Peršokti prie turinio


Ausinimo temperatura


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 28 - 10:02

Sveiki, Gal gali atsiliepti ES9J4 savininkai ir patarti kokia ausinimo temperatura jie stebi vaziuojant normaliu tempu. Nezinau ar turi reiksmes automatas, taciau kiek paziuriu dazniausiai rodo 80'C, kokiame kamstyje gali padideti iki kokiu 95, bet tada rodos i darba soka ventiliatorius. Ar tai normalu, 80? Pries tai tureta masina laikesi ties 90. Dekui 406C V6 Auto
  • 0

#2 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 28 - 15:29

Pas mane biski kitoks variklis, bet manau kad pas tave viskas gerai ;) . Kaip pazyzdi galiu pasakyti, kad manyskiame variklyje zpj4 (tai tavo variklio pirmtakas ;) )po 1993 metu gamykliskai pradejo statyti net 78 C' atsidarymo termostata, nes labai jau jis (variklis) nemego perkaitinimo (iki 1993 state 83 C'), todel kai as trasa ziema vaziuoju, man daugiau 80 C' net neuzkyla dabar, o mieste kokiam kamstyje apie 90 C' laikosi bei ausinimas isijungia ....
  • 0

#3 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 29 - 12:21

pas mus vienodos tackos su vienodais varikliais ir dezem, pas mane apie 90 laipsniu laikos "vanduo", "tepalai" mieste apie 70-80, trasoj >130 - daugiau, bet iki raudono toli. As nesiparinu, jei lampeckos nemirksi, jokia rodykle i raudona sektoriu nepatenka :) kazkaip paprastai ir moteriskai :D
  • 0

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 29 - 16:50

Pasmane automatas su tokiu pat motoru, mieste 85-90 o tepalas ilgiau pavaziavus pakyla iki 90 ir nekrust. vasara viena syki uzfiksuotas 95~ laipsniu pakilimas. bet ten buvo karshta karshta.. todel kuom tiket sunku..
  • 0

#5 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 kovo 29 - 17:06

o pas mane ar ziema ar vasara, vis kaip laikosi vandens temperarura ant ~90 laipsniu pagal celsiju, taip laikosi... ir nesvarbu koki atstuma bevaziuotai.... gal jau kazkas negerai pas mane? nors skyscio ausinimo sistemoje yra :o
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 30 - 05:04

o pas mane ar ziema ar vasara, vis kaip laikosi vandens temperarura ant ~90 laipsniu pagal celsiju, taip laikosi... ir nesvarbu koki atstuma bevaziuotai.... gal jau kazkas negerai pas mane? nors skyscio ausinimo sistemoje yra :o

viskas cia gerai.. nesuk sau galvos.. siuo metu klausimas buvo apie ES9 varikli..
  • 0

#7 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 30 - 10:58

pas mus vienodos tackos su vienodais varikliais ir dezem, pas mane apie 90 laipsniu laikos "vanduo", "tepalai" mieste apie 70-80, trasoj >130 - daugiau, bet iki raudono toli.

As nesiparinu, jei lampeckos nemirksi, jokia rodykle i raudona sektoriu nepatenka :) kazkaip paprastai ir moteriskai :D

Cia idomiai, nes pas mane atvirksciai - mieste ~90, uzmiesty ~80, kas gan logiska manau...

Aciu uz atsakymus, manau, kad viskas cia gerai tuomet. Ten kur vazineju, temperatura retai nukrenta zemiau 0, todel ir misinys ausinimo kitoks, gal del to tokios temp. variacijos pas mus visus.

Zinau zmoniu, kurie ausina masina neskiestu ausinimo skysciu :)
  • 0

#8 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 30 - 18:02

Zinau zmoniu, kurie ausina masina neskiestu ausinimo skysciu :)

manau tai daro visi savo auto gerbentis vairuotojai ;) (nebent turi minty tosolo koncentrata 99%) bet tosola aplamai bauda naudot.. :beer:
  • 0

#9 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 02 - 07:54

O pas mane ziema retai pakildavo iki 80 mieste, kai ilgiau tekdavo pavaziuot, nors ir siandien iki darbo 20 min kelio, bet tik atvaziavus i darba rodo jau beveik 80, siaip anksciau pastovai 82 laikydavosi,bet dbr nezinau,gal termostatas netiksliai veikia, ziuresiu kaip vasara bus.
  • 0

#10 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 balandžio 02 - 09:30

pas mane es9j4 mieste 70-80 trasoi iki 70 kai lauke salta.. autodata raso darbine temperatura 70.
  • 0

#11 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 02 - 10:44

manau tai daro visi savo auto gerbentis vairuotojai ;) (nebent turi minty tosolo koncentrata 99%) bet tosola aplamai bauda naudot.. :beer:

Man rodos, kad koncentruotas ausinimo skystis nera skirtas ausinimui, ten visokie priedai mazinti korozijai ir tepamosios savybes, ausina is tikruju vanduo.

Ar nelabai teisus as cia?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0