Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Valytuvai, langų plovimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 64

#1 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 balandžio 28 - 17:44

Įdomu, kokių matmenų standartiniai 406 valytuvai? Nes įtariu pas mane uždėti perilgi - kai išjungti, šiek tiek vienas ant kito lipa :unsure: Dar vienas klausimas - kur pilasi langų skystis? Pro angą netoli faros keleivio pusėje? Kiek skysčio telpa? :unsure: Ir prie to pačio, kažkaip sudvejojau: antifrizas 406-ame pilasi taip vos ne į radiatorių? Nes marods radiatoriaus kairėje pusėje, žiūrint iš priekio. Jei taip, tai kaip patikrint antifrizo lygį? Ačiū už atsakymus :rolleyes:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#2 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 balandžio 28 - 19:44

nuvaziuok i maxima ir paziurek koki valytuvai tinka 406 langu plovimo skystis pilasi taen kur galvoji o antifrifas kiek bus perdaug ishvarys laukan. va taip va i blondiniskus klausimus galima tasakyt. nes kiekvienas dangtelis kaip ir pazymetas ka kur reik pilt :mad:
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#3 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 28 - 19:51

nuvaziuok i maxima ir paziurek koki valytuvai tinka 406 langu plovimo skystis pilasi taen kur galvoji o antifrifas kiek bus perdaug ishvarys laukan. va taip va i blondiniskus klausimus galima tasakyt. nes kiekvienas dangtelis kaip ir pazymetas ka kur reik pilt :mad:

nesinervuok. matai kad Kelmas raso :lol: o siaip tai langu skyscio nusipirk 5 l bacioka. tikrai uzteks. O jei liks - suzinosi koks kiekis telpa. Del antifrizo - turetu buti max zyma ant pacio radijatoriaus tam sone kur ipylimo anga. Blogiausiu atveju, jei turi atliekamu litu - nuvaziuok i serviza. Viska parodys kur kas ir kaip. Sekanti pati karta pats viska zinosi. O jei nenori i serviza - atlek i kita myta. mumi ipilsi alaus i gerkles, o mes isaiskinsim kur kiti skysciai pilasi ;] :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2007 balandžio 28 - 19:53

  • 0
Roots to roots

#4 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 balandžio 28 - 19:57

O jei nenori i serviza - atlek i kita myta. mumi ipilsi alaus i gerkles, o mes isaiskinsim kur kiti skysciai pilasi  ;]  :beer:

va cia tai mintis :D :beer:

Šį pranešimą redagavo thunderr: 2007 balandžio 28 - 19:57

  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#5 Svečias_kitas_*

Svečias_kitas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 28 - 22:27

nesinervuok. matai kad Kelmas raso :lol: o siaip tai langu skyscio nusipirk 5 l bacioka. tikrai uzteks. O jei liks - suzinosi koks kiekis telpa. Del antifrizo - turetu buti max zyma ant pacio radijatoriaus tam sone kur ipylimo anga. Blogiausiu atveju, jei turi atliekamu litu - nuvaziuok i serviza. Viska parodys kur kas ir kaip. Sekanti pati karta pats viska zinosi. O jei nenori i serviza - atlek i kita myta. mumi ipilsi alaus i gerkles, o mes isaiskinsim kur kiti skysciai pilasi ;] :beer:

o kodėl rašai moteriškąja gimine? man pasirodė, kad čia vaikinas :D
  • 0

#6 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 28 - 22:53

... langu skyscio nusipirk 5 l bacioka. tikrai uzteks. O jei liks - suzinosi koks kiekis telpa. ...

Pasak manualo, 4.5l arba 9l (jei yra žibintų apiplovimas). ;)
P.S. kai mano žibintų apiplovimo trišakis suskilęs buvo ir viskas čiurlendavo lauk, sėkmingai esu pusantro 'viedro' supylęs ir bevelyjau dar eiti atsinešti... :lol:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#7 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 28 - 22:55

Pasak manualo, 4.5l arba 9l (jei yra žibintų apiplovimas). ;)
P.S. kai mano žibintų apiplovimo trišakis suskilęs buvo ir viskas čiurlendavo lauk, sėkmingai esu pusantro 'viedro' supylęs ir bevelyjau dar eiti atsinešti... :lol:

na 97 metu manau, kad 4.5 uzteks B)
  • 0
Roots to roots

#8 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 28 - 22:57

o kodėl rašai moteriškąja gimine? man pasirodė, kad čia vaikinas :D

nu Kelmas, Kelmas cia. t.y bachuriuks! sorry, jeigu ka ten ne taip parasiau :lol:

o siaip kelmo prasau neisizeisti, jeigu mes cia truputi uzlenkem ir nuosirdziai kvieciu i klubo mytus! :beer: Nebijok - mano gerkle ne tokia ir didele! :lol:
  • 0
Roots to roots

#9 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 balandžio 29 - 18:26

Ačiū už atsakymus į peugeot306s16 žodžiais tariant blondiniškus klausimus :D
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#10 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2007 balandžio 29 - 19:24

antifrizas pilasi i ishsipletimo bakeli,one i radiatoriu.
  • 0

#11 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 gegužės 01 - 20:47

antifrizas pilasi i ishsipletimo bakeli,one i radiatoriu.

O kur jisai? :wacko:

Kaip tyčia nerandu manualo... Forume yra, bet tik po restailingo :huh:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#12 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 01 - 20:54

antifrizas pilasi i ishsipletimo bakeli,one i radiatoriu.

pas tave dyzelis. o pas ji benzas. greiciausiai pas ji pilsis tiesiai i radijatoriu. Nes taip yra pas 106 ir pas 405. Ir net berods pas 205. Kazkodel dyzeliai eina su tais bakeliais. Nors gal 406 ir kitaip... :unsure:
  • 0
Roots to roots

#13 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 01 - 20:56

O kur jisai?  :wacko:

Kaip tyčia nerandu manualo... Forume yra, bet tik po restailingo  :huh:

jeigu jis tikrai yra - turetu buti kairej pusej (keleivio) kazkur netoli langu apipirskimo skyscio bakelio. Pagal slangas nuo radijatoriaus nesunku atsekti (jeigu tikrai jis yra)

Šį pranešimą redagavo Cr: 2007 gegužės 01 - 20:57

  • 0
Roots to roots

#14 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 gegužės 01 - 21:17

na cia kaip kas sake turbut uzduosiu dar viena blondiniska klausima... pas mane pezo 406 atsirado toks gedimas kad neveikia ta padetis kai valytuvai turi valyt su pauze.... taip pat kai patrauki rankenele kad nuvalyt langus tai tik purskia ant langu bet valytuvai nesureguoja... gal zinot kas per gedimas butu? ar kur jo ieskot ? :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#15 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 gegužės 01 - 22:29

na cia kaip kas sake turbut uzduosiu dar viena blondiniska klausima... pas mane pezo 406 atsirado toks gedimas kad neveikia ta padetis kai valytuvai turi valyt su pauze.... taip pat kai patrauki rankenele kad nuvalyt langus tai tik purskia ant langu bet valytuvai nesureguoja... gal zinot kas per gedimas butu? ar kur jo ieskot ? :)

Patikrink saugiklius. Nežinau, kaip peže, bet man su kita mašina taip buvo.

P.S. Tavo ratlankius nesunku atpažint. Ar tik kartais nesiparkuoji už VU KHF šlagbaumo dienos metu? :D
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#16 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 gegužės 01 - 22:33


P.S. Tavo ratlankius nesunku atpažint. Ar tik kartais nesiparkuoji už VU KHF šlagbaumo dienos metu? :D

parkuojuos parkuojuos kartais :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#17 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 gegužės 02 - 14:29

na cia kaip kas sake turbut uzduosiu dar viena blondiniska klausima... pas mane pezo 406 atsirado toks gedimas kad neveikia ta padetis kai valytuvai turi valyt su pauze.... taip pat kai patrauki rankenele kad nuvalyt langus tai tik purskia ant langu bet valytuvai nesureguoja... gal zinot kas per gedimas butu? ar kur jo ieskot ? :)

keist reikia valytuvu kontaktus bus nusveisti ash jau pakeiciau bedos baigesi. pas mane ta kur su tarpais viskas buvo be tarpu purksdavo bet valytuvai stovedavo ir nesustodavo kur reikia. tai laidus nukirpau nuo sudegusio varikliuko atsukau kontaktus laidus tik sujungiau ir vualia
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#18 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 gegužės 02 - 20:50

na as cia dar biski pasiklausinejau tai sake gali but valytuvu rele ar kazkas tokio... gal zinot kur ji masinoj randas?
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#19 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2007 gegužės 02 - 21:10

gali buti ir rankenele prie vairo,kaip buvo pas mane.nupirkau uz 50lt. pasikeiciau ir baigesi bedos.pajudink rankenele toj padety kur neveikia,jei valytuvai prades valyt,reiskia jos kontaktai isdile.

Šį pranešimą redagavo Panasius: 2007 gegužės 02 - 21:12

  • 0

#20 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 gegužės 02 - 21:12

o kaip rast kuris gedimas butu tikras.. nesinori kazkaip pirkt ta rankenele ir ismest be reikalo lt... visgi studentas tai pinigai nesimeto :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0