Peršokti prie turinio


Priekiniai zibintai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 15:17

Kal kas gali pakomentuot, kas ce per problema, kad trumpos sviesos vos sviecia, bandziau keist lemputes pagerejo bet ne tiek kiek noretusi. Su ilgom viskas ok. Ar gali buti kad faros stikliuikai is vidaus kazkaip apsinesa, nes kai te paziuri atrodo lyg niaukti stikliukai o gal tas stikliukas keiciamas???
  • 0

#2 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 02 - 16:25

Prie to stikliuko nelįsk, ten taip turi būti, nebent kas nors iki tavęs jį "užniaukė" plėvele :o Klausimukas: o trumpos tolygiai šviečia, nėra mirgėjimo (kai įjungi pažiūrėk tiesiai į farą)? Manyčiau kontaktų problema, bei gi, pradėti žiūrėti reiktų nuo relės, kuri įjungia trumpąsias, jeigu tokia yra.
  • 0

#3 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 03 - 10:34

nera ten jokio mirgejimo, as galvoju kad man pro ta stikliuka vidui neprasviecia. Ce toks bicas turejo Ford Mondeo tai sake kad jo net tech apziuros nepraleido del to stikliuko ir jis ten keiciasi. Tai klausimas butu ar galima Peugeo-tui pakeist ta stikliuka????? Nesinori ardytis, gal kas jau bande ir zino ???
  • 0

#4 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 gegužės 03 - 14:12

cia ne joks stikliukas, o tas blizgutis (nzn, kaip vadinasi tiksliai) isdeges, kuris yra uz tos plasmasines pertvaros gelsvos. jis jau tavo lemputes sviesos neatspindi taip kaip turi. man taip ir buvo kai turejau senesni 605 kol nepasikeiciau i kitas faras (po avarijos zinoma keiciau :ph34r: ) anglisku pasiieskok, po 150lt buvau rades, perdaryt jas 1val max ;)
  • 0

#5 Svečias_ezius_*

Svečias_ezius_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 11:50

o tas "blizgutis" nesikeicia atskirai??? o jeigu angliskos tai ka te reikia peradrinet??
  • 0

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 15:26

nu nu ir rask tu man 605-ta dar iki 95m angliska? :wacko: deficitas juk! seip turiu viena zibinta stiklas trukes bet vidus visas sveikas, vilnius 860088877 susitarsim
  • 0

#7 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 gegužės 05 - 10:37

ot radau, jonavoje B) nenoriu girtis, bet abi angliskas lempas persidariau (nekeiciant stiklu). apverciau tas pertvaras (dariau pagal buvusias normalias). technikine neprisikabino, nors vairuotojo lempa sviesa lauze i kaire, o keleivio i desine :ph34r: tikrai to nenusipirksi "blizgucio" (reflektorius lygtais jis vadinasi :ph34r: ) deveta normali 300lt, o nauja lempa eolte 619lt (cia praeitu metu rugseji tokios kainos buvo)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0