Peršokti prie turinio


Keiciam stabilizatoriaus trauke


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#1 Svečias_Salaam_*

Svečias_Salaam_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 24 - 13:44

Sakykit kas keitet stabilizatoriaus trauke. Virsutineje dalyje norint ja atsukti reikia vidurini taska prilaikyti. Tas prilaikymo taskas sesiakampes formos ar zvaigzdinis? Noriu pats pasikeisti tad noriu suzinot kokiu irankiu man prireiks. Beje jeigu raktas zvaigzdinis ar jis brungus? Dekui
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 24 - 13:53

Sakykit kas keitet stabilizatoriaus trauke. Virsutineje dalyje norint ja atsukti reikia vidurini taska prilaikyti. Tas prilaikymo taskas sesiakampes formos ar zvaigzdinis? Noriu pats pasikeisti tad noriu suzinot kokiu irankiu man prireiks. Beje jeigu raktas zvaigzdinis ar jis brungus?
Dekui

raktas sesiakampis, ir nieko ten nesudetiga skais
Tiesa pries tai gerai nusivalyk sriegius nes tas sesiakampis linkes prasisukti, nes gali tekti imtis rastisku priemoniu nupjaustant jei neatsisuks.

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2007 balandžio 24 - 14:31

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Svečias_Salaam_*

Svečias_Salaam_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 24 - 14:31

dekui :beer:
  • 0

#4 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 24 - 17:57

O turint prancūzišką mašiną derėtų įsigyti ir žvaigždučių, ir šešiakampių komplektą. Va jau turiu antrą prancūzišką, tai bėdos nematau - bet kokį važtą galiu atsukti. O pats komplektas - 40 Lt tekainavo. Mėgėjiškiems pasiremontavimams - pats tas :)
  • 0

#5 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 balandžio 30 - 11:08

Reik ir man pasikeist tik 605. kokios firmos ir kur pigiau jes galima rast. esu pirkes ir restauraves, restauravimo kaina po 30lt mokejau, bet tikrai ne kazinka laike. o pirkau galines po 65lt, tos tikrai laike, bet jau brangoka. :ph34r: veiksmas kaune, dekui
  • 0

#6 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 30 - 12:07

406 kainuoj po 55 lt radau galenes tiek suvedimo,tiek stabilizatoriaus.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#7 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 01 - 01:39

406 kainuoj po 55 lt radau galenes tiek suvedimo,tiek stabilizatoriaus.

kitaiskos bet gan ne blogai laiko nupirk lemfiorder detalias 1-1.5 met o gal ir daugiau nes pas mus lietuvoj eina 3 ruses detales atlaikys

Šį pranešimą redagavo ZetaZ: 2007 gegužės 01 - 01:42

  • 0

#8 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 gegužės 01 - 18:29

o tai po kiek jos ir kur? acius
  • 0

#9 Svečias_Salaam_*

Svečias_Salaam_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 07:10

Va jau pasikeiciau. Mokejau 50uz vieneta (45su nuolaida). Cia ateities 50, Pranc auto dalys. Net nemaniau kad taip paprasta [paciam pasikeisti, nereikia net duobes, uztenka domkrato. O servise taip rimtais veidais pasake hmm mmm jooo stabilizatoriaus trauke reiks keist... hmmm mmm... nu uz darba 50lt... Sugaisau apie 15min B)

Šį pranešimą redagavo Salaam: 2007 gegužės 02 - 08:03

  • 0

#10 Svečias_dariukas_t_*

Svečias_dariukas_t_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 10:45

kokios salies gamybos tos traukes, jei tik 50-55lt kainuoja????
  • 0

#11 Svečias_Salaam_*

Svečias_Salaam_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 11:32

Ot nzn nepaziurejau. Bet uzraso Optima linija nebuvo tikrai! :)
  • 0

#12 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 02 - 12:11

kokios salies gamybos tos traukes, jei tik 50-55lt kainuoja????

uz tokia kaina man atlaike 20k km
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#13 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 gegužės 02 - 15:41

Aš mokėjau už priekinio stabilizatoriaus traukę 54 lt., nuėmęs, perdaviau kad restauruotų Kaune - 30 lt. Dabar kaip ir turiu atsarginę. :rolleyes:
  • 0

#14 Svečias_dariukas_t_*

Svečias_dariukas_t_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 20:53

ziuriu niex neatsako kokios salies gamybos traukes? tai jus perkat ir nezinot ka perkat... ot pirkejai :D
  • 0

#15 Svečias_EwiL_*

Svečias_EwiL_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 23:15

o tau nuo to kad bus uzrasyta "stiled in germany", "made in china" bus ramiau? :D :D :D
  • 0

#16 Svečias_Edvutis_*

Svečias_Edvutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 08:17

gal kas pirkot ar keitet 406 viena stabilizatoriaus trauke pagal elcat nr 6 , ir gakl zinot kur pigiausios dalys pvz kaune peugeot centre, buvau mehari tai ji 85 litukai :( gal buna kur pigiau???
  • 0

#17 Svečias_dariukas_t_*

Svečias_dariukas_t_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 11:26

apie ramuma as nekalbu :) as tai uz vokiskas traukes mokejau 65lt... o seip tik idomu buvo kodel maziau kainuoja, o dbr supratau...
  • 0

#18 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 gegužės 19 - 23:10

gal kas pirkot ar keitet 406 viena stabilizatoriaus trauke pagal elcat nr 6 , ir gakl zinot kur pigiausios dalys pvz kaune peugeot centre, buvau mehari tai ji 85 litukai :( gal buna kur pigiau???

O kurio stabilizatoriaus? Priekinio ar galinio?
Siaip tai as jau esu iskrates 406 pakaba neblogai. Sunkumu tikrai neturetu kilti. Nebent ten su tokiu galiniu sailentbloku kuris turi isipresuoti i stebule, arba su priekines sakes galiniu sailentbloku. Reikia dvieju zmoniu, kad su nauju sailenbloku sake atgal i vieta padetum. :D
  • 0

#19 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2007 gegužės 24 - 10:58

O kurio stabilizatoriaus? Priekinio ar galinio?
Siaip tai as jau esu iskrates 406 pakaba neblogai. Sunkumu tikrai neturetu kilti. Nebent ten su tokiu galiniu sailentbloku kuris turi isipresuoti i stebule, arba su priekines sakes galiniu sailentbloku. Reikia dvieju zmoniu, kad su nauju sailenbloku sake atgal i vieta padetum. :D

sita sailenbloka-sarnyra keiciau kuri tu paminejai. labai nesudetinga, tik reikejo pas kaimo tekintoja issitekint toki angali ispresavimui ir ipresavimui, o paskui galima su kokiu ilgu varstu (as senukuose nusipirkau metra sriegto strypo ir ji naudojau) perkist ir sukt verzle kol issipresuos, o idet galima isvis labai lengvai pastuksenant plaktuku, nereikia ne presuot stipriai, tik biski tepaliuku pariebaluot reikia, kad geriau slystu :) aisku reikia apatine trauke su kokiu lauztuvu palenkt zemyn kad netrukdytu dirbt :)
  • 0

#20 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2007 gegužės 24 - 11:04

Sakykit kas keitet stabilizatoriaus trauke. Virsutineje dalyje norint ja atsukti reikia vidurini taska prilaikyti. Tas prilaikymo taskas sesiakampes formos ar zvaigzdinis? Noriu pats pasikeisti tad noriu suzinot kokiu irankiu man prireiks. Beje jeigu raktas zvaigzdinis ar jis brungus?
Dekui

as galine keiciau tai nu ir nafig. sulauziau zvaigzdute (pirkau seniuose topex ar kokia ten, tokia galva 1/2" dydzio kaina jos kazkur apie 15lt, bet sudas visiskas, nusprendziau diurably pasiieskot tokio daikto). labai jau sunkiai atsisukinejo verzle nuo traukes, nors ir su sepeteliu pravaliau sriegi, ir papurskiau kazkokio purskalo, vistiek suluzo graziai ta zvaigzdute, paskui kai apziurejau tai istrupejo ir ant pacios traukes ta vieta kur zvaigzdute kisasi. siaip turint gerus irankius tai pacio darbo tikrai ten pusvalandziui kokiam. tai va keiciant galine stabilizatoriaus trauke reikia zvaigzdutes 30 ir verzliarakciu kuo ivairesniu 16mm, nes priejimas prie apatinio varzto biski durnas, kai reikia prilaikyt su zvaigzdute. virsutinis varztas tai labai maloniai prieinamas (aisku kai ratas nuimtas :) )

Šį pranešimą redagavo ElvisGapo: 2007 gegužės 24 - 11:07

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0