Peršokti prie turinio


Nuotrauka

306 galiniu garso koloneliu kontaktai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 306xs

306xs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:PEUGEOT 306xs PEUGEOT 307sw

Parašyta 2007 balandžio 11 - 15:19

Sveiki, gal kam teko susidurti su 306 modelio galiniu koloneliu gamykliniu laidu isvedziojimu. Manajame galiniu koloneliu nera ir nenumatyta, taciau priekineje peneleje esancios "fishkes" turi visus pajungtus kontaktus, ty yra iseinantys laidai ir priekinems kolonelems (kurios yra) ir galinems kolonelems (kuriu nera). Laidai ir "fishkes" matosi gamykliniai, tad reikia spet tie laidai kazkur pravesti iki bagazines, bet kiek teko pasiknaisiot tai nieko panasaus neradau. Gal zinot kas ir kaip, kolegos?
  • 0

#2 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 11 - 23:09

Prisipazinsiu - 306 dar neardziau, bet tavo vietoje siekiant prie to pacio susipazinti su pug 306 salono apdailos tvirtinimo ypatumais - pradeciau atkasineti - KUR nueina 'galiniai' laidai.... t.y. - jami uz galo kuris ein i mage ir jieskai slieku po panelem, slenksciu apdangom, kilimu ir t.t. ir galu-gale prisiknisi iki rezultato!!!... ;] patikek - naudingas uzsiemimas!....tokiu budu gali suzinoti nemazai gamintojo pokstu!... :beer: sekmes! :beer: P.S. - as taip jau daug ismokau!... :D :D :D P.P.S. - tiesa, a nafiga tau galiniai laidai jei nera numatyta garsekalbiu? Krausi kazka apvalaus ir pikto??? B)

Šį pranešimą redagavo shamann: 2007 balandžio 11 - 23:11

  • 0

#3 306xs

306xs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:PEUGEOT 306xs PEUGEOT 307sw

Parašyta 2007 balandžio 12 - 10:25

Tai paardyt jau teko, bet visi rasti laidai ne tie buvo :) ypac "patinka" man tie tvirtinimo varztai - sesiakampes zvaigzdes. o del laidu tai tikra tiesa - piktas :angry: ir apvalus :ph34r: apsigyveno mano bagazinej
  • 0

#4 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 balandžio 12 - 12:57

Tai paardyt jau teko, bet visi rasti laidai ne tie buvo :) ypac "patinka" man tie tvirtinimo varztai - sesiakampes zvaigzdes.

o del laidu tai tikra tiesa - piktas :angry: ir apvalus :ph34r: apsigyveno mano bagazinej

koki dejai pikta :angry: ir apvalu :ph34r: ?
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#5 Svečias_madek_*

Svečias_madek_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 12 - 14:03

del sesiakampui zvaigzdziu, 10-15 lt kainuoja senukuose toks atsuktuvu ir rakciuku rinkinukas. Megejiskam vartojimui pats tas :) o del original laidu tai as pats meginau ieskot kai i gala kolonkes instaliavau, bet taip gavos, kad naujai laidus palei slenkscius pravedziau :)
  • 0

#6 306xs

306xs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:PEUGEOT 306xs PEUGEOT 307sw

Parašyta 2007 balandžio 12 - 14:46

Tai paardyt jau teko, bet visi rasti laidai ne tie buvo :) ypac "patinka" man tie tvirtinimo varztai - sesiakampes zvaigzdes.

o del laidu tai tikra tiesa - piktas  :angry:  ir apvalus :ph34r:  apsigyveno mano bagazinej

koki dejai pikta :angry: ir apvalu :ph34r: ?

suba EVR su dezej
  • 0

#7 306xs

306xs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:PEUGEOT 306xs PEUGEOT 307sw

Parašyta 2007 balandžio 12 - 14:50

del sesiakampui zvaigzdziu, 10-15 lt kainuoja senukuose toks atsuktuvu ir rakciuku rinkinukas. Megejiskam vartojimui pats tas :) o del original laidu tai as pats meginau ieskot kai i gala kolonkes instaliavau, bet taip gavos, kad naujai laidus palei slenkscius pravedziau :)

pries tai paprastu "pliusiniu" atsuktuvu tuos 6kampius knibinedavau :blush: kol tinkamus nusipirkau. tai reik suprast nelabai as ten surasiu tuos gamyklinius laidus?
  • 0

#8 Svečias_madek_*

Svečias_madek_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 13 - 07:53

tai reik suprast nelabai as ten surasiu tuos gamyklinius laidus?

jei surasi tai galesi ir man parodyt kur ten jie :lol:
  • 0

#9 Svečias_komka_*

Svečias_komka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 17 - 21:35

as tai net nebandziau ieskot ju nes tai neimanoma beveik pas pranzuzus :D . pravedziau pro slenkscius normalius laidus ir gut. o beje 2 valandas knisausi ieskodamas kaip +12 vaidas i salona nuo akumo pravest, tai neiskentes skyle isgreziau :P o del to sesekampes zvaigzdes tai as pritaikiau paparasta atsuktuveli su "-" zenklu :D
  • 0

#10 Svečias_ttadaz_*

Svečias_ttadaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 18 - 09:59

[quote name='306xs' date='Apr 12 2007, 02:46 PM'] [quote name='oSourceM' date='Apr 12 2007, 12:57 PM']
suba EVR su dezej [/quote]
Labai įdomu pasidarė :D
O kam subui reikalingi gamykliniai laidai skirti garsiakalbiams? :rolleyes:
  • 0

#11 306xs

306xs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:PEUGEOT 306xs PEUGEOT 307sw

Parašyta 2007 gegužės 03 - 07:00

[quote name='ttadaz' date='Apr 18 2007, 09:59 AM'] [quote name='306xs' date='Apr 12 2007, 02:46 PM'] [quote name='oSourceM' date='Apr 12 2007, 12:57 PM']
suba EVR su dezej [/QUOTE]
Labai įdomu pasidarė :D
O kam subui reikalingi gamykliniai laidai skirti garsiakalbiams? :rolleyes: [/quote]
nes subas be stipriako kolkas jungiamas kaip REAR LEFT kolonele ^_^

is tiesu taip ir neradau laidu, tad pravedziau po slenksciais kaip kad visiem teko-matyt ner ko isradinet dviracio
  • 0

#12 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 08:26

Siaip jei iskyla klausimu del audiokomponavimo ir instaliacijos - kreipkis PM, padesim.... B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0