Jump to content


reikia 406 96m/ priesrukiniu


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Svečias_dariuhca_*

Svečias_dariuhca_*
  • Svečiai

Posted 2007 March 31 - 22:09

reikia 406 96m. priesrukiniu lempu! Kiek tai kainuotu ir kas man jas suvedziotu ir pajungtu? as siaip esu marijampoleje bet galiu atlekt ir i kauna :) tiesa ar skiriasi jos senesnio ir naujesnio 406?

Edited by dariuhca, 2007 March 31 - 22:22.

  • 0

#2 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • posts 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Posted 2007 April 01 - 15:04

O pats nenori pabandyt? Priesrukiniu tai taip pat ieskau, bet niekaip nerandu!!!
  • 0

#3 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • posts 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Posted 2007 April 01 - 15:19

Pabandykite Autoakstej (kazkuris tai Taikos pr.numeris, prie Kauno saldytuvu) pasiziuret. Angas bamperyje issipjausite patys. O fiskes, manau, turetumete rasti gamyklines. Tik su jungikliu .... Siaip jis eina bendrai su sviesu jungikliu. Bet bandyti verta.
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#4 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Posted 2007 April 01 - 21:47

reikia 406 96m. priesrukiniu lempu!

O pas tave ant sviesu/posukio jungiklio yra dar vienas jungiklis ir priesrukam? Jei ne - tada gali uzsi**sti kariauti :blush:

P.S. asmeniskai man irgi reiktu, bet kai suzinojau ju nauju kaina, tai... priedo kol dangteliai graziai stovi, tol ir nejudinu B)
  • 0

#5 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 April 02 - 07:22

priesrukines gali junktis ir su atskitu junktuku prie sviesu aukscio raguliatoriaus.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#6 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • posts 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Posted 2007 April 02 - 13:25

PAs mane visos fyskes yra, tik lepu tetruksta.
  • 0

#7 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2007 April 12 - 20:00

o gal zinot kokios priesrukiniu kainos mazdaug buna? :) na as cia apie tas kur seniasniam 406to variantui
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#8 Andriuss

Andriuss
  • Senbuviai
  • posts 117
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 406 1,8 16V Dujos

Posted 2007 April 12 - 22:50

kakzkada ziurejau shrote tai po 120 lt uz vnt
  • 0

#9 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2007 April 15 - 18:19

mmm aisku :) as kazkaip galvojau kad daugiau nes kazkur maciau kad uz viena lyg praso apie pora simtu pinigu :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#10 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • posts 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Posted 2007 April 18 - 13:13

As taipogi ieskau sito grozio :)~ pas mane jos buve tik iskultos, tai baisios skyles telike dabar <_< Beje, pas mane irgi senesnio modelio pugas (tokie 99 metu pradzioj ejo) Buvau rades kad kazkas uz 180 pinigu pardave... Pasistojo klausimas: anglikos priesrukines (halogenai) skiriasi nuo europiniu ar ne? Bo anglisku jauciu kur kas lengviau rast... :blink:

Edited by Bildas, 2007 April 18 - 13:15.

  • 0

#11 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 18 - 16:02

pirkau pries pora dienu srote halogenus savo pezui 96m. sumokejau 180 pinigu, beto is anglisko pezo iseme. ysidejau ir viskas ten ok atrodo. Fyskes gamykliskai buna.man tik reiks pas elektrika nuvaryti kad pajungtu juos. ten jauciu reles tik truksta,jei gamykliskai nebuvo halogenu ir del jungiklio kaskaip neaisku ar reiks ar jie isijungia su posukio svirtele (kaip trumpos sviesos)
  • 0

#12 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2007 April 21 - 17:50

ta prasme uz abu sumokejai 180? ar uz viena?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#13 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Posted 2007 April 24 - 08:04

sumokejau uz abu 180lt. visos fyskes jau buna atvestos gamykliskai.nesvarbu ar pugas su halogenais gime ar ne. rele irgi buna. truksta tik jungiklio prie sviesu reguliavimo mygtuko. tvirtinasi labai paprastai, 1 varstu. tik reikia duobes, kad atsuktum ten tokias apsaugines plastmases ir visks. abu idet uztenka 20-30 min.
  • 0

#14 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 April 24 - 08:14

sumokejau uz abu 180lt. visos fyskes jau buna atvestos gamykliskai.nesvarbu ar pugas su halogenais gime ar ne. rele irgi buna. truksta tik jungiklio prie sviesu reguliavimo mygtuko. tvirtinasi labai paprastai, 1 varstu. tik reikia duobes, kad atsuktum ten tokias apsaugines plastmases ir visks. abu idet uztenka 20-30 min.

tvirtinimui plius yra dar tokia apsaugine viela, kuria reikia ikabinti, bet tam reikalingos labai mazos rankytes :D , o priesrukinai isijungia su atskiru mygtuku arba ant sviesu ijungimo svirties.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#15 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Posted 2007 October 24 - 16:54

na ka padesiu kas klausia as pirkau va neseniai priesrukinias parduotuvej VIAKAS AUTOMOBILIAM. cia uz megos kaune. tai kainavo abi lempos 200 lt. mntavau prie buferio, ir pajungiau fiskias, bet man jos nedege. teko varyt elektrikam, tai pasirodo dar reikejo laidus atvest i padaryt atskira mygtuka. bet dabar viskas tvarkoi ir dega labai graziai.
  • 0

#16 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2007 October 24 - 18:38

tvirtinimui plius yra dar tokia apsaugine viela, kuria reikia ikabinti, bet tam reikalingos labai mazos rankytes :D , o priesrukinai isijungia su atskiru mygtuku arba ant sviesu ijungimo svirties.

Na pas mane ant posūkių svirties yra ratukas, įjungiantis galines priešrūkines lempas. Tai jei prisijungčiau priekines priešrūkines, jos jau iškart šviestų? :rolleyes:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#17 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Posted 2007 October 24 - 18:52

nu kazkaip cia keistai. iskart abu galai svies. galas labai akina. as pasidariau kas atsirai isijunktu ir galas ir priekis
  • 0

#18 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 October 24 - 18:52

Na pas mane ant posūkių svirties yra ratukas, įjungiantis galines priešrūkines lempas. Tai jei prisijungčiau priekines priešrūkines, jos jau iškart šviestų? :rolleyes:

siaip neturetu buti sudubliuota preikines ir galines priesrukines, reiktu apsiziureti ar yr laidai prieki buferi ir jei nesijungines su ant posukiu svirties junktuku tada reiktu ieskoti salia spidometro apsvietimo reguliatoriaus fiskes, gal ten yr priekiniu preisrukiniu fiske. tada dar reiks junktuko.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#19 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • posts 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Posted 2007 November 02 - 21:04

Siandien isimeciau priesrukines, pajungiau visus laidus, jungtuka, bet neveikia, tai dabar ieskau reles. Kas zino kur ji randas? Ir kaip atrodo? P.s. Pas mane po vieno pasikrapstymo neveikia galines priesrukinas. Tai gal ten eina ta pati rele?
  • 0

#20 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • posts 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Posted 2007 November 04 - 15:19

Klausykit, kur yra priesrukiniu rele ir kuri? Saugikliai sveiki, lempos geros, o priesrukines tiek galines tiek prieky neveikia.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users