaziuoja masina su sytureliais?Reik trauktis i kelkrasti?" Kai pasakiau,kad as ir buvau sumazines greiti ir pasitraukes i kelkrtasti,tai liepe kreiptis i draudima. Esu apsidraudes civiliniu draudimu. Tada skambinu i policija.Atvyksta ir su policininkais apsizodziuojam, kad be reikalo kvieciau,cia ne eismo ivykis,ko tu nori ir t.t.Jie atsisake rasyti akta.Pasiule atvykt paciam i policijos komisariata ir parasyt pareiskima - duot keliu tarnyba i teisma . Gal kas buvot susidure su tai? Atrodo,kad tie kelininkai but tarsi kokie dievai - niokoja musu auto ir jiems nera jokiu nuobaudu.Bl,nerwai nelaiko :mad: :mad: :mad:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#2 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 17:00

Nors nervai tau ir nelaiko bet: ar atkreipei dėmesį, kad visos kelininkų pavojų keliančio mašinos (barstytuvai ir pan.) yra nudažytos oranžine spalva, o oranžinė spalva technikoje reiškia - PAVOJUS. Kai pamatai barstytuvą, jei nenori siurprizų, tai reikia sustoti, o ne sumažinti greitį. Tavo atveju, policininkai teisūs, tu turi kreiptis į teismą. Gali rašyti pareiškimą į policiją, bet iš policijos gausi atsakymą, kad turi kreiptis į teismą individualiai (man taip buvo, kai piktas medis iš lopšelio darželio teritorijos ant mano auto bagažinės dangčio užvirto). Tokį teismą laimėti tikimybė yra 0.00....001%. Išvada - KASKO. Aišku, kas kita būtų, jeigu akmuo būtų parskridęs iš žvyrą, skaldą ar ką kitą vežančio krovininio automobilio, tada jau būtų straipsnis iš KET - blogai pritvirtintas krovinys.
  • 0

#3

  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 17:03

Siaip tais abydna
  • 0

#4 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 vasario 28 - 17:07

Nors nervai tau ir nelaiko bet:
ar atkreipei dėmesį, kad visos kelininkų pavojų keliančio mašinos (barstytuvai ir pan.) yra nudažytos oranžine spalva, o oranžinė spalva technikoje reiškia - PAVOJUS. Kai pamatai barstytuvą, jei nenori siurprizų, tai reikia sustoti, o ne sumažinti greitį.
Tavo atveju, policininkai teisūs, tu turi kreiptis į teismą. Gali rašyti pareiškimą į policiją, bet iš policijos gausi atsakymą, kad turi kreiptis į teismą individualiai (man taip buvo, kai piktas medis iš lopšelio darželio teritorijos ant mano auto bagažinės dangčio užvirto). Tokį teismą laimėti tikimybė yra 0.00....001%. Išvada - KASKO.
Aišku, kas kita būtų, jeigu akmuo būtų parskridęs iš žvyrą, skaldą ar ką kitą vežančio krovininio automobilio, tada jau būtų straipsnis iš KET - blogai pritvirtintas krovinys.

labai aciu,paguodei ...Ne taip lengwa lekiant 90km/h greiciu imti ir staigiai sustoti,kai masina pries 100-150m islenda is uz posukio-ikalnes <_<
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#5 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2007 vasario 28 - 17:32

Na as taip pat sutinku su Vysnia , nes tokiu masinu reiketu tiesiog pasisaugot... :unsure: ir manau teismais ten nieko neirodysi, nes kaip ir minejo Vysnia kad ir oranziniai svytureliai nieko neduoda taciau reik atkreipt demesi nes nepaprasta masina visgi... Uzuojauta del stiklo -_-
  • 0
Nuotrauka

#6 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 vasario 28 - 17:35

Del tokio dalyko tikrai nevelciau po teismus kiek sugaisi laiko, nervu o gali buti 0 naudos, geriau pasiusk juos kuo toliau ir pamirsk :ph34r:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#7 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 28 - 20:32

Draugui buvo suskaldęs langą žvyrą vežęs sunkvežimis, bet sustabdžius be jokių kalbų davė kelis šimtus. Čia kaip pasakojo dėl to, kad chaltūrą darė ir bijojo , kad šefas sužinos.
  • 0

#8 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 kovo 01 - 13:01

joa..atrodo kad is sios situacijos nelabai ka gero isspausi, -_- :( vat jei tai butu buve kelio darbai kazkoks gatves remontas tarkim duobiu taisymas ar kelio klojimas tai butu kitaip. -_- kazkada su teciu aiskinaus kas atsakingas uz padaryta zala, tai sake kad kiekvienas objektas yra apdraustas nuo ivairiu ivykiu ir tipo tada is to kazkokio fondo turi tau apmoketi zala. jei kam idomu galiu pasidomet konkreciau ir parasyt. :)
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#9 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 kovo 01 - 13:22

Man įdomu. Paklausk tėčio kaip spręst šitą konkretų atvejį ir nepamiršk parašyt kas jis.
  • 0

#10 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 01 - 16:03

nu,man tai tikrai idomu.Ir dar,kad nereiktu skelbti atskiros temos- girdejau,kad galima iskelta stikla kazkaip sutwarkyti,meistrai kazka padaro,kad skilimas toliau neplistu.Gal kas esat su tuom susidure ir kiek tas kainuoja?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#11 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 kovo 01 - 16:08

Skilimo gale įgrežiama skylutė. Vieniem padeda, kitiem ne. Man padėjo.
  • 0

#12 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 01 - 16:34

kazkada tvarkiausi savo suskilusi stikla.. skilimo galuose isgrezia skylutes kad stiklas daugiau netruktu.. per tas pacias skylutes prileidzia kazkokiu "kliju", kurie issivaiksto po visa skilima.. na trumpai tariant, po visos sios proceduros nezinantis net nepasakytu kad stiklas buwo iskeltas.. taciau si procedura mano auto buvo atlikta pries kokius 5 metus ir kainos tiksliai nepamenu.. ~70 lt lyg tai sumokejau.. veiksmas vyko panevezyje :wacko:
  • 0

#13 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2007 kovo 01 - 22:13

na cia keliu eismo taisyklese parasyta kad

Eismo ivykis - kelyje, viešose arba privaciose teritorijose ivykis, kurio metu, dalyvaujant judanciai transporto priemonei, žuvo ar buvo sužeista žmoniu, sugadinta ar apgadinta bent viena transporto priemone, krovinys, kelias, jo statiniai, ar bet koks kitas ivykio vietoje buves turtas.

manyciau kad tai buvo eismo ivykis ir kelininkai turetu apmoketi nuostolius.Kas ir butu jei oranziniai sunkvezimiai ar traktoriai pradetu traiskyti zmones ir liktu nenubausti nes jie "oranziniai" :angry: :angry: o mentai tai matyt tingejo forminti ivyki ir viskas :mad: :mad:

Šį pranešimą redagavo devil: 2007 kovo 01 - 22:15

  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#14 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 02 - 12:17

Šakilai, evelkas.lt stiklą lipina gerai.
  • 0

#15 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 02 - 20:06

na cia keliu eismo taisyklese parasyta kad manyciau kad tai buvo eismo ivykis ir kelininkai turetu apmoketi nuostolius.Kas ir butu jei oranziniai sunkvezimiai ar traktoriai pradetu traiskyti zmones ir liktu nenubausti nes jie "oranziniai" :angry: :angry: o mentai tai matyt tingejo forminti ivyki ir viskas :mad: :mad:

dekui devil uz KET citata.Buciau i wiska numojes ranka,bet esu pasiryzes eiti toliau.Taip nepaliksiu.Kalbejau su Lietuvos draudimo ekspertais,mentai turejo rasyti protokola,tai yra eismo ivykis.Kadangi tik siandien prisiminiau,kad menturoj yra zmonos neblogu pazistamu,uzimancius nemekas pareigas,tai ryt warau i mentura.Keliu mentai turi apziuret masina,as esu uzsirases kelininku masinos numerius,mentai nors ir keliom dienom weliau gali (ir tures)parasyti protokola.Liudininku taipogi turiu.Jei masinos stiklas kainuotu iki 120lt,nieko nepesciau,jei zala wirs 120lt,protokolas butinas.Siandien skambinejau po auto krautuwes,mano 306 pizonui stiklas 220-240 + 70lt uz idejima.Weliau kam idomu galesiu papasakoti,kaip sekesi.
Pasirodo, mes labai daug nezinom sawo teisiu ir kiti tuom naudojasi.Beje,prie didelio noro,tiem mentam,atsisakiusiam rasyti protokola, galiu apkartinti gywenima...Taip man sake menturoj auksciau sedintys asmenys.
Palinkekit sekmes :beer:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#16 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 02 - 20:08

Šakilai, evelkas.lt stiklą lipina gerai.

jo,dekui,kad priminiai,esu pas juo kazkada twarkes stikla,kai praleidinejo wandeni.Greitai,efektyviai ir tikrai nebrangiai (Siauliuose).
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 05 - 19:57

viskas yra gerai. shalikas, o kurioj vietoj tu 90Km/h skridai, kad tam kely islindo nepastebetas barstytuvas? seip dziaukis kad mentu su fenu nebuvo.. :D turejau vasara analogiska yviki tik ten buvo ne smelio barstytuvas o kazkokia didele masina kelininku.. neesme krc:) faktas tame kad vaziavau ta atkarpa kur buvo visi ispejamieji zenklai ir panasiai.. nu pagavau akmeni.. nu truko stiklas vzopu visiskai. tai net nebandziau teisybes ieskoti. gryzau sekancia diena i vln nuvaziavau pas kaskininkus.. pirstu parodziau kodel cia atvaziavau :D ir po 3 valandu atsiimiau auto su pakeistu stiklu..

Šį pranešimą redagavo mmx: 2007 kovo 05 - 19:59

  • 0

#18 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 05 - 21:36

viskas yra gerai. shalikas, o kurioj vietoj tu 90Km/h skridai, kad tam kely islindo nepastebetas barstytuvas?

seip dziaukis kad mentu su fenu nebuvo.. :D

turejau vasara analogiska yviki tik ten buvo ne smelio barstytuvas o kazkokia didele masina kelininku.. neesme krc:) faktas tame kad vaziavau ta atkarpa kur buvo visi ispejamieji zenklai ir panasiai.. nu pagavau akmeni.. nu truko stiklas vzopu visiskai. tai net nebandziau teisybes ieskoti. gryzau sekancia diena i vln nuvaziavau pas kaskininkus.. pirstu parodziau kodel cia atvaziavau :D ir po 3 valandu atsiimiau auto su pakeistu stiklu..

matai,pas mane ne kasko draudimas.O gretitis ten leistinas kaip priklauso,90km/h tik toje wietoje wziuoji ikalne ir yra kelio vingis,kurio pasoneje namas stowi,tad toje wietoje masina pamatai,kai iki tawes lieka wos keli simtai metru.Greitis newirsytas :beer:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#19 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 16 - 16:26

Nu wa,sawo pasiekiau.Ta proga ir :beer:
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#20 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 kovo 16 - 16:45

Plačiau galima?

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2007 kovo 16 - 16:46

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0