Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kiek primelavote šiandien?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 balandžio 01 - 08:45

Sveiki pūgistai, nagi pasakokit kas ką kaip įdomiai išdūrėte... gal iš jūsų pasisakymų kiti pasinaudos kitais metais :lol:
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#2 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 01 - 11:15

mane siandien isdure :D draugelis paraso zinute ir pasako kad tipo man draugelis skambino ir neprisiskambina kazkodel, tai paskambino jam ir pasake kad as jam pats perskambinciau, tai ka man net i galva nesove, paimiau ir paskambinau :D nu tai aisku paskui daug juoko ir pyzdavoniu buvo :DDD
  • 0

#3 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 balandžio 01 - 11:20

Siandien nakti, kai gryzau namo, mano mergiote paraso zinute, kad mano pusbroli partrenke masina, ji sako: - Man mama paskambino ir sako tavo giminaiti partrenke masina. O kadangi jos mam istikru budejo vakar nakti, tai ne nepagalvodamas patikejau. Siandian ryte paraso APGAVAU!!! Cia siek tiek ziaurokas pokstas....
  • 0

#4 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 balandžio 01 - 11:36

va o man tai sian istorija tokia, ir vis dar nezinau ar tiket ar netiket.... gyvena su manim porele, ir pasake kad tures vaiku..... tai vis dar negaliu patiket, prasiau ir echoskopijos foto ir testo,.... bet vis neturi... :wacko: tai bus matyt rytoj ar sake tiesa ar ne,... teks dar karta paklausti :D
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#5 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 01 - 12:24

paraso ryte sms mozgus, atrasiau kad pazadino , o paskaui pasveikinau su balandzio 1d :)
  • 0

#6 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 01 - 13:17

va draugeli kaip pana isdure, vakar gere bicas ir panos paprase kad parveztu nmo, nes jau pats nebegalejo, parvaziavus nakti ji masina pastate ne i ta vieta kur visada statydavo, merga ryta atsikelia ir sako jam ziurek pro langa masinos nebera, tas sako ka cia meluoji, o ji rimtia sako paziurek, tai tas kai puole prie lango o gi rimtai nera, jau nervas ka daba daryti galvoja, sako su balndzio pirma, sako paziurek toliau, vo ka reiskai kai nepats parvaziuoji :D arba neatsimeni kaip parveza :D
  • 0

#7 Laucius

Laucius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 1.4 Equinoxe

Parašyta 2007 balandžio 02 - 17:42

ash taj kashkaip nieko neishduriau nes nemadoj dabar ishdurinet... :) mane taj bande bet nepasiseke :) sako isijunk 5kanala apie peugeot kluba rodo taj akimirka pagalvojau kur pultelis bet poto dashilo kad nieks nieko apie taj nekalbejo :)
  • 0
VAULT Crew

#8 mindish

mindish
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 79
  • Vieta:Panevėžys - Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2hdi ; Nissan rs13

Parašyta 2007 balandžio 02 - 23:30

balandzio 1d. ~23:50val. susitikau su sraugais ir besnekedami susivokem jog sia diena dar niekam neiskretem 04 01 poksto :) tai greitai susivokem ir paskambinom draugui ale "nuleido padanga" atvaziuok su dankratu :D uz kokiu ~10min pasirode.. buvo juoko :D
  • 0

#9 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2007 balandžio 03 - 07:20

Zinau kad drauge turi chau-chau shuni. Jo ne maciau, nes gyvena kazkur pas senele, nu bet zinau kad piktas, puola ant kaciu ir kitu shunu, ir kartais pridaro problemu sheimeninkams, ir beabejo kaip ir visi chau-chau rudas ;) Draugei skambinu ish paskolinto mob: - Laba diena (grieztai) - Laba diena... - Ar jus esat rudos spalvos chau-chau veisles shuns savininke? - aaa... taaaaip... (girdesi kad jau dreba balsas) - Chia skambino ish trechio policijo poskyrio! - aaaa .. o kas atstitikooooo????? - Mes suzinojom kad shito shuns savininke yra labai simpatishka mergina, ir vadas dave nurodyma tai isiaishkynti. Ar tai tiesa? - aaaa..eeee.aaaaa... kas chia skaaaaaaambinaaaaaaaa??????!!!!!!!! toliau jau tiesiog luzau, ir taip buvo sudetinga laikytis ) Drauge sake, kad tema del shuns tiesiog atjunge smegenius, nes visada buvo baime, kad kas nors panashaus atsitiks, kuom ash ir pasinaudojau )
  • 0
Nuotrauka

#10 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 balandžio 03 - 07:28

niex nei mane nei ash nieko neisdurinejau nes tik atsigules i lova paziurejes i tel pamaciau kad balandzio 1diena. bet jau nieko nesugebejau ishdurt. pirma kart tokia melagio diena
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#11 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 03 - 09:02

nu man siais metais irgi nieko nepavyko isdurt, bo gal ne tas galvoj buvo. Bendrai gerai, kad ji buvo sekmadieni, bo pirmadieni darbe tixliai nieks nebutu patikeja mano skambuciu: tipo sorry, nesu darbe nes koja su gibsu :lol: manau kitamet atsigriebsiu! :blush:
  • 0
Roots to roots

#12 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 03 - 10:01

tai nedaug liko laukt :D siaip priminimas, vazinejam su ijungtom sviesom visus metus ir keiciam padangaS: )
  • 0

#13 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 balandžio 03 - 10:08

siaip priminimas, vazinejam su ijungtom sviesom visus metus ir keiciam padangaS: )

vakar ar uzvakar dienos kauno dienoj buvo rasyta jog nuo balandzio 1 d nebereikia sviesu visa para. tris kartus skaiciau ir po o tris kartus tikrinau data ar ne balandzio pirmoji. matyt kazkas zurnalista isdure per balandzio 1 jog nebereikia sviesu...
  • 0

#14 Svečias_Scavenger_*

Svečias_Scavenger_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 03 - 19:09

su draugu pasiskambinom draugui, kad va ka tik ivaziave i vilniu pristigom kuro.. stovim aikstelej (atsistumem) ir ar negali jis privaziuot patraukt ar benzo atvezt.. tas sutinka ir sako palaukt. laukiam valanda... (laiko turejom daug) nieko.. skambinam, nes jau galvojom kad jis mus perprato.. tai tas sako: "sorry guys, bet padanga nuleido.." tuoj atvaziuos tevas, patrauks.. nespejom pasakyt kad cia tik bajeris.. atvaziavo jo tevas, toks nejuokingas bicas visai... tai teko buksyruotis iki degalines.. nes nedrisom pasakyt kad pas mus puse bako benzo.. bet zmogui atsilyginom.. davem litu ;) tai va toks pokshtelis.. ^_^
  • 0

#15 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2007 balandžio 03 - 22:47

Mane bande draugelis isdurt, paskambino ir sako, gali nuo spaudos rumu patempt, masina sugedo. Gerai, kad "is po vakar" skaudanti galva dar prisimine, kad pas mane nesilaiko tas isukamas kablys. o tai jau buviau vaziaves :) Beje, pats kazkaip nieko neisduriau :(
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0