Peršokti prie turinio


Nuotrauka

imobilaizeris, kalkuliatorius, kodo nustatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 79

#21 ROOLIS

ROOLIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:PEUGOT 407

Parašyta 2007 balandžio 29 - 19:25

jei per tris krtus netrasi tavojo kodo,tada jau varyti pas meistrus..nes užbokuos varikli kaip reikiant..
  • 0

#22 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 balandžio 29 - 19:28

o tu speju radai? is antro?
  • 0

#23 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2007 balandžio 30 - 18:15

siap tai gamyklinis kodas berods 1111 o po3 neteisingu bandymu kompas uzsirakina puzvalandziui o po pusvalandzio vel gali vesti 3 kartus ir suklydus vel laukti puse valandos ir tt.....
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#24 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 30 - 22:11

tai tas kodas visiska nesamone :) na nuo tokiu vagiu pvz jei as sugalvociau eit vogti koki peza :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#25 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 gegužės 04 - 16:07

... ir visą šitą beletristiką užkūrei vien dėl to? Nu bet ir kurkulis, sesutei gaila... :o :o :o

Na, kam gi gera daikta iskart gadint :)????
Nors maniske zmonele pati uz 605vairo neseda, nes masinos siknos per veidrodelius nemato :D :lol: :P . Na as cia gal ne i tema -_-
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#26 Svečias_OsamasBingladenas_*

Svečias_OsamasBingladenas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 25 - 21:00

Sveiki,perskaičiau visas temas ,bet taip ir nieko neradau.kaip galima ijungt imobilaizerio koda ,kad veiktu,nes pas mane ijungus degima iskart uzsidega zalia,seniau atidarius ir uzdarius vairuotojo dureles iskart reikedavo ivesti koda,o dabar kažka prispaudžiojau ir nebeveikia...kokiu budu vel galima butu ji aktyvuoti...
  • 0

#27 Svečias_kixxoff_*

Svečias_kixxoff_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 13 - 21:40

as noriu irgi ijungti ta kalkuliatorini imobilaizeri. nusipirkau P306 ir ten yra tas kalkuliatoris. masinele kuriasi ir be jokiu kodu. signalizacijos deti nenoriu, bet gal butu visai nebliogai bent ta apsaugele aktyvuoti. o KAIP - niazinau. visuose forumuose cia klausineja xebra apie kodu PAKEITIMA, bet as NEZINAU koks ten siuo metu yra kodas.... ka daryt. padekit :) aciu
  • 0

#28 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugsėjo 13 - 21:42

as noriu irgi ijungti ta kalkuliatorini imobilaizeri. nusipirkau P306 ir ten yra tas kalkuliatoris. masinele kuriasi ir be jokiu kodu. signalizacijos deti nenoriu, bet gal butu visai nebliogai bent ta apsaugele aktyvuoti. o KAIP - niazinau. visuose forumuose cia klausineja xebra apie kodu PAKEITIMA, bet as NEZINAU koks ten siuo metu yra kodas....
ka daryt. padekit :)
aciu

patikrink gal fyske atjungta bet cia gali paskui turet bedu jei nezinai koks tas kodas... jei visgi fyske pajungta tai tada paziurek laidus prie tos fyskes :) kazkur cia skaiciau kad tie laidukai nusilanksto ir neveikia...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#29 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugsėjo 13 - 21:45

Sveiki,perskaičiau visas temas ,bet taip ir nieko neradau.kaip galima ijungt imobilaizerio koda ,kad veiktu,nes pas mane ijungus degima iskart uzsidega zalia,seniau atidarius ir uzdarius vairuotojo dureles iskart reikedavo ivesti koda,o dabar kažka prispaudžiojau ir nebeveikia...kokiu budu vel galima butu ji aktyvuoti...

o gal padarei ten tipo kad i rakteli sureguotu... ta prasme atrakini masina su knopke ant rakto ir tuo paciu kodo nereik suvest... pabandyk uzsirakint viduje ir paziurek ar po kurio laiko neuzsidegs raudona lempute... tokia atveju atrakines masina paprastai ir bandydamas ja uzvesti manau turetu neleist tas imobilaizeris padaryt :) gal as cia ir klystu :) tik samprotauju jai jei ka plytom neuzmetykit prasau :D :beer:
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#30 Svečias_dudelis_*

Svečias_dudelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 14 - 11:31

as noriu irgi ijungti ta kalkuliatorini imobilaizeri. nusipirkau P306 ir ten yra tas kalkuliatoris. masinele kuriasi ir be jokiu kodu. signalizacijos deti nenoriu, bet gal butu visai nebliogai bent ta apsaugele aktyvuoti. o KAIP - niazinau. visuose forumuose cia klausineja xebra apie kodu PAKEITIMA, bet as NEZINAU koks ten siuo metu yra kodas....
ka daryt. padekit :)
aciu

ijunges kalkuliatoriu tikrai tau bus sakes jei nzn kodo ir tada jau nebeuzkursi ir tik pas meistru reiks kreiptis. tad nebandyk. :blink:
  • 0

#31 Svečias_Monde_*

Svečias_Monde_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 15 - 10:47

O man kilo klausimas, kaip galima butu pakeisti esama koda i bent kazkiek sunkesni? nes pas mane keturi vienetai... dekui uz patarimus:)
  • 0

#32 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 rugsėjo 15 - 11:02

O man kilo klausimas, kaip galima butu pakeisti esama koda i bent kazkiek sunkesni? nes pas mane keturi vienetai... dekui uz patarimus:)

pabandyk paieskoje suvesti imobilaizeris... arba ka nors panasaus i kodo keitimas :) zinok ne viena tema siuo klausimu yra...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#33 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2008 sausio 22 - 12:03

Sveiki, Gal biskeli ne i ta skyli, gal baisiai nemusit. iskilo beda su gamykline signalke, ta kur spaudosi kodas su skaiciukais. Savaitgali kai smarkiai lijo, kazkaip per liuka pateko vandens tiesiai ant to viso pultelio su skaiciukais. Apvaliau vandeni ir viskas. Siandien ryte isedau uzsuvedziau atvaziavau i darba, dabar sedziu vel vaziuoti ziuri is viso lemputes nedega. Isemiau lauk, isvaliau ir nieko. Kaip ji reiketu atjungti, kad galeciau uzsivest?
  • 0

#34 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2008 sausio 22 - 18:57

Dekui visiem uz pagalba :D kurios nebuvo. Susitvarkiau pats. Gavau kita kalkuliatoriu ji pajungiau, suvedziau teisinga koda, tada ijungus degima istraukiau fiske is kalkuliatoriaus ir kodo nebereikia suvedinet. o manasis kazkodel vistiek nenori veikt, nors kartais lempute ir sumirksi.
  • 0

#35 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 22 - 19:11

man kazkaip saugiau kai su savo kodu, stovi kurnors kur as nematau. Skaiciau forume kad galima ji neivedineti kiekviena karta ir padaryti kad kai atidarai duris su rakteliu, immobilazeris automatiskai atsibluokuotu, bet man tas bajeris neisejo? Idomu ar kitiem tas veikia?

MYGT

Šį pranešimą redagavo Shamas: 2008 sausio 22 - 19:30

  • 0

#36 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2008 sausio 22 - 19:21

pas mane nera imobilaizerio. jo man ir saugiau, bet vis geriau nei be masinos ;)
  • 0

#37 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2008 sausio 22 - 21:15

Dekui uz linka, bet mano atveju jis isvis nebeisijunge ir as nieko negalejau su juo daryt. Tai citrinu forume skaiciau, kad galima kai surenki teisinga koda, atjungi fiske, ir jis atsimena koda ir jo nebereikia suvedinet. Sis metodas pasitvirtino.
  • 0

#38 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2008 sausio 23 - 14:25

kad nekurt naujos temos, ar yra kam iseje padaryti kaip auksciau linke parodyta?
  • 0

#39 Svečias_egidijus700_*

Svečias_egidijus700_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 06 - 17:20

Sveiki visi ir dar vienas atsirado nelaimelis turiu 406 1.9dt man dejo signalke ir pajunge fiske prie kalveturos ir po 5- 10min. nebeuzvede mano ratu :( noreciau pasiteirauti del to tumpo su + as bandziu tai padaryt ir poto vesti 1111,2222,3333. ir po to man pradejo sviesti raudona ir zaliai ka tai reiskia pasmane yra ant kompo kodas bet jis neveikia tik po kiekvieno kodo ivedimo dega abi lempute tol kos isjungi degima :wacko: dar tie elektrikai kaska primaige bukit geri pagelbekit isanksto aciu :)
  • 0

#40 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 balandžio 07 - 13:09

SVEIKI..NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS ZINO KUR IR AR ISVIS IMANOMA NUSTATYTI UZVEDIMO KODA.????

Bent ash tavo vietoj, jei nezinociau kodo, verciau nuvaryciau kur, kad atkurtu (pas kokius "hakerius") na o siaip manau pigesnis variantas bus - signalizacija, nors ir paprastute ;)
O jau kai zinosi - paieskoj rasi kazka tokio ...

Fiske atjungta, kad nereiktu pastoviai ivedinet kodo.

(kas bus pajungus nezinau) gal ir prades prashyt.
jei taip, tai :
ijungi degima, suvedi sena koda (zinoma, jei ji zinai...)
Spaudi "C"
supypses (berots 4 kartus)
Suvedi nauja koda
Spaudi "C"
Nu ir as dar karta suvedziau nauja koda ir "C" paspaudziau ir dabar - Naujas kodas :P
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0