Jump to content


Trumposios sviesos


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2003 September 02 - 20:59

O kas čia blogo? Aš kiaurus metus kiaurą parą su įjungtom šviesom važinėju, o ne pagal kažkokį popierėlį, kalendoriumi vadinamą -_-

Vat aš visą vasarą stebėjau, kad labai daug mašinų su žieminėmis padangomis važinėja. O kas čia blogo? :rolleyes:
  • 0

#22 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 03 - 07:16

Vat aš visą vasarą stebėjau, kad labai daug mašinų su žieminėmis padangomis važinėja. O kas čia blogo? :rolleyes:

Visai skirtingi dalykai. Šviesos dėl saugumo, o padangos dėl taupumo. Beje aš pats važinėju su universaliomis :blush:
  • 0

#23 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 September 03 - 08:17

Vat aš visą vasarą stebėjau, kad labai daug mašinų su žieminėmis padangomis važinėja. O kas čia blogo? :rolleyes:

O ka? Reikia tik dziaugtis. Daugeja Lietuvoje turtingu zmoniu :wacko: Ka, beje, ir BVP augimas parodo :D
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#24 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2003 September 03 - 08:56

O ka? Reikia tik dziaugtis. Daugeja Lietuvoje turtingu zmoniu

Nėr čia ko džiaugtis - apsičiupinės kad jau žiema, padangos plikos :wacko: , o bapkių nėr :ph34r: , ir ką - važiuos su plikom, kol kordas išlys :(
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#25 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2003 September 03 - 10:31

[tralistas parinosi - kazkodel raktelis neissitraukia :D :D :D Nu tu supranti kodel :D

:lol: :lol: :lol:
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#26 Svečias_Night_*

Svečias_Night_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 03 - 18:10

Na zodziu perskaiciau as siandien sitas diskusijas ir sugalvojau tokia sistema pas save i signatura susiinstaliuoti. Pagal ta schema man pasirode per sudetinga, nes darant salone priejimas paprastesnis. issiardziau ta kelma prie jungiklio sviesu, susiradau 2 laidus, kuriais visada + ateina i jungikli, vienu uzmaitinamas apsvietimas skydelio ir padfarnikai, kitu trumpos sviesos, o kodel du - nesigilinau. Laidus perkirpau, sujungiau per 2 reles, o reles valdyma padariau nuo + prie saugikliu bloko, kuris atsiranda tik pilnai degima ijungus. Zodziu adbar sviesu jungiklis always on, o isjungus degima, sviesos uzgesta. Na gal vienintelis minusas, kad isemus rakteli gabaritai nedegs, bet as ju dar niekad panaudojes nesu.
  • 0

#27 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 September 03 - 18:52

Na zodziu perskaiciau as siandien sitas diskusijas ir sugalvojau tokia sistema pas save i signatura susiinstaliuoti. Pagal ta schema man pasirode per sudetinga, nes darant salone priejimas paprastesnis. issiardziau ta kelma prie jungiklio sviesu, susiradau 2 laidus, kuriais visada + ateina i jungikli, vienu uzmaitinamas apsvietimas skydelio ir padfarnikai, kitu trumpos sviesos, o kodel du - nesigilinau. Laidus perkirpau, sujungiau per 2 reles, o reles valdyma padariau nuo + prie saugikliu bloko, kuris atsiranda tik pilnai degima ijungus. Zodziu adbar sviesu jungiklis always on, o isjungus degima, sviesos uzgesta. Na gal vienintelis minusas, kad isemus rakteli gabaritai nedegs, bet as ju dar niekad panaudojes nesu.

seip laidu kirpti nereikia - rele geriau jungti lygiagrechiai - tada veikia ir jungiklis ir rele. norint kad shita rezhima butu galima ishjungti - geriau prikabinti papildoma jungikli nuo +12 kuris aciranda ijungus degima. i reles valdyma.
trumpas tikrai ateina du laidai - tiksliai nepamenu kodel, bet lygtais kazhkas su prieshrukinem ten susije... buvau ishsiaishkines bet nepamenu :blush:
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#28 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 04 - 09:16

Na kad lygiagreciai, tai tikrai patogiau, tada ir gabaritai dirbs prireikus. O as dar sugalvojau kaip paprasciau padaryti, kad neiskarto uzsidegtu. Reikia padaryti, tipo valytuvu ulaikyma, galima sugalvoti su sita sistema, o galima ir savo istatyti, kazkada i moskvichus state toki blokeli, kad galima butu reguliuoti valytuvu darba auto rezime, tai cia ir yra tas daigtas, tik atjungti pasikartojimus, kad suveiktu tik viena karta, uzvedant masina, ir visa tai prijungti prie naujos svesu reles! ;) P.S. eda ta, kad nezinau praktiskai kur rasti toki uzlaikyko daigtciuka. :(
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#29 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • posts 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Posted 2003 September 04 - 10:28

Nu sep kolegos variantas gal ir neblogas, taciau visgi yra minusas: kai ijungiat ilgas sviesas dega ir trumpos spekit kaip vaikia ta temperatura lempute? :ph34r: Tai viena. Ta chema kur pateikta puslapyje ir turi ta privaluma kad atsijungia kai ijungiamos ilgos sviesos. Be to as manau galima ir salone toki varianta sumastyt, pabandysiu kada pagalvot ;) Be to galima manau padaryt kad lempos uzsidegtu kai variklis tik pradeda suktis, t.y. tarkim nuo tada kai uzgesta kontroline lempute kuri nu ir pan. Cia gala s susdetingai kaip elektroniks sneku bet ideja jauciu suprantama. Be to tokia schema nemaiso normaliai naudoti ir jungtuka sviesu, t.y. jie dubliuoja vienas kita... Taip kad karpyt kzka iterpinet net nezinau... Ta chema gan paprasta ir tikrai efektyvi. ja galima but manau padaryt ir prei to kelmo po vairu svarbu pati ideja. Siaip susirask kuris laida yra ilgu ji prijunk prie reliukes kontakto nes per ilguju sviesu siuleli minusas bus pakankamas reliukei ijungt, o kita reliukes puse jungi prei pliuso kai atsiranda + ijungus degima, kontaktus kurie sujungia jungi prei pastovasu pliuso o kita kontakta prei trumpu sviesu laido! Viskas elementaru, jei norit galesiu schemute nupiest ;) Manau bus geriasuias variantas, tada viskas veiks e problemu... tiesa del ilgu sviesu laido tai suklydau, nes ten man atrodo eis i reliuke jis tad reiktu susirast laida kuris jau eijna teisiai prei lempos siuliuko... manau supratot ;) Jei ne nupiesiu B)
  • 0

#30 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 04 - 10:32

Na pasmane niekas nepakeista,bet trumpos vistiek dega, net irijungus ilgas... O taip netuributi?
  • 0

#31 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • posts 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Posted 2003 September 04 - 10:34

Sep turetu uzgesti trumpos ijungus ilgas... bent man tep atrodo ir taip yra. Ne pas maen puge yra lemputes kurios rodo kada gabaritai ijungti, kada trumpos ir kada ilgos. Perjungus is trumpu i ilgas trumpu indikacija uzgesta ilgu isijungia...
  • 0

#32 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 04 - 10:42

Sep turetu uzgesti trumpos ijungus ilgas... bent man tep atrodo ir taip yra. Ne pas maen puge yra lemputes kurios rodo kada gabaritai ijungti, kada trumpos ir kada ilgos. Perjungus is trumpu i ilgas trumpu indikacija uzgesta ilgu isijungia...

Indikacija tai ir pas mane pasikeicia, bet lempute trumpu faros kaip shviete taip ir shviecia...
  • 0

#33 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2003 September 04 - 10:43

Na pasmane niekas nepakeista,bet trumpos vistiek dega, net irijungus ilgas... O taip netuributi?

Pas mane kai zibintas susideda is dvieju daliu tai dega ir tas ir tas, lygtais!? :huh:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#34 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • posts 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Posted 2003 September 04 - 10:45

Pala pala, tigi berods lemputes ten dvieju siuliuku tai kaip gali atskirt kuris siuliukas dega?! :blink: kas, kad fara sviecia. vienas siuliukas yra is vienos puses uzdengtas plokstele, kad sviesa sklistu i virsutine reflektoriaus dali, o kitas siuliukas yra toliau ir neturi uzdengimo, todel ir sviecia visa lempa...
  • 0

#35 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 04 - 10:49

Pas 605 farose stovi dvi lemputes po viena siuliuka, kai trumpos dega viena, kai ilgos tai isijungia dar ir antra lempute. Ten faros ish dvieju daliu.
  • 0

#36 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • posts 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Posted 2003 September 04 - 11:15

A nu tada reikalas paprastesnis ^_^ Pas save sep neziurejau, nors galima taipatikrint prie vaire esancio kelmo, kai ijungi ilgas ar atsijugia trumpuju maitinimas ar ne :ph34r:
  • 0

#37 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 04 - 11:18

Manau, kad neishsijungia...
  • 0

#38 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • posts 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Posted 2003 September 04 - 11:40

Pas mane kai zibintas susideda is dvieju daliu tai dega ir tas ir tas, lygtais!? :huh:

taip ir turi buti pas atskiras lemp H7
  • 0

#39 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 September 04 - 11:51

O kas čia blogo , kad dega važiuojant su ilgom šviesom ilgos ir trumpos šviesos. Man atrodo kaip tik gerai geriau apšviestas kelio ruožas būna. O čia matau visi galvas suka kaip padarius , kad išjungus degimą užgestu šviesos, o gi labai paprastai - reikia prijungti automobilio salone zumerį kuris signalizuoja apie neišjungtas šviesas. Išgirdes tokį signalą pats išjungsi šviesas.
  • 0

#40 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2003 September 04 - 12:02

reikia prijungti automobilio salone zumerį kuris signalizuoja apie neišjungtas šviesas

p tas zumeris netycia ne default?
pas mani yra...
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users