Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Įstatymai, teisinė pagalba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#21 Avdrius

Avdrius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 67
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c 3.0

Parašyta 2007 kovo 16 - 17:17

:D jo reikia mokytis ir tobuleti, kad butume kai JAV uz bet ka i teisma ir kompenscija !!! :rolleyes:
  • 0

#22 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 kovo 16 - 17:46

Wakar besiruosiant swest dukros 1m gimtadieni paskambino is menturos,kad ateiciau siandien pasiimt pazyma draudimui. Siandien anksciau parlekiau is darbo ,pasiemiau ta pazyma.O ten parasyta,kad.tokioj ir tokioj wietoj mano automobiliui buwo sugadinta NE EISMO IVYKIO METU (prirasyta ranka) priekine dalis.Kitame punkte "Kiti eismo dalywiai" parasyta kelininku automobilio wairuotojo pawarde, draudimo bendrowes pawadinimas ( IF ), poliso nr.Ir wiskas. Nuwariau i Lietuvos draudima,kur esu pasidraudes,parodziau pazyma,tai jie pasake,kad nieko nepesi,nes prirasyta "NE EISMO IVYKIO METU" ir pasake,kad reikia ait i IF (ko padaryt nesusiprotejau is karto) IF draudime paeme mano pazyma,pasake,kad cia wiskas Ok,ne wienas toks iwykis yra buwes,surase popierius,nufotkino stikla,surase kazkoki "Transporto priemoes apziuros akta" su kuriuo reikia waryt i serwisa ir ten pakeis stikla ir israsys saskaita draudimo firmai. :P Tik man dabar pasidare idomu ar servisas-firma man na**aliawo keis ta stikla su tuo apziuros aktu,negi daugiau nieko nereikia?

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2007 kovo 16 - 17:49

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#23 Svečias_Hellguard_*

Svečias_Hellguard_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 16:57

Tai vat, apturejau toki incidenta vakar... Variau is Kauno i Vilniu ir autostradoj nukirtau botanikos gabaleli (avyte, nors kokia ten avis, ten totalus avinas buvo :)). Iskalta kaire lempa, apgadintas kapotas, buferis, kairys sparnas suvarytas nepataisomai, o abejos dureles subraizytos, zodziu islaidu svieciasi... Tai vat klausimas ar man iseitu prisiteist patirtu nuostoliu atlyginima, jei butu isaiskintas avies seimininkas?
  • 0

#24 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:02

Tai vat, apturejau toki incidenta vakar... Variau is Kauno i Vilniu ir autostradoj nukirtau botanikos gabaleli (avyte, nors kokia ten avis, ten totalus avinas buvo :)). Iskalta kaire lempa, apgadintas kapotas, buferis, kairys sparnas suvarytas nepataisomai, o abejos dureles subraizytos, zodziu islaidu svieciasi... Tai vat klausimas ar man iseitu prisiteist patirtu nuostoliu atlyginima, jei butu isaiskintas avies seimininkas?

Jei savininkas tave suras, tai dar turesi jam kompensuoti uzh avi.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#25 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:09

Jei savininkas tave suras, tai dar turesi jam kompensuoti uzh avi.

Ar tikrai? Ar ne avino šeiminiko prerogatyva rūpintis, kad jis nerėpliotų ant kelio?
Manau kviečiami mentai, forminamas įvykis.
O tada gal tas draudimo biuras pinigėlių atsegtų, kai kaltininkas (avino šeimininkas) neaiškus?
Ar čia per naiviai? :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#26 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:14

Ar tikrai? Ar ne avino šeiminiko prerogatyva rūpintis, kad jis nerėpliotų ant kelio?
Manau kviečiami mentai, forminamas įvykis.
O tada gal tas draudimo biuras pinigėlių atsegtų, kai kaltininkas (avino šeimininkas) neaiškus?
Ar čia per naiviai? :unsure:

Is draudimo tiketis manau tikrai neverta...
  • 0

#27 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:24

Tai vat, apturejau toki incidenta vakar... Variau is Kauno i Vilniu ir autostradoj nukirtau botanikos gabaleli (avyte, nors kokia ten avis, ten totalus avinas buvo :)). Iskalta kaire lempa, apgadintas kapotas, buferis, kairys sparnas suvarytas nepataisomai, o abejos dureles subraizytos, zodziu islaidu svieciasi... Tai vat klausimas ar man iseitu prisiteist patirtu nuostoliu atlyginima, jei butu isaiskintas avies seimininkas?

buvo pas teva analogiska situacija su gaidziu... jei avis kazkas vare - prisiteisi.. jei ji siaip is gardo nuklydo - seimininkas gauna bauda, tu lieki ant ledo... cia pries 5 metus taip buvo..

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2007 rugpjūčio 02 - 17:25

  • 0
kažkaip.....

#28 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:27

O kuo ten baigėsi pernai giedorkai Gintarei, kai po kolchoznyko karvėm palindo autostradoj? Keliolika plastinių operacijų pasekoje (ne karvėms, o Gintarei). Nepamenu kuo ten baigėsi. Bet rašė daug. Ir apie nerekuomenduotiną karvių ganymą ant asfalto, ir materialinę atsakomybę už tai...
  • 0
... labai piktas diedas...

#29 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:36

O kuo ten baigėsi pernai giedorkai Gintarei, kai po kolchoznyko karvėm palindo autostradoj? Keliolika plastinių operacijų pasekoje (ne karvėms, o Gintarei). Nepamenu kuo ten baigėsi. Bet rašė daug. Ir apie nerekuomenduotiną karvių ganymą ant asfalto, ir materialinę atsakomybę už tai...

Jei masina drausta casco draudimu tada gali buti ramus, jei ne tada tavo pinigine patustes. Nepamenu nei vieno atvejo Lietuvoje, kad uz gyvulio nutrenkima butu kaltas givulys ar jo seimininkas.

Šį pranešimą redagavo Pilotas: 2007 rugpjūčio 02 - 17:37

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#30 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:36

buvo pas teva analogiska situacija su gaidziu...

Paprašytumėm smulkiau.
  • 0
... labai piktas diedas...

#31 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:37

Radau 5 panashias bylas (del apeliacijos). Vistik savininkas pazeide "Kelių eismo taisyklių 116.1 punktas draudžia palikti gyvulius ant kelio ar šalia jo be priežiūros" ir gauna administracine bauda 100-150Lt. To pasekoj manau ir nuostoliu atlyginima galima prisiteisti. Shiaip rashiau prisimines, kaip latvis ishbegusia karve lietuvoj nugale. Mashina zhiauriai sudauzhe ir dar turejo uzh karve nuostolius padengti. Rashe spauda priesh keleta metu. Vistik KET yra punktas (tingiu zhiureti), kad privalavai vazhiuoti tokiu greitchiu, kad galetum ishvengti netiketai atsiradusiu kliutchiu. Kai nukali koki briedi, tai dar turi gamtai zhala atlyginti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#32 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:45

... Vistik KET yra punktas (tingiu zhiureti), kad privalavai vazhiuoti tokiu greitchiu, kad galetum ishvengti netiketai atsiradusiu kliutchiu. Kai nukali koki briedi, tai dar turi gamtai zhala atlyginti.

Aš irgi taip galvojau. Bet besikapstytadamas po KET dėl MAX greičio temos aptikau šitą:
172. Vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio. Pasirinkdamas važiavimo greitį, vairuotojas turi atsižvelgti į važiavimo sąlygas, ypač vietovės reljefą, kelio ir transporto priemonės būklę ir krovinį, meteorologines sąlygas, taip pat eismo intensyvumą, kad galėtų sustabdyti transporto priemonę iki bet kurios iš anksto numatomos kliūties. Jis turi sulėtinti greitį ir prireikus sustoti, jeigu to reikia dėl susidariusių aplinkybių, ypač kai blogas matomumas.
<...>
Karvė, avis, briedžiai ir gaidžiai manau sunkiai įsipaišo į "iš anksto numatomų kliūčių" apibrėžimą.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#33 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:50

Karvė, avis, briedžiai ir gaidžiai manau sunkiai įsipaišo į "iš anksto numatomų kliūčių" apibrėžimą.

Na jei karve ishsoka ish krumu tada gal. Bet jei matai ja ilgesingai zhiurintchia i kita kelio puse ir judantchia link to tikslo, galima ir itarti kazhko negero. Pristabdyti tokiu atveju nepakenks.

Shiaip reiktu su kokiu geru advokatu pasitarti. Jei ta avis buvo pririshta netoli kelio ir nutruko, tai galima kazhka ishspausti.
Jei ji pabego varpa zhino ish kur, ir savaite tusesi po apylinkes ieshkodama pramogu - varpa gausi.
Aishku dar priklausis ir nuo to koki ukininkas advokata susiras.
O avis numerio neturejo? Kiek zhinau turi buti ausyse numeriai insegti, pagal kuri gali indentifikuoti sheimininka.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#34 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 17:53

Jei pavyktu issiaiskinti avino-kaltininko seimininka,tai,mano manymu, pinigus is jo uz patirtus nuostolius turetum prisiteisti
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#35 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 18:57

Jei pavyktu issiaiskinti avino-kaltininko seimininka,tai,mano manymu, pinigus is jo uz patirtus nuostolius turetum prisiteisti

Oi nepazystitu tu LT teisines bazes. Kai turesi laisvo laiko tai susipazink ir noras praeis ieskoti seimininko.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#36 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 21:20

ka tu tuom norejai pasakyt? :ph34r: O su "teisine LT baze" esu susidures, kad nezinociau
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#37 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 21:56

ka tu tuom norejai pasakyt? :ph34r: O su "teisine LT baze" esu susidures, kad nezinociau

Nesi tu susidures kad taip sneki, na nebent pavirsutiniskai. Atmink viena dalyka laimi tas pas ka daugiau finansu ir pazinciu
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#38 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 22:00

Paprašytumėm smulkiau.

Nutrenke vista is pakeles sodybos.... Tos po kiema lakste ir seimininkams ne motais, kad kelias uz 5 metru. Tai vienas gaidys sugalvojo pasivezinti ant kapoto. Ir to pasekmes sulauzyta priekine risotke ir isdauzta fara :blink: o po to padla klykdamas grizo pas savo vistas. Tevas aisku nuejo i sodyba aiskintis kodel vistu savo negano, priejo viskas iki policijos, o kadangi vistu ganytoja nera varovas ( ir vairuotojas ) del eismo ivikio ji nekalta.. Tik gavo jei neklistu apie 100 Lt, kad gyvunu nepriziuri.... O zala masinai teko patiems dengti...

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2007 rugpjūčio 02 - 22:01

  • 0
kažkaip.....

#39 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 rugpjūčio 02 - 23:13

Nesi tu susidures kad taip sneki, na nebent pavirsutiniskai. Atmink viena dalyka laimi tas pas ka daugiau finansu ir pazinciu

ai,krc , si tema ne gincytis ar sawo tiesas irodinet, o zmogus klausia patarimu,juk beda nemenka nutiko.Del finansu ir pazinciu,tai daug tame tiesos,bet siuo atveju ...

Šį pranešimą redagavo shakilas: 2007 rugpjūčio 02 - 23:14

  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#40 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 rugpjūčio 03 - 09:01

Na jei karve ishsoka ish krumu tada gal.

Oi, virychiai.. :) Taip ir isivaizduoju: karve tupi tupi krumuose ir pamacius atlekianti peza soka in kelia. :lol:

>> Safeguard (hellguard): Patart, nieko nepatarsiu, ale man siaip idomu: kas toliau su tuo avinu nutiko? Jis ten ant vietos pagaiso, tu ji suvyniojai ir padejai salia kelio? Ar jisai is principo gyvas liko ir truputi susinervaves ir apsipaipalojes del smugio nurisnojo atgal i lankas?
Apie shashlykus susimasciau.. ^_^
  • 0
Variantas B




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0