Peršokti prie turinio


205'am užsikirto durys


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 Svečias_BlackLT_*

Svečias_BlackLT_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 01 - 20:45

Tai vat atsirado bėda - neatsidaro keleivio pusės priekinės durys. Likusios trys darinėjasi taip kaip ir turėtų. Tos neatsirakina nei centriniu, nei raktu, nei traukiant tą pypsiką iš vidaus. Tiesa centrinis lyg ir bando kelti, bet nesėkmingai. Gal turit kokių minčių, kaip man jas atidaryti? Durelių apdailos nenuimsiu neatidaręs durų, nes kolonėlės "grotelių" ir tos kišenės neišeis nuimti.
  • 0

#2 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 balandžio 01 - 21:05

manyciau - uzstrigo traukute, kuri nuo isorines rankeneles eina i spyna. jei pasiseks - padauzius per rankenele atsoks. jei nepasiseks, teks ardyti is vidaus. siaip senatves liga tokia. as savo 309-tam 3 is 4 jau ardziau sutepinet. 4-osios iki siol uzstrige...
  • 0

#3 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 balandžio 01 - 21:15

Bandyk bent jau durelių apdailos viršutinį kampą atsegt ties tuo pypsikų ir kažkiek gal pamatysi kas ten per situacija.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#4 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2007 balandžio 02 - 09:31

Man net 2 kartus teko atlikti tokią operaciją - ardyti keleivio dureles iš vidaus kad atidaryčiau. Po to paaiškėjo kad problema buvo tame kad kažkuriuo metu durelių rankena buvo per stipriai iš lauko bandant atidaryti patraukta, šiek tiek palinko ir po to pradėjo kažkur ten kliūti ir neleisdavo laisvai vaikščioti svirtelėms. Užteko išėmus rankeną kiek palenkti kad laisvai vaikščiotų. Bet užtat kiek krapštymosi nuimant oblicovkę iš vidaus ir t.t. <_<
  • 0

#5 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 balandžio 02 - 11:25

Geras variantas :unsure: :blink:
  • 0
kažkaip.....

#6 Svečias_BlackLT_*

Svečias_BlackLT_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 12 - 19:52

Šiandien susitvarkius orams atradau laiko paardyti dureles ir Nerijusv buvo teisus - užstrigusi traukutė, einanti nuo išorinės rankenėlės į spyną. Pripurškiau labai, laaabai daug WD, kolkas veikia B)
  • 0

#7 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2007 balandžio 12 - 20:10

Šiandien susitvarkius orams atradau laiko paardyti dureles ir Nerijusv buvo teisus - užstrigusi traukutė, einanti nuo išorinės rankenėlės į spyną. Pripurškiau labai, laaabai daug WD, kolkas veikia B)

Bet siūlau gerai pažiūrėti ar ta išorinė rankenėlė prie kurios kabinasi traukutė nėra per daug palinkus nuo dažno tampymo, nes jei palinkus, tai tepimas neilgam tepadės...
  • 0

#8 Svečias_BlackLT_*

Svečias_BlackLT_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 12 - 22:19

Bet siūlau gerai pažiūrėti ar ta išorinė rankenėlė prie kurios kabinasi traukutė nėra per daug palinkus nuo dažno tampymo, nes jei palinkus, tai tepimas neilgam tepadės...

Gal gali nupasakoti kaip tą rankenėlę iškrapštyti? Nes bent jau iš pirmo žvilgsnio tai vos ne ginekologu reikia būti, kad varžtus atsukti. Kolkas paliksiu taip, bet jei vėl užstrigs teks ardyti...
  • 0

#9 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 balandžio 13 - 08:26

WD40 išgaruos ir vėl ims strigt. Sutepimui naudok kokį normalų tepalą - grafitinį pvz.
  • 0

#10 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 balandžio 13 - 09:14

tokia pacia beda turiu 605-am su galinemis durelemis, ju neatidarius kaip ir apdaila nelabai krapstosi... HELP!!! :wacko:
  • 0

#11 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 13 - 09:20

tokia pacia beda turiu 605-am su galinemis durelemis, ju neatidarius kaip ir apdaila nelabai krapstosi...
HELP!!! :wacko:

Pas mane su 605 uzpakalinem keleivio puses durelem taspats, tik gerai tai, kad is vidaus labai pasistengus atidaryti eina. Kazkas sake, kad reikia traukute truputi sulenkt, bet nepersistenkt, nes tada su centriniu neatidarines. Gal savaitgali bandysiu ardyti.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#12 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 balandžio 13 - 10:35

as tai palenkciau ta traukute, bet kaip iki jos dasikast kai durys nesidarineja visai
  • 0

#13 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2007 balandžio 13 - 10:39

Gal gali nupasakoti kaip tą rankenėlę iškrapštyti? Nes bent jau iš pirmo žvilgsnio tai vos ne ginekologu reikia būti, kad varžtus atsukti. Kolkas paliksiu taip, bet jei vėl užstrigs teks ardyti...

Ji ten dviem varžtais prisukta, vienas atsisuka iš lauko laikant patrauktą rankenėlę, kitam atsisuka veržlė iš vidaus.
  • 0

#14 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 13 - 11:29

as tai palenkciau ta traukute, bet kaip iki jos dasikast kai durys nesidarineja visai

Ot nezinau. Pas mane tai is vidaus smarkiau rankena kilsteli ir su peciu stuktelni ir is kokio kelinto karto durys atsidaro. :)

Šį pranešimą redagavo ro3: 2007 balandžio 13 - 11:30

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#15 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 balandžio 13 - 12:56

Ot nezinau. Pas mane tai is vidaus smarkiau rankena kilsteli ir su peciu stuktelni ir is kokio kelinto karto durys atsidaro. :)

pas mane taip buvo, bet neremontuojant isvis nebeatsidaro. Centrinis bando atidaryt bet tas kistukas pasismaukes vel nusileidzia kaip uzrakintose duryse. O kilnojant rankena jausmas toks kad ji nieko nedaro viduj tik kad pati lankstos ir tiek. Siaip bedu turejau del abieju galiniu duru darinejimo, bet vienos is isores dar darinejos, tai tas susitvarkiau, o kaip kitas atidaryt kad susitvarkyt galeciau?
  • 0

#16 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 16 - 15:22

pas mane taip buvo, bet neremontuojant isvis nebeatsidaro. Centrinis bando atidaryt bet tas kistukas pasismaukes vel nusileidzia kaip uzrakintose duryse. O kilnojant rankena jausmas toks kad ji nieko nedaro viduj tik kad pati lankstos ir tiek. Siaip bedu turejau del abieju galiniu duru darinejimo, bet vienos is isores dar darinejos, tai tas susitvarkiau, o kaip kitas atidaryt kad susitvarkyt galeciau?

Nusiimk rankena ir kienors tokio pagalba truktelk svirtele kure turi traukiot atidarymo rankenele. Aisku jei pas tave neijungta apsauga nuo vaiku.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#17 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2007 balandžio 16 - 15:47

Nusiimk rankena ir kienors tokio pagalba truktelk svirtele kure turi traukiot atidarymo rankenele. Aisku jei pas tave neijungta apsauga nuo vaiku.

tas veiktu jei durys butu atrakintos, bet cia centrinis net neatrakindavo
siaip tai beda dingo pati, bandant ziurinet kas ir kaip centrinis stebuklingai pradejo veikt :)
  • 0

#18 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 16 - 15:53

tas veiktu jei durys butu atrakintos, bet cia centrinis net neatrakindavo
siaip tai beda dingo pati, bandant ziurinet kas ir kaip centrinis stebuklingai pradejo veikt :)

Nu tai valio, bet manau vistik aiskinkis kame kampas.
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0