Peršokti prie turinio


koks 406 variklis geresnis?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Svečias_mariukaz_*

Svečias_mariukaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 09 - 19:43

Ruosiuosi pirkti dyzelini 406, bet nezinau ties kokio variklio apsistoti, skaiciau kad HDi geriausias, bet noretusi isgirsti daugiau nuomoniu... Ir ka tos raides GLX, LX, LS reiskia?
  • 0

#2 Svečias_mariukaz_*

Svečias_mariukaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 09 - 21:57

???
  • 0

#3 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 balandžio 10 - 07:29

Pirk su 2,1td varikliu. :rolleyes:
  • 0

#4 Svečias_mariukaz_*

Svečias_mariukaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 10 - 16:59

Duer, kodel? kokie privalumai?
  • 0

#5 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 10 - 17:03

vienas anglas siule pirkt 406 2.1 td , nes issireiske, kad traukia kaip traukinys, nu cia Lietuvoj netiktu tas posakis :D
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#6 Svečias_artola_*

Svečias_artola_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 10 - 17:38

Sveiki, aš tai imčiau geriau HDI, nes naujasnis variklis ir pats važinėjuos su hdi, nes kiek aš zinau 1,9 tai silpnokai traukia, o 2,1 geriau, bet ne antiek kaip hdi, bent jau aš esu tokia nuomone susidaręs
  • 0

#7 Svečias_Hellguard_*

Svečias_Hellguard_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 10 - 20:38

siaip tai 2.1td variklis netoks jautrus kuro atzvilgiu, tai yra.: labai puikiai vaziuoja ir ukisku dyzeliu, o i hdi variklius jau geriau pilt statoilini...
  • 0

#8 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 balandžio 11 - 07:50

vazineju daba su 1.9td. Siaip tai pacios masinos plikos komplektacijos su 1.9, tai kam ko reikia. Kazkam reikia kuo paprastesnes, jei reikia sudetingos imk su 2.2 HDI. Siaip optimalus variantas vistik yra su 2.1TD, remontas paprastas, komplektacijos daug kur su klima ir pan, valgo bilekokia saliarka. Tik va kaina jo tai neoptimali:) Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#9 Svečias_mariukaz_*

Svečias_mariukaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 11 - 10:25

Kuro problema ma neaktuali, tipo ukiskas dyzelinas, arba is baltrusijs, as Airijoj gyvenu, tik is koloneles pilsiuosi, ti jauciu 2,0 HDi bus geriausias variantas, nes 2,1TD draudimas brangesnis, nes >2,0 l :huh:
  • 0

#10 Svečias_mariukaz_*

Svečias_mariukaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 11 - 10:28

o ka raides GLX, LX, LS reiskia?
  • 0

#11 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 balandžio 11 - 10:40

o ka raides GLX, LX, LS reiskia?

paprastai jos reiskia komplektacija...
  • 0

#12 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2007 balandžio 11 - 15:20

o ka raides GLX, LX, LS reiskia?

Mano ziniom 406-tiems yra tik SR, ST ir SV. SR- baze, ST - veliuras, pribambasai, SV - oda, cruise, etc.
  • 0

#13 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 balandžio 11 - 15:37

desiniavairiams "zemyniniai" zymejimai matomai nepriimtini, kad sugalvojo savus... ta pastebejau dar 405-tam... kuri is ju kruciausia - nezinau...

Šį pranešimą redagavo Nerijusv: 2007 balandžio 11 - 15:39

  • 0

#14 Svečias_mariukaz_*

Svečias_mariukaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 12 - 00:37

Apie raides sutinku, cia viskas kitaip :D
  • 0

#15 Svečias_ginceee_*

Svečias_ginceee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 24 - 22:00

As va radau normalu europini peza,raides SV ,bet odos ten ner.Gal pavoge? :huh:

http://www.detali.ru...38BRHZE80714998

Šį pranešimą redagavo ginceee: 2007 balandžio 24 - 22:00

  • 0

#16 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 24 - 23:44

Mačiau ir kitoj temoj klausei - pabandysiu čia papliurpti. Apie HDi.
Berods tylesnis nei 2.1TD (pamiršk tą TDI - čia VW brandas :)). Tie patys 80kW ir 250Nm pasiekiami prie mažesnių apsukų. Gerokai "ilgesnė" pavarų dėžė, ir lyg saikingiau saliarką turėtų srėbti.
Aptarnavimas, remontai? Na apie HDi jau žinai - kad škivas (skriemulys) kas ~80tūks. km pavargsta (nežinau kiek ten dabar kaštuoja, bet turbūt ~400-500Lt).
Dar sako būtent su šituo motoru 406'to kondicionieriaus radiatorius mėgsta nupūti (ties ventiliatoriumi). Mol, labai jau ten meiliai viskas sukišta. Ko gero ~500-600Lt (+ darbas, pildymas). Ką dar aš ten per 1.5 metų (~30tūks km) sukišau po kapotu ... 2 pakaitinimo žvakės (~45Lt/vnt.) - smulkmena. Kažkoks generatoriaus diržo įtempimo guolis (~250Lt su darbais), variklio pagalvė (~150Lt). Savo eilės laukia greičių dėžės lupimas ir sankabos ir/ar smagračio keitimas. Sklando gandai apie HDi 80kW "plaukiojantį" smagratį. Kainos tikiuosi tūkstančių eilės :mellow: Panašu, kad PSA inžinieriams buvo iškeltas nelengvas uždavinys bet kokia kaina susidoroti su tiesioginio įpurškimo atneštomis vibracijomis ir triukšmu. Gal ir nuslopino, bet priemonės kurios padėjo tai pasiekti nelabai gyvybingos. Jau paminėti įmantrūs mazgai: gumuotas skriemulys ir "plaukiojantis" smagratis, mano atveju kažkodėl prie mažų apsukų beiskalatojantis (ir skleidžiantis bjaurų bildėjimą) generatoriaus įtempėjas...
Gąsdina išlaidos? Man jos atrodo proto ribose :) Kol kas skirtis dėl to neketinu. Daugiau apie išlaidas ir kuro sąnaudas - spragtelėk ant skaičiukų mano signatūroje ;)
Subjektyvūs pojūčiai... Tolygi rami trauka ~1500-3000rpm. Mieste nepašustravosi, užmiesty - palaima. Atitinkamai išsidėsto ir kuro sąnaudos. Mieste kelia nerimą, užmiesty atpalaiduoja.
Jei renkiesi apie 2000m. FAP'o problema neaktuali - naujesnių HDi'šnikų savininkams kartais tenka prisėsti sužinojus jo eksploatavimo įpatumus ir išlaidas :)
Na o ikirestailinginis... Nėra blogas tas 2.1TD, deja - bet kuriuo atveju, juk bus senesnis nei HDi - manau didėja tikimybė, kad bus užjotas. Na, dar man jis subjektyviai senstelėjęs (nors vistiek dailus). Jei yra pinigučių - aš už naujesnį.
Nors kita vertus - manau labiau verta paimti užlaikytą šiek tiek senesnį su geresne įranga (ir gal dar pinigėlių šiek tiek sutaupyti), negu už paskutinius pinigus pliką, bet meteliais-kitais naujesnį 'porestailą'. Nors kaina gali būti panaši. Ir aplamai - būklė, o ne metai svarus argumentas.
P.S. Beje - turbūt žinai, kad HDi jau buvo montuojami ir į paskutinius priešrestailinginius 406'tus (nuo 1998m.). Šiek tiek beletristikos - jei skaitai rusiškai.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#17 Svečias_ginceee_*

Svečias_ginceee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 25 - 12:08

Dekui dekui uz papasakojima,dar nenusprendziau kuri pasirinkt,bet jau linkstu nuo HDi link senojo 2.1 dt,as su tokiu(tik ne turbavu) vazinejau su XM,pravaziavau apie 120 kkm. ir neturejau jokiu bedu tik hidro kompensatoriai pradejo tarsket,bet nekeites ju pakeiciau auto :rolleyes: ,taigi kiek supratau jei imsiu kokiu 1999m 2.1 dt tai nebus nei tu skyvu,nei FAPo. Pinigu as turiu,bet man nemalonu su jais skirtis kas menesi servisuose.Vazinejau su 405 1.9TD tai per 10 men. eksploatacijos tik generatoriaus angliukus keiciausi.O su Citroen XM tai kas menesi uzsukdavau i servisa ateities plente pagrinde del hidraulikos,bet byrejo ir vaziuokle,tai nusibodo kasdien laukti is jio staigmenu ir atsipurciau. P.S.Pagal ka girdisi-matosi pas HDi kad jau laikas keisti skyva,skriemuli ar ne?
  • 0

#18 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 25 - 12:55

... P.S.Pagal ka girdisi-matosi pas HDi kad jau laikas keisti skyva,skriemuli ar ne?

Sako, nevaikiškai bildėti pradeda. Ir bildesys progresuoja. Kuršis berods kažkur bylojo, kad porą km iki serviso nuklibinkščiavo.
Arba, apardžius variklį - motoristai sugeba vizualiai įvertinti būklę. Aš po auto pirkimo taip ir pasikeičiau. Mol būtų dar kažkiek bėgiojęs, bet pakeitė tuo pačiu ardymu (su pagr. diržo keitimu).
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.364
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 balandžio 25 - 19:29

kai skremulys baigiasi tai atsiranda virpesiai, kuriuos tikrai pajusi :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Svečias_ginceee_*

Svečias_ginceee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 25 - 21:57

Sako, nevaikiškai bildėti pradeda. Ir bildesys progresuoja. Kuršis berods kažkur bylojo, kad porą km iki serviso nuklibinkščiavo.
Arba, apardžius variklį - motoristai sugeba vizualiai įvertinti būklę. Aš po auto pirkimo taip ir pasikeičiau. Mol būtų dar kažkiek bėgiojęs, bet pakeitė tuo pačiu ardymu (su pagr. diržo keitimu).

Maskoli,o jei sugalvociau netycia HDI imt ar negaleciau kreiptis pagalbos kad pravaziuotum ir ivertintum esama bukle?
Veiksmas zinoma vyktu Kaune :beer: B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0