Peršokti prie turinio


Apdujinau savo puga...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 87

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 04 - 21:21

kadangi greitu laiku pradesiu gyvent 15km uz vln.. tai nuveziau suinstaliuoti IV kartos iranga savo pugui.. gaila buvo bet.. :blush: Viskas vyko "ADautodujos" uz iranga sumokejau 3700lt bombinimo darbus vykde meistriukas, kuris atrode kad jau dare kelis kartus tai:) todel kvailu sulauzymu ardant nebuvo.. viskam rado vietas gana gerai padare instaliacija - cia ok. explotuoju tik pirma baka.. tad laukiu sanaudu skaiciaus.. :blush: jie zada iki ~17ltr. baka dejau vietoj at.rato 55ltr ~ 45ltr(naudingu) del galios sumazejimo.. mm kadani pora metu vazinejau su E95, tai skirtuma jauciu akivaizdu.. :unsure: bet nieko cia nepadarysi.. o seip varikliukas dirba tvarkingai lyg ir.. nesikrato nedusta.. neciaudo ;) ziuresim.. kaip ten bus ir ko nebus..
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 balandžio 04 - 22:00

Maladec. Sveikinu prisijungus. Tik nelabai suprantu, kodėl pas tave jaučiasi galios nuostoliai? Gal nevisai kažką sureguliavo... Nefantazuosiu, neesu kaži koks specas, bet pas mane nesijaučia skirtumo. Nu gal-gal, bet dar priklauso, kur dujų piliesi. Kartais pasitaiko prastesnės, tai ir padūsta. Kitur įpili - viskas OK...
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2007 balandžio 05 - 02:48

hihihi ot idomus gyvenimas;) as tai uz plius minus panasiai peugeot 106 nusipirkau :) 7 ltr benzo mieste...no fokin parking probs, ir tt.. i uzmiesti su 605..ant LPG///apie 12lt simtui. na aisku dar draudimai ten ir siaip visa kita..na bet ne apie tai as.. siaip..lenkiu i tai kad Dubline snekejau su taksistu, klausiau kaip su LPG pas jus.. sako ajo..pamenu pamenu..kazkada senai senai pries 10 metu kazkur turejom turejom degaliniu ir automobiliu..dabar sako nera....nemanau kad jie siuo klausimu kvailai evoliucionavo. o siaip sveikinu....
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#4 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2007 balandžio 06 - 14:09

Jau geras menuo, kai dujomis nebevazineju ir nesigailiu, kad ju atsisakiau :blush: mmx'ai tikekimes viskas ok bus :)
  • 0

#5 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 07 - 10:30

nu as apie duju atsisakyma mastau nuo pat pirmos minutes kaip jas sumontavo.. ple nervas ima net kai matau jog motoras dirba kaip nenoredamas su tuo bezdalu, as buvau ir esu pries dujas tik gaila kad kitos iseities neturiu kolkas mwfaka.. :angry: bet greiciausia ir as darysiu demontaza, nes ir seip nelogiska, su 45ltr bezdalo 190Km nuvaziavau :D kai ekonomija? shudai ir myzalai.
  • 0

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 07 - 10:44

hihihi ot idomus gyvenimas;)

as tai uz plius minus panasiai peugeot 106 nusipirkau :) 7 ltr benzo mieste...no fokin parking probs, ir tt..
i uzmiesti su 605..ant LPG///apie 12lt simtui.

na aisku dar draudimai ten ir siaip visa kita..na bet ne apie tai as..
siaip..lenkiu i tai kad Dubline snekejau su taksistu, klausiau kaip su LPG pas jus..
sako ajo..pamenu pamenu..kazkada senai senai pries 10 metu kazkur turejom turejom degaliniu ir automobiliu..dabar sako nera....nemanau kad jie siuo klausimu kvailai evoliucionavo.

o siaip sveikinu....

jo sutinku, kad dujos blogis. ir protingi vairuotojai senei pamirso visatai. nu nieko as pora metu atvazinejau shyriai su e95. paziuresiu kas dedasi su tom dujom, o seip pirksiu dyzeli ir bus px viskas.
  • 0

#7 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 balandžio 07 - 11:55

Kažkokia nesamonė. Jei maniškiui manuale rašo mieste 12,9 žibalo, tai dujų ima tiek pat, o gal ir net mažiau. Jėgos sočiai (tiems, kas mano, jog važiuoju lyg pensininkas ir gazą tik glostau - labai klystat). Kažkas nedadaryta ar nedareguliuota.
  • 0
... labai piktas diedas...

#8 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2007 balandžio 07 - 14:54

nu va kaip pasaulis keicias :) as cia ko gero nepostinsiu nes ir taip visko prirasyta :) kazkada as irgi taip galvojau kad vazinesiu pigiau ... tai gerai kad nors mazai i minusiuka kritau (bendroj sumoj salyginai :D ) :) o mmx padarei klaida ...tiek temu , tiek postu, nu..... :blink:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#9 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 08 - 17:16

nu va kaip pasaulis keicias :) as cia ko gero nepostinsiu nes ir taip visko prirasyta :) kazkada as irgi taip galvojau kad vazinesiu pigiau ... tai gerai kad nors mazai i minusiuka kritau (bendroj sumoj salyginai :D ) :) o mmx padarei klaida ...tiek temu , tiek postu, nu..... :blink:

jo padariau esmine klaida, kad leidausi apdujinamas.. bet man asmeniskai zinai ;) svarbiausia juk tai kad pinigai sukisti nemano ;)
  • 0

#10 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2007 balandžio 08 - 18:12

jo padariau esmine klaida, kad leidausi apdujinamas.. bet man asmeniskai zinai ;) svarbiausia juk tai kad pinigai sukisti nemano ;)

nu nebent tai :) o su renaldu nebandei siektis ta tema ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#11 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 balandžio 08 - 18:39

jo padariau esmine klaida, kad leidausi apdujinamas..

Niekaip nesuprantu kas tau DABAR nepatinka?
Duja blogai? Kodel?
  • 0

#12 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 08 - 19:37

Chebra,aš niekaip nesuprantu, kas jumi blogai su tom dujom? Kame bėdos? Susidedat dujas, cherovai gaunasi kažkas, tai važiuokit, kad padarytų normaliai. Netylėkit ausis nuleidę. Jokių nedirba, netraukia, daug ryja su normalią įranga ir normalia instaliacija NEGALI BŪTI. Jei su kojom sudėjo, nuvarykit tegul tvarko. Juolab, kad IV kartos įrangą galima jungti ant kompo kaitalioti parametrus, etc. Blemba man įdėjo į Hondą dujas rugsėjį - jokių bėdų, jokių nusiskundimų, parametrai palikti default. Ryja apie 10l/100km (mišriu režimu). Užsipyliau 4dienį pilną, dar įiek tiek važiavau Tauragėj 4dienį ir 5dienį na darbas-namai, etc., 6dienį atmyniau į Kauną (greitis 100-160km/h), iš Kauno tuoj pat į Vilnių, Vilniuje nedaug sukinėjausi, dasipyliau Lukoile iki pilno -45 Lt (kaina 1,47Lt/l) į Vilnių irgi myniau ne 90km/h. Išvis nekyla manminčių, kad važiuoti lėčiau, nes mažiau ims... Važiuoju taip, kaip man norisi. Čia ne reklama, bet dėjausi Kaune Lauromoje su baku vietoje atsarginio rato purškalinė AG įranga kainavo 2300 Lt. Vienintelis minusas žiemą - jei trumpi atstumai, dujos nelabai spėja įsijungti, nes nespėja aušinimo skystis įkaisti iki reikiamos temp. (berods iki +30pagal Celsijų), todėl naudoja benzino daugiau. Vasarą pašyla labai greit, na iš dalies dėl to, kad pas mane Honda - pas jas labai greit įkaista iki darbinės. Jei kam įdomu dėl bezdaliukų, Lauromos kontaktai www.lauroma.com (aš nesu joks draugas ir jokių interesų šioje firmoje neturiu).
  • 0

#13 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 10 - 14:52

blogis yra ne dujos, blogis yra žmonės, pas kuriuos kreivos rankos ir smegenyse vienintelis vingis tiesus.
  • 0

#14 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 11 - 21:13

jus tiesiog nesuprantat manes.. kaip savininko sitos masinos :unsure: isviasduokit, du metus atvazinejau as su savo pugu - neturejau jokiu problemu.. variklis dirba lygiai, traukia zveriskai, laiku keiti tepaliukus, filtriukus, ir visokiu kitus s**dukus :) ir tik pili benza - NET MALONU!!! ir dabar mane sugebejo negeri zmones uzparinti jog davai pastatom dujas! juk tiesiogines!!! afigena ten tipo viskas.. nu ir uzsiparinau, rimtai. nu ir ka turiu dabar? duju ryja 25ltr ? nu gerai cia butu px tos sanaudos. Ant laisvu apsuku dirbant BENZU!!! ne dujom(aisku ir dujomis taspats) :) variklis igavo kazkokia kvaila vibracija :/ ir ka man daryti? juk ten kur state dujas xebra pasakys, "oi cia benzas mes ten nelindom sorry." o ka man? zinanciam kad tokie gliukai prasidejo tik po instaliacijos.. Penktadieni vaziuosiu dulkint smegenu tiem meistram.. nu bet ka as zinau? dulkinsiu tik del duju.. kad ant laisvu buna uzgesta seipsau? :wacko: , poto uzvedus shalta varikli (po nakties) jis persijungia ant duju lyg butu siltas motoras (30s praejus) nors turetu palaukt kol susils iki 40laipsniu, jeigu nepanaikins man situ esminiu faktu kurie man pastoviai primena jog mano auto yra apdujintas - neisvengiamai bus Uninstall'iacija. ir px. nes jau buvau nuvaziaves mandagiai pasikalbet - pareguliuot nu ir nieko!!!! taspats bbs, o laiko kovot del nieko neturiu.. Tik todel as ir varau ant to benzdalo, nezinau - cia gal man nesekmingai yra su tom dujom, turejau sena 605ta apdujinta, su tuo vargau kaip su nznau kuom, ir dabar vel. O jus chebra kurie sekmingai ekslpotuojat apdujintas masinas ir nevargstat! sveikinu - ir nelinkiu patirt bedu surishtu su dujom. ir nexuij cia pykt ir varyt kad as reiskiu savo nuomone apie dujas, as sakau taip kaip yra man. o jus jau zinokit kaip jum geriau?
  • 0

#15 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 balandžio 11 - 21:43

kokia firma state?
  • 0

#16 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 balandžio 11 - 21:58

blogis yra ne dujos...

ir dujos yra blogis, nes ne visur pilstomos tos kurios priklauso pilstyti į automobilius.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 12 - 06:44

kokia firma state?

Autodujos :unsure:
  • 0

#18 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 balandžio 12 - 09:17

Autodujos :unsure:

ta prasme http://www.autodujos.lt?
Nenoriu tiketi del ju tokio aptarnavimo, važiuok ir normalei šnekėk, už savo darbą atsako. Kiek girdėjau visi atsiliepimai tik geri :ph34r:
  • 0

#19 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 12 - 12:43

nu jo pavasarine krize, galbut :blush: penktadieni uzsirasiau pas dujininkus, ziuresim kaip ir ka sukines.. bandysim.
  • 0

#20 Svečias_ads_*

Svečias_ads_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 12 - 22:13

Na,na ,na ...kiek zinau ,tai ne musu imoneje buvo montuotos dujos. patikslinkite prasau "Autodujos ir partneriai"(ADS) ar p.i. "Autodujos" montavo?tai dvi visishkai skirtingos imones!
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0