Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 605


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 374

#81 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 10 - 18:15

Gal ponas tada patars temos autoriui ir pasakys kurios nebarska?
  • 0

#82 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 10 - 18:41

visos nj masinos nebarska,tik vienos ir toliau nebarskes(aisq jei tvarkysi),o kitu tvarkyk netvarkes vistiek barskes kaip kibirai.O kas yra kas cia jau priklauso nuo zmogaus.Vienam persedus is 607 i 406 butu toks pats efektas kai kitas is 406 i 206.tai dabar klausimas iskyla 406 barskalas ar ne???
  • 0

#83 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 10 - 19:01

jei tie fordai 86 metu gamybos tai ko noret. Ar nors viena fokusa matei aprudijusi, aisku cia kalba vyksta apie maziausiai 2000 metu gamybos auto?

tai neteko, bet galiu pasakyti apie ford monedo. teko pavazinet kaip keleiviui iki vln ir atgal. sumoj apie 600km :F mondeo jei neklystu 3 su biski metuku. prasukes 70k :F zinai ka :D draugo renuske scenikas bl prasukes 200k, atrodo kaip valtis, o mondeo kibiras :F tai manau su fokusu dar baisiau :huh:
  • 0

#84 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 sausio 10 - 19:20

jei tie fordai 86 metu gamybos tai ko noret. Ar nors viena fokusa matei aprudijusi, aisku cia kalba vyksta apie maziausiai 2000 metu gamybos auto?

2002 m. ford focus :lol:

2005 metais po avarijos i sikna servizas pasiule i srota priduoti nes nera prie ko virinti kito sparno. :blush:

2005 m. ford tranzit'as draugo darbinis nepraejo technikines del kebulo defekto - liaudiskai supuves :blink:

tu i gatve iseini kadanors? pilna tokiu 00' lavonu....

P.S. puna visos masinos. sitos truputi labiau. ( nesiskaito tam baltam pas ciumazikus - tas nepuna )
P.S.S. visos masinos viena diena tampa opeliais ...

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2008 sausio 10 - 19:20

  • 0
kažkaip.....

#85 kentasxxxx

kentasxxxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 151
  • Vieta:Lietuva, Kaunas
  • Automobilis:peugeot 106

Parašyta 2008 sausio 10 - 19:31

Golpais ;)
  • 0
205 Rallye 1.9 GTi... vienas vargas ir 0 malonumo ----- Sold
Slideshow
405 Gri---------------------------------------------------Trashed
Audi 90 Quattro antroji legenda :D ----------------------- Sold
Honda civic ------------------------------------------------- Sold
Peugeot 106 0.9 ---------------------- Apseisim be raketos :)
Peugeot 405 mi16 ----------------------------------------- Sold
Renault Clio -------------------------------------------------Sold
Bmw e34 535 ----------------------------------------------- Sold
Bmw e34 525 ------------------------ oi zajabys aparatas, sold
Peugeot 106 ale quicksilver --------------------------- daily car

#86 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 10 - 20:40

Dabartinmis mano pezas tikrai yra mylimas, priziurimas ir t.t. ale viesvien paveda. Jau turbut issiugdziau 6 jausma, nes pres kazkam pareinant kazkaip viduje jauciu kad bus vel problemu. Mistika, ane? O gal tiesiog isigijau nugrozta 605. O apie fokusus manau irgi nestebuklinga masina, bet tiek kiek priziuriu peza tai tas fokusas bus tikrai patikimesne masina. Zinau, kad tokio konforto nebus, bet kazkaip pavazinejus su 605 patvarumas, patikimumas bent man tapo viena is svarbiausiu masinos chrakteristiku.
  • 0

#87 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 sausio 11 - 01:48

Dabartinmis mano pezas tikrai yra mylimas, priziurimas ir t.t. ale viesvien paveda. Jau turbut issiugdziau 6 jausma, nes pres kazkam pareinant kazkaip viduje jauciu kad bus vel problemu. Mistika, ane? O gal tiesiog isigijau nugrozta 605. O apie fokusus manau irgi nestebuklinga masina, bet tiek kiek priziuriu peza tai tas fokusas bus tikrai patikimesne masina. Zinau, kad tokio konforto nebus, bet kazkaip pavazinejus su 605 patvarumas, patikimumas bent man tapo viena is svarbiausiu masinos chrakteristiku.

tavo teise rinktis...kazin ka sakytum jeigu butum tvarkinga nusipirkes 605 ir ji priziurejas... :rolleyes: gaila kad zmogus is 605 ses i focusa...bet ka padarysi
  • 0

#88 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 sausio 11 - 08:59

Patikimumas - japonai: subaru, toyota..
  • 0
kažkaip.....

#89 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 09:40

tavo teise rinktis...kazin ka sakytum jeigu butum tvarkinga nusipirkes 605 ir ji priziurejas... :rolleyes: gaila kad zmogus is 605 ses i focusa...bet ka padarysi

na pas tvarkinga ar netvarkinga peza po 200 k km pradeda lyst visi galai(pas vienus daugiau pas kitus maziau),neveltui pezai pagal patikimuma sedi 3 desimtukuose,ten sale ir surudyjusi Forda gali aptikt.

Šį pranešimą redagavo Spree: 2008 sausio 11 - 09:46

  • 0

#90 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 10:09

Patikimumas - japonai: subaru, toyota..

Taaaaaaip!!!.... :)~ :)~ :)~ :beer:
  • 0

#91 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 11 - 10:40

tenka pripazint kad dabar japonai visa galva aukstesni uz europiecius(kainos ir kokybes atzvilgiu)Dabar Audi Mersa ir BMW yra prabanga juos nenusipirkt,o islaikyt.
  • 0

#92 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 sausio 12 - 01:17

na pas tvarkinga ar netvarkinga peza po 200 k km pradeda lyst visi galai(pas vienus daugiau pas kitus maziau),neveltui pezai pagal patikimuma sedi 3 desimtukuose,ten sale ir surudyjusi Forda gali aptikt.

siaip mano jau tuoj 300 bus...
  • 0

#93 Svečias_Ewa$_*

Svečias_Ewa$_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 16 - 13:04

tj wa pardaviau bmw ir db galvoju 605 dyzeliuka pirkt... gal galit pasakyt y ka toreciau atkreipt demesy pirkdamas??? kokios ju "ligos"??? aciu uz atsakymus :beer:
  • 0

#94 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 16 - 13:06

Paieska neveikia?
  • 0

#95 Svečias_joris_*

Svečias_joris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 16 - 17:53

Irgi domiuosi situo modeliu taigi suzinojau kad masina lb puiki tik dazniau nei turetu susidewi stabilizatoriaus traukes, kaikurie iswis niekuom nesiskundzia ir wazineja lb patenkinti ;)
  • 0

#96 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 sausio 16 - 18:04

Irgi domiuosi situo modeliu taigi suzinojau kad masina lb puiki tik dazniau nei turetu susidewi stabilizatoriaus traukes, kaikurie iswis niekuom nesiskundzia ir wazineja lb patenkinti ;)

fo Ewa$
stai ir ats: masina be priekaistu ;)
  • 0
Andrius

#97 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 17 - 02:31

nu jo...ir as 605 turejau :D tikrai geras auto :D
  • 0

#98 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 17 - 16:50

Seip jei dizelis pabandyk tartis kad leistu kompresija patikrint,pazek ar tepalas pro tarpine nevarva,nes daug kainuos servise... :D
  • 0

#99 Svečias_x1x_*

Svečias_x1x_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 22:42

605 vairupju jau keturi metai, tai stai koks bus mano verdiktas:

1) vaziavimo charakteristikos, minstumas, konfortas, stabilumas ir t.t. = 10 balu
2) detaliu kainos = 6 (nera labai pigios bet ir neperbrangiausios)
3) degalu sanaudos = 10 (pas mane duzelis :rolleyes: )
4) remontu daznumas = 4 (nezinayu kaip pas kitus, bet pas mane jau atrodo VISKA sutvarkai jau nera kam ten nueit tik pyst koks starteris, koks skyvas, koks peciukas prakiura ir kol galiausiai man variklis uzsilenke :mad: )

Reziume: kita masina tikrai bus ne pezo, priezastis - 4) punktas

pritariu manciui nu as uz kura koki 8 duociau pas mane automatas bet remontas tai nu i nafik daugiau 3 net nerasyciau nuvarau is pan i vln taip ir remontuoju
  • 0

#100 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 vasario 05 - 00:43

605 vairupju jau keturi metai, tai stai koks bus mano verdiktas:

1) vaziavimo charakteristikos, minstumas, konfortas, stabilumas ir t.t. = 10 balu
2) detaliu kainos = 6 (nera labai pigios bet ir neperbrangiausios)
3) degalu sanaudos = 10 (pas mane duzelis  :rolleyes: )
4) remontu daznumas = 4 (nezinayu kaip pas kitus, bet pas mane jau atrodo VISKA sutvarkai jau nera kam ten nueit tik pyst koks starteris, koks skyvas, koks peciukas prakiura ir kol galiausiai man variklis uzsilenke  :mad: )

Reziume: kita masina tikrai bus ne pezo, priezastis - 4) punktas

pritariu manciui nu as uz kura koki 8 duociau pas mane automatas bet remontas tai nu i nafik daugiau 3 net nerasyciau nuvarau is pan i vln taip ir remontuoju

stum greiciau i srota ir net neremontuok...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0