Jump to content


Photo

Patarimai dėl žemų dažnių garsiakalbio (subo)


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#21 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Posted 2007 April 04 - 14:22

Vieni nori pigiai bet garsiai kiti nori kokybes... Jei domina aparaturos dejimas, slepimas, palangiu subu darymas parasykit duosiu kontaktus Kaune. Gerai ir kokybiskai daro. Pats dejausi ten.. Galiu pasigirt garso kokybe bei skambesiu. Dejausi magnetola Alpine 9833R, infinity komponentai (cikai ilesiti i stoikes), magas sleptas matosi tik snukio vieta, tai jei koks ilgapirstis susigundis nieko nepes, gale infinity blynai, stipras bei subas 300rms per akis. Tas meistriukas sudes viska, sujungs laidus, sureguliuos aparatura kad skambetu kaip reik, beje jei per ji pirksit maga ar garsiakalbius bus pigiau. Meistriukas pripazysta tik hertz bei alpina, bet jei noresit gaus ir visa kita :) Sekmes skambejime :D
  • 0

#22 Ruslanas87

Ruslanas87
  • Senbuviai
  • posts 256
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Chevrolet Tahoe

Posted 2007 April 04 - 22:34

as asmeniskai statyciau aparatura visa is alpines. subo uztektu kokiu 500-700 komponentai ir visa kita. ka galiu pasakyti nezinosi kur detis. pas viena pazystama tokia sudeta viskas alpine tai net mano ausu bugneliai traskejo. svarus grazus garsas ;)
  • 0
Neskubek i savo laidotuves- jos be taves neprasides

Peugeot 605 3.0 sv 1990m. (Nebera)
Peugeot 406 2.0 1999m. (Nebera)
Peugeot Boxer 2.5 2000m. (Nebera)
Peugeot 607 2.7 2008m. (Nebera)
VW LT35 2.5 1997m. (Turiu)
Chevrolet G30 sportvan 5.7 1994m. (Turiu)
Chevrolet Tahoe 5.3 2003m. (Turiu)

#23 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Posted 2007 April 04 - 23:21

Ruslanai visiskai su tavim sutinku :)
  • 0

#24 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 05 - 06:26

1kw ? tu tuo tikras ?

na ir kokios firmos tas zveriukas?
  • 0

#25 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Posted 2007 April 05 - 09:36

To shamann,
kadangi dabar dar nera 11:00 tai neskambinu o rasau cia  :lol:
Iš ko gamini galines palanges? Iš medžio drožlių plokščių ar iš sloksniuotų medžio plokščių?

Is medzio drozliu ploksciu

Čia kaip tai biški ne kas iš tų drožlių plokščių. Rimtesni meistrai daro iš medžio DULKIŲ plokščių (MDF'o). Ir garsas tikrai solidesnis gaunasi, ir gražiau apdirbt šitą plokštę galima, ir dar kažką ten paistei apie atsparumą drėgmei, tipo nori pasakyt kad drožlės atsparios drėgmei??? Kažką čia biški tamsta buri, arba mumi nesusikalbam apie plokščių sudėtį, ta prasme, ar plaušas, ar drožlės, ar dulkės, ar paprasta faniera galų gale.....
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#26 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Posted 2007 April 05 - 10:04

nu alpne gerai bet brangu. jei bosui tai pirk stepra bosini turejau alpine nesigailiu grojo puikiai ir svariai duslus kalimas, o kita stepra kiausham ir komponentam tai pirk silna kad butu kokiu 400watu. del laidu tai pliusinis koks skirtumas kox o linijeikos taj pirk rimtus minimum 100lt nes tie kur po 30 tai gaidys traska braska. man to nereikejo pirkt nes jau radau auto kaip pirkau.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#27 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 05 - 11:16

Čia kaip tai biški ne kas iš tų drožlių plokščių. Rimtesni meistrai daro iš medžio DULKIŲ plokščių (MDF'o). Ir garsas tikrai solidesnis gaunasi, ir gražiau apdirbt šitą plokštę galima, ir dar kažką ten paistei apie atsparumą drėgmei, tipo nori pasakyt kad drožlės atsparios drėgmei??? Kažką čia biški tamsta buri, arba mumi nesusikalbam apie plokščių sudėtį, ta prasme, ar plaušas, ar drožlės, ar dulkės, ar paprasta faniera galų gale.....

Siaip kollega, su jumis as ir nekalbejau, o kad nesusikalbam, tai ne mano problema, nesuasmeninam temos, jeigu butumet skaites skelbima apie palanges, o ne tik temos postus, butumet suzinojes - kokiu butent drozliu plokste buvo turima uomeny, toliau - apie atsparuma dregmei rasiau turedamas galvoje paprasta "fanera", toliau - pabandykit 'MDF'a palaikyti ilgesni laiko tarpa kad ir balkone ar siaip dregnoje vietoje....ne kas....is MDF gaunasi tikrai geri podiumai garsekalbiams, ne daugiau.....
Daugiau nenusiteikes aiskinti, kollega....geros dienos!.....

Edited by shamann, 2007 April 05 - 11:22.

  • 0

#28 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • posts 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Posted 2007 April 05 - 12:07

Sveiki visi Pugistai :beer:
Beklausydamasis muzikos savo automobilyje pasigendu žemų dažnių sodrumo, todėl galvoju apie žemų dažnių garsiakalbį. :rolleyes:

Visų pirma norėčiau paklausti kokį patartumėte pirkti?Kokio brando ir kokio galingumo? Su įmontuotu stiprintuvu ar be jo? Man manau tikrai galingo nereikia ir tikrai nenoriu kad nuo žemų dažnių pradėtų pykinti ar pradėtų kvėpuoti mano pūgis pro galinius sparnus :D Jis reikalingas tik tam kad pagyvtų garsą manajame automobilyje.

Taip pat galvoju ir apie audio laidų installiacijos pakeitimą, nes dabar nei šiokie nei tokie tie laidai. Norėčiau kad būtų šiek tiek rimtesni.

Ir galų galiausiai gal žinote Kaune vietą kas tai nebrangiai ir tikrai kokybiškai padarytų? O gal būt kas nors iš Jūsų tai darote ir galėtumėte man padėti?

Siūlykite įvairius variantus B)

P.S. šiuos visus įvardintus dalykus norėčiau įgyvendinti 1-2 mėnesių bėgyje, nes dabar šiek tiek finansai neleidžia.


Ačiū visiems už nuomones ir patarimus :beer:

veinas is geriausiu Infinity Kappa. Paziurek topo sentre lygtais maciau. Daug kas priklauso nuo stiprintuvo ir nuo mago, nors apskritai viskas vienas nuo kito priklauso. Komponentai taip pat infinty bet jie brangoki siulyciau Hertz jie pigesni ir gan gerai groja.
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#29 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 05 - 13:02

veinas is geriausiu Infinity Kappa. Paziurek topo sentre lygtais maciau. Daug kas priklauso nuo stiprintuvo ir nuo mago, nors apskritai viskas vienas nuo kito priklauso. Komponentai taip pat infinty bet jie brangoki siulyciau Hertz jie pigesni ir gan gerai groja.

:beer: infinity yr GERAI!!!...Isbandyta....smeigiau bendradarbiui komponentus i Renault Megane coupe....
graziai, zaraza groja!.... :rolleyes: gavo dovanu, o hebryte prasitare, kad pirko Vilniui....
  • 0

#30 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Posted 2007 April 05 - 17:12

Kalbant apie infinity turiu garsiakalbius 200mm skersmens 8013i, 3-ju juostu 225 peak ir 75rms. Tikrai geras daiktas norintiems kokybes
  • 0

#31 Svečias_Simukas_*

Svečias_Simukas_*
  • Svečiai

Posted 2007 May 25 - 13:54

jei per daug garso nenori dek midbassus ar elipses kokias geresnes ir viskas nereiks nei stipreko nieko :)
  • 0

#32 Svečias_Shadow666_*

Svečias_Shadow666_*
  • Svečiai

Posted 2007 May 26 - 21:45

Beje, praėjusią savaitę nusiunčiau prašymuką ką patartų į mano pūgį susdėt JBL atstovai lietuvoje:)
ir štai ką pasiūlė:

Priekiniai komponentiniai garsiakalbiai JBL GTO 607C - (2 aukstadazniai ir 2 zemadazniai) - Kaina: 340 Lt
Priekiniai komponentiniai

Zemu dazniu garsiakalbis su deze JBL GTO 1060 BR - 1 vnt - kaina: 410 Lt

4 kanalu stiprintuvas JBL GTO 75.4 - 1 vnt - kaina: 720 Lt
Stiprintuvas

na del stipriako ir subo tai manau tikrai tokio man nereikia...

ka manot apie šiuos rekomenduotus produktus?

hi, nzn brolyti...as dbr esu uzsieny...ir nupirkau lietuvoj JBL suba 350w (tikru) su deze ..apie metro ilgio...sake musha nejuokingai, plius gavau ir stiprintuva...tikdar nzn koky..nes kaip jau minejau dar pats nieko nemaciau... :P :D bet nepirkt negalejau...nes uz viska sumokejau 200lt ;) draugai patare, sake nepatix parduosi uz kokius 600lt :P taip kad pasidairyk ir tu..gal ka rasi pigiau :) sekmes paieskose :beer:
  • 0

#33 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Posted 2008 October 05 - 12:53

Atsiprašau už gan naglus klausimus , bet , gal kas nors dėjo subwooferį į 406 coup'a ? Galėtumėt pasidalint patirtim ? Kokio woof'o užtenka ? ar galima pajungt ji ten prie 8 jau esančiu kolonėlių, kokie stiprintuvai reikalingi , ir t.t. P.s. ar imanoma už 400 lt surengt woof'a ( tukstančių kilovatų nereikia, reikia , kad mašinoje bosų funkcija perimtu normaliai grojantis woof'as , o galines ir priekinės didesnės originalios kolonėlės - užsiimtu vidutiniais dažniais ) P.P.S Iš anksto dėkingas.
  • 0

#34 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 05 - 13:12

dekis i palange koki 8'' jei tau tik fonui tereikai,dedant galingesni nebeuzteks gamikliniu garsiakalbiu,bet nznz kaip su pajungimu bus ,orginalus magas neturi linijiniu,tai nelabai iseis pajungti stiprintuva, ir dar ant org. mago tau neiseis taip padaryti kaip nori,kad zemus tik subas grotu,magas neuri tokios funkcijos, nebent magas ne orginalus,tada visai kita kalba,
  • 0

#35 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Posted 2008 October 05 - 13:20

Na, originalus clarion magas pas mane mašinoje , bet girdėjau kad kupuose , yra (kažkur) jau dirbantis stiprintuvas nedidelis nes ir šiaip 8 koloneles. taigi gal ir yra šie išejimai. po užpakaliniu stiklu jau dvi yra originalios kolonėlės....taigi ten nieko neišėjs dėti ... taigi visgi teks dėžę į bagažinę dėtis... su sub'u.
  • 0

#36 Svečias_r4imukas_*

Svečias_r4imukas_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 05 - 16:44

as ir ziuriu ko man subas nepasijungia reiskias magas negali priimti jo ... nors jungtis atitinka
  • 0

#37 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 05 - 17:02

as ir ziuriu ko man subas nepasijungia reiskias magas negali priimti jo ... nors jungtis atitinka

apie kokia cia jungti sneki,pas orginalu coupe mago nera line in,ant stiprintuvo taip pat nieko nera,
  • 0

#38 Svečias_r4imukas_*

Svečias_r4imukas_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 05 - 17:42

apie kokia cia jungti sneki,pas orginalu coupe mago nera line in,ant stiprintuvo taip pat nieko nera,

406 sedanas euro fiske atitinka tik nerandu atminties laido lizdo. line int galima isivesti per auro jungti tik reikai adapterio tokio koki as turiu berots 7 lt

Edited by r4imukas, 2008 October 05 - 17:43.

  • 0

#39 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Posted 2008 October 05 - 17:50

Em, tai reiskia i kupa galima pajungti subwooferi nuo originalaus mago ? nes keisti ji nenoreciau -viskuo mane tenkina.
  • 0

#40 Svečias_r4imukas_*

Svečias_r4imukas_*
  • Svečiai

Posted 2008 October 05 - 17:51

Em, tai reiskia i kupa galima pajungti subwooferi nuo originalaus mago ? nes keisti ji nenoreciau -viskuo mane tenkina.

siulau kaune i masinu turgu nusinesk maga ir tau pakonsultuos tie kurie uzsimineja magu prekyba :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users