Peršokti prie turinio


Dėl neregistruojamos mašinos registravimo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 25 - 19:41

Vnž. yra brangi mašina iš USA. Jos dokumentuose parašyta, kad ji nurašyta, dėl avarijos, ir jos nebegalima registruot. LT nuo praeitų metų liepos pirmos tokių neberegistruoja. Vnž. išdūrė pardavėjas, nepasakė visko. Ką daryt? į šrotą neatiduosi, nes jau sutvarkyta ir rusai sunkiai nupirks su 4,4 mataru.
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 balandžio 25 - 20:16

teks klastoti dokus, buvo panasi situacija vienam bachurui kuris is anglijos parvare auto biskki dausta, is buvvo uzregistruota B kategorija, o jis nezinojo apie tai nieko, tai sutaise viska pakeite vaira ir bande priregistruoti lietuvoj, o pasiziuri kad neturi pilno V5, tai tipo turejo varyt i anglija atgal patikrai, bet jau vairas buvo pakeistas ir neisein, tai gaunas kad jo auto buvo neimanoma priregisruoti, o auto buvo verta lietuvoj nemaziau 30 k, teko pirk dokus ir perkalt, nu gal ir nevisai panasi situacija bet...
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 balandžio 25 - 20:22

bl bl kai mane toki PEDERASTAI NERALIUOTI nervuoja. :mad: :mad: :mad: Siaip tai mano svajone kad visas Kauno ir Marijampuoles turgus sudegtu su visais perekupais ciurkom ir kitais smirdziais kurie tik zino kaip zmones isdurt. :ph34r:
  • 0

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 balandžio 26 - 07:07

Barkli, sakyč konstruktyvus pasiūlymas į autoriaus temą :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 26 - 13:33

bl bl kai mane toki PEDERASTAI NERALIUOTI nervuoja. :mad: :mad: :mad:
Siaip tai mano svajone kad visas Kauno ir Marijampuoles turgus sudegtu su visais perekupais ciurkom ir kitais smirdziais kurie tik zino kaip zmones isdurt.
:ph34r:

tai, kad pirko iš ukmergės aikštelės :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0