Peršokti prie turinio


sveiki, norejau paklaust


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 18 - 19:20

Zodziu, nusipirkau peza (306s16), siaip viskas gerai, na yr keletas problemeliu,bet apskritai gerai traukia,smagiai vaziuoja, fains liutuks,tik nzn ar taip turi buti, kad kai uzvedus masina (saltu varikliu) laisvom apsukom spaudimas beveik iki maximumo pakyla, poto varikliui shylant nukrenta iki vidurio (jokios grasinancios lemputes nedega) :) .koks turetu but normalus tepalo spaudimas? dekui :)
  • 0

#2 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 kovo 18 - 22:28

Tep panasiai ir pas mane. Kai saltas beveik iki max pakyla (bet ne iki galo tikrai), o pasilus: ant laisvu gal 2-3 o ant 2000 rpm ~ 4 bar. Zodziu BE panikos. P.S. Gereu pasakyk kiek majonezo po 710 detale prisirinke ir ar vaiksto diafragmos kur variklio sonuose stovi. B)

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2007 kovo 18 - 22:28

  • 0

#3 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 18 - 23:39

majonezo man atrodo biski yra, o kas ten vaiksto tai nlb suprantu :) zodziu siandien isvis pakaito masina,sunervino pzdc, ryt vezu taisyt, neradau pats kur ten tas antifryzas teka, kazkur po stabdziu skycio ipilimu. reik, kad visa varikli patikrintu, bo jauciu, kad kazkas negerai ten, nes pradeda traukt normliai tik nuo 4 apsuku, dar pakaba reik tvarkyt, nes tos gale pagaleles isplyso. kazkokia man trapi ta masina atrodo, bet vistiek man patinka ;)
  • 0

#4 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 18 - 23:42

krc ryt patikrins - pasidalinsiu ziniom, ir del diafragmu paklausiu ar ten juda, nes pats nenusimanau <_<
  • 0

#5 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 kovo 19 - 07:22

majonezo man atrodo biski yra, o kas ten vaiksto tai nlb suprantu :) zodziu siandien isvis pakaito masina,sunervino pzdc, ryt vezu taisyt, neradau pats kur ten tas antifryzas teka, kazkur po stabdziu skycio ipilimu. reik, kad visa varikli patikrintu, bo jauciu, kad kazkas negerai ten, nes pradeda traukt normliai tik nuo 4 apsuku, dar pakaba reik tvarkyt, nes tos gale pagaleles isplyso. kazkokia man trapi ta masina atrodo, bet vistiek man patinka ;)

nu gal ir normalu kad nuo 4t traukia :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#6 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 kovo 19 - 07:52

Ziurek cia

Nekreipk demesio kad citro zenklas nes xantijos irgi ejo su identiskais varikliais. Kiek ten tau uzkaito ta auto. Pas mane tai iki 100 dakyla tem o paskui jungesi ventiliatorius ir numusa iki 90 C. Jei stovi kamstyje tai sis procesas gana greitai kartojasi. Vaziuojant 90-max 95, daugiau nekyla.

O nuo 4 rpm gali pradet traukt butent del tu diafragmu. Teisingiau AVAC sistemos.
  • 0

#7 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 08:37

uzkaito iki 110< ( bent jau taip rode dacikas) ir zarnele truko man rodos, pradejo ten purkst visur antifryza. tik, sakau, neradau kur truko. ventiliatorius isijunge, bet jau nebenukrito tas karstis <_< 12val vezu - apziures p.s. sita emoticon'a :lyzht: reik pakeist taip, kad butu ant sloiko butu uzrasyta majonezas :D
  • 0

#8 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 08:39

Ziurek cia

Nekreipk demesio kad citro zenklas nes xantijos irgi ejo su identiskais varikliais. Kiek ten tau uzkaito ta auto. Pas mane tai iki 100 dakyla tem o paskui jungesi ventiliatorius ir numusa iki 90 C. Jei stovi kamstyje tai sis procesas gana greitai kartojasi. Vaziuojant 90-max 95, daugiau nekyla.

O nuo 4 rpm gali pradet traukt butent del tu diafragmu. Teisingiau AVAC sistemos.

aaaa sitie, as vis galvoju, kas cia per filtriukai :D :D :D aisku, db zinosiu, dekui :beer: reik patikrint
  • 0

#9 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 kovo 19 - 09:04

Ziurek cia

Nekreipk demesio kad citro zenklas nes xantijos irgi ejo su identiskais varikliais. Kiek ten tau uzkaito ta auto. Pas mane tai iki 100 dakyla tem o paskui jungesi ventiliatorius ir numusa iki 90 C. Jei stovi kamstyje tai sis procesas gana greitai kartojasi. Vaziuojant 90-max 95, daugiau nekyla.

O nuo 4 rpm gali pradet traukt butent del tu diafragmu. Teisingiau AVAC sistemos.

aaaa sitie, as vis galvoju, kas cia per filtriukai :D :D :D aisku, db zinosiu, dekui :beer: reik patikrint

Jeigu tos membranos(t.y. ju svirteles) nejuda kada nuo laisvu apsuku keli iki ~ 2000 rpm tai vadijasi tavo AVAC sistema neveikia ir gali buti kad trauka pagereja tik nuo 4000.
O Is kur esi?
  • 0

#10 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 09:18

as is vln, o tu? aciu uz patarimus :)
  • 0

#11 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 09:20

ai, is kauno, nepastebejau. zodziu kai grisiu papasakosiu, jei idomu, kaip ten viskas :) iki
  • 0

#12 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 09:24

http://www.citrina.l...15478bf4212fddb

cia aprashyta ta sistema avac :) paskaiciau - aiskiau pasidare
  • 0

#13 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 18:58

zodziu sutvarke, pakeite vamzdelius kazkokius kurie buvo suluzhe, ir tas pagalveles gale kur 4 yra, tai viskas 350lt. brangokai ir isvis mane atrodo apgavo pardavejas, nes jau jauciu kai varikliui pareina genys, reikia diagnostikai nuvezhti. zodziu masina gesta ant laisvu apsuku, kai ilgiau kamsti pabuni, kazkoks papildomas garsas atsirado ( panashus i toki kai kala variklis) shuds zodziu db kisiu babkes, jauciu...
  • 0

#14 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 kovo 19 - 19:39

senai sita S16 turi? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#15 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 21:33

2savaites :mellow:
  • 0

#16 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 kovo 19 - 23:06

tai gal is autopliuso pirkai? toks buvo nesenai skelbimas - S16 berods 98 metu?
  • 0
Roots to roots

#17 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 19 - 23:18

joa, toks raudonas, o ka? :( jau bijau krc.. :mellow:
  • 0

#18 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:06

zodziu jei kam idomu: buvo sugedes lemdo zondas ir dar kazkoks alkuninio veleno kazkas (prasideda is š,man atrodo), kuris susijes su generatorium, nu zodziu nevalit generatorius tai tas shudas naujas kainuoja 900lt, bet sake bandys restauruot tai 200 gausis kazkur, o lemdo zondas tai 180 plius 50 pakeitimas ;) va taip va, tikiuosi iseis jiems ten atrestauruot :ph34r:
  • 0

#19 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:11

zodziu jei kam idomu:
buvo sugedes lemdo zondas ir dar kazkoks alkuninio veleno kazkas (prasideda is š,man atrodo), kuris susijes su generatorium, nu zodziu nevalit generatorius tai tas shudas naujas kainuoja 900lt, bet sake bandys restauruot tai 200 gausis kazkur, o lemdo zondas tai 180 plius 50 pakeitimas ;) va taip va, tikiuosi iseis jiems ten atrestauruot :ph34r:

tas š... vadinasi škyvas...
  • 0

#20 Svečias_megalius_*

Svečias_megalius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 21 - 16:14

va, shkyvas :) o gal ji kokiam shrote nusipirkt?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0