Peršokti prie turinio


Barbemobilis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 91

#21 Svečias_valode_*

Svečias_valode_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 06 - 14:01

Vos nepamirsau... Dar ta maza vaira islupau. Valode, gerai tu su juo ten visko prilauzes buvai :blush:

niu vo ten man teko biski pasinervoti nes vetilpo ka kulisa no vairo to :) tai teko piski papjaustit:) o del prikurkes tai maga buvau pajiunges ant prikurkes :D nes tingejau ieskot tu laidu kurie ira skirti :) beto po kapotu sakai tvarka darisi tai ten vena slangute reik pakeisti ta kur is tepalu alsoklio iseina biski taskosi ten ji keura paciam virsui prie hamutelio to :rolleyes:
  • 0

#22 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2007 gegužės 07 - 15:03

gal kas zino ar salonas apsiutas sito daikto lietuvoj? is foto atrodo l tvarkingai, nekreipiant demeio i spalvas. blyn jau bloga man nuo ieskojimo kas galetu tvarkingai ir ne uz milijona pinigu persiut salona
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#23 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 gegužės 08 - 09:51

Pats persiūk :)
  • 0

#24 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 08 - 11:15

gal kas zino ar salonas apsiutas sito daikto lietuvoj?
is foto atrodo l tvarkingai, nekreipiant demeio i spalvas.
blyn jau bloga man nuo ieskojimo kas galetu tvarkingai ir ne uz milijona pinigu persiut salona

Nera per daug profisionaliai ten viskas padaryta :blush: Šiaip kažkada teko 309 tam perrengti sedinę. Ir neatrodo ten viskas per daug sunku. Jei man reiktų perdaryti salona, isardyciau sena sedine per siules, is gabalu padaryciau iskarpas, tada rauciau pas kokia pazistama siuveja, papaisyciau ko reikia ir manau pasiutu. Tik va kaip ten medziagu gauti nezinau, bet manau yra kur. Manau net su salonais niekada nedirbes zmogus (T.Y. siuves drabuzius, ar apmusalus baldams) galetu susiuti padoru salona. :blush:
  • 0
kažkaip.....

#25 Svečias_valode_*

Svečias_valode_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 15:11

gal kas zino ar salonas apsiutas sito daikto lietuvoj?
is foto atrodo l tvarkingai, nekreipiant demeio i spalvas.
blyn jau bloga man nuo ieskojimo kas galetu tvarkingai ir ne uz milijona pinigu persiut salona

nium as zinau ta zmogeliuka kuris sita salona uszasikejo as is jo ji ir pirkau aisku man pasikeke as uz visas apsivkes uz vaira odini apsiuta ir 2prekines kedes ir uz galine sumokejau 200lt :) aisku jam kainavo daugeu jis sake apie kokius 650lt kainotu jei dar reiktu dar pezukui 205 gali gaut skaidrias galines lempas nium jis ten biski prie masinu dirba tai gali gauti visokiu dalikeliu :)
  • 0

#26 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 gegužės 08 - 15:49

.... dar pezukui 205 gali gaut skaidrias galines lempas nium jis ten biski prie masinu dirba tai gali gauti visokiu dalikeliu :)

kiek uz lempas?? as noriu su baltais posukiais galiniu lempu savo liutuj :)~ :)~
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#27 Svečias_valode_*

Svečias_valode_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 11:23

kiek uz lempas?? as noriu su baltais posukiais galiniu lempu savo liutuj :)~ :)~

kaip pats tas bachuras sake tai uz tas lempas nori kazkur 200lt uz abidvi bet nalovas jis jas gauna:) tai jei sudomins tai parasik :) ten jos permatomos blozgancios nium skaidrios vadinas:) :D
  • 0

#28 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gegužės 12 - 11:40

kiek uz lempas?? as noriu su baltais posukiais galiniu lempu savo liutuj  :)~  :)~

Liuc, del lempų...


Tu nori tokių? :huh:

Posted Image

Posted Image

IMHO geriau gal tada pasikeist į porestailingines (apatines):

Posted Image

na dar tokios gal dar puse ...
Posted Image

bet bent aš pirmenybę teikčiau originaliom porestailinginėm (aišq gaut jas nebus lengva)... :)
  • 0

#29 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 14 - 08:47

bet bent aš pirmenybę teikčiau originaliom porestailinginėm (aišq gaut jas nebus lengva)... :)

Pritariu :blush: Truputi lidna, kad pas mane jos juodos.... <_< Tik va per didelė prabanga butu jas vien del spalvos keisti o ir paieskoti reiketu....
  • 0
kažkaip.....

#30 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 gegužės 14 - 09:12

Liuc, del lempų...

IMHO geriau gal tada pasikeist į porestailingines (apatines):

Posted Image


bet bent aš pirmenybę teikčiau originaliom porestailinginėm (aišq gaut jas nebus lengva)... :)


kadangi as savo liutuka grazinu o ne bjauroju, tai po biski dairaus porestailinginiu :unsure: :unsure:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#31 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 14 - 10:22


kadangi as savo liutuka grazinu o ne bjauroju, tai po biski dairaus porestailinginiu :unsure: :unsure:

Liutuk, nezinau ar tu tai palaikysi grazinimu ar ne bet gal reikia tos plasmases kuri yra ant bagazines baltos? kiek pastebejau pas tave ji pilka dabar yra. Tik raides GTI reiktu pakeisti i XE.. :blush:
Posted Image
  • 0
kažkaip.....

#32 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2007 gegužės 14 - 11:08

Man toks klausimas iškilo pamačius tą plastmasę - kokiu būdu ją nuimti nuo galinio dangčio? Nes pas mane ant donoro yra tokia 205 XS plastmasė, lyg ir gaila ją būtų išmesti su visu kėbulu...
  • 0

#33 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 gegužės 14 - 11:31

Man toks klausimas iškilo pamačius tą plastmasę - kokiu būdu ją nuimti nuo galinio dangčio?
Nes pas mane ant donoro yra tokia 205 XS plastmasė, lyg ir gaila ją būtų išmesti su visu kėbulu...

Nulupk pavadinimo ir modelio ženkliukus ir pamatysi zakliopkes, kurios laiko plastmasę.
  • 0

#34 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2007 gegužės 14 - 11:33

Nulupi uzrasiukus visus ir ten bus toki metaliukai kurie laiko ta plasmase prie kebulo, atkabinsi ir turesi sau plastmase. P.S. o tas bagazines dangtis kury turi gal kartais labai tvarkingas ? Ta prasme be rudziu, gali but subraizytas ir pan.
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#35 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2007 gegužės 14 - 12:00

Nulupi uzrasiukus visus ir ten bus toki metaliukai kurie laiko ta plasmase prie kebulo, atkabinsi ir turesi sau plastmase.

P.S. o tas bagazines dangtis kury turi gal kartais labai tvarkingas ? Ta prasme be rudziu, gali but subraizytas ir pan.

Jis įlenktas:
foto
  • 0

#36 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2007 gegužės 14 - 12:13

netiks :(
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#37 Svečias_Svečias nereo_*

Svečias_Svečias nereo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 14 - 14:10

O gal ten dar yra galinio stiklo purkštukas nesuskilinėjęs? P.S. Man tik purkštuko... ;]
  • 0

#38 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2007 gegužės 14 - 14:15

O gal ten dar yra galinio stiklo purkštukas nesuskilinėjęs?
P.S. Man tik purkštuko... ;]

nėra
  • 0

#39 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gegužės 14 - 14:24

Nulupi uzrasiukus visus ir ten bus toki metaliukai kurie laiko ta plasmase prie kebulo, atkabinsi ir turesi sau plastmase.

P.S. o tas bagazines dangtis kury turi gal kartais labai tvarkingas ? Ta prasme be rudziu, gali but subraizytas ir pan.

Jis įlenktas:
foto

o ta plastmase visa sveika? tos vietos shonuose kur uzhsilenkia nenuluzhusios? :huh:

blyn nerandu elcatse ar skirias cti nuo paprasto tos plasmases... :mellow:
  • 0

#40 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2007 gegužės 14 - 14:27

Nulupi uzrasiukus visus ir ten bus toki metaliukai kurie laiko ta plasmase prie kebulo, atkabinsi ir turesi sau plastmase.

P.S. o tas bagazines dangtis kury turi gal kartais labai tvarkingas ? Ta prasme be rudziu, gali but subraizytas ir pan.

Jis įlenktas:
foto

o ta plastmase visa sveika? tos vietos shonuose kur uzhsilenkia nenuluzhusios? :huh:

blyn nerandu elcatse ar skirias cti nuo paprasto tos plasmases... :mellow:

Kiek atsimenu ten viskas yra gerai išskyrus tą įlenkimą.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0