Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Mieliausias Peugeot modelis 2007


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

Apklausa: Kuris Peugeot modelis jums geriausias? (132 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kuris Peugeot modelis jums geriausias?

  1. 205 (16 balsai(-ų) [13.22%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 13.22%

  2. 206 ir 207 (2 balsai(-ų) [1.65%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.65%

  3. 306 (8 balsai(-ų) [6.61%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.61%

  4. 307 (10 balsai(-ų) [8.26%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 8.26%

  5. 405 (3 balsai(-ų) [2.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.48%

  6. 406 (19 balsai(-ų) [15.70%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 15.70%

  7. 406 Coupe (13 balsai(-ų) [10.74%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.74%

  8. 407 (19 balsai(-ų) [15.70%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 15.70%

  9. 605 (11 balsai(-ų) [9.09%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 9.09%

  10. 607 (20 balsai(-ų) [16.53%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 16.53%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 04 - 10:21

Prieš trejeta metų Darius55555 užklause koks peugeot modelis geriausias, tačiau per ta laika atsirado naujų modelių (x07 serija), o gal ir požiūrį laikas pakeitė B) Tai va.. surašiau naują sarašiuką į kurį visi modeliai netelpa bet pasistengiau sudėti populiariausius. Prieš tai triumfaves 406 išskirstitas ir į 406 coupe.
Sąraše nera prieš tai buvusioje apklausoje mažiausiai balsų surinkusių 106, 309, 806... Taip pat nera partner'io, 807, 1007 ir t.t. Galimybės ribotos :blush: Nepykit. Tačiau manau 309 gerbėjai gali prabalsuoti už kaimyną 205 ir pan... Kitiems neturintiems kaimynų lieka vieta forume tesiogiai išreikšti savo nuomonę nes variantas KITAS taip pat netilpo. <_<

P.S. sorry, kad sujungiau 206 ir 207... Manau, daug kriterijų jie panašūs (T.Y. jei kažkam patinka 206 abejoju ar turės kažką prieš 207 ir atvirkščiai)

Sušokam, prabalsuojam ir pažiūrim kam kabinsim medalius :beer:
Prieš tai garbingai laimėjo 406... :beer:
  • 0
kažkaip.....

#2 Svečias_madek_*

Svečias_madek_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 10:37

nu cia nera tokios pozicijos kaip 307 cc sport :wub: va tas tai mieliausias, su 2,0E varikliu po kapotu :rolleyes: Deja dar tik svajonese :blush:
  • 0

#3 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 gegužės 04 - 11:45

už manes darbe ant sienos kabo gan didelis reklaminis prancuzu plakatas Peugeot 407 Coupe
tik sidabrinis
:)~ :)~ :)~ :wub: :wub: :wub: :wub:
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 gegužės 04 - 12:05

Įdomiai sudėlioti modeliai: kažkodėl vienam punkte 206 ir 207, o 306 ir 307 arba 406 ir 407 atskirai. O kur 80* serija? Partneriai? Ekspertai? Boxeriai? 10* serija?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2007 gegužės 04 - 12:14

Galėjai padaryti paskutinį punktą: kitas
  • 0
205

#6 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 04 - 12:22

Įdomiai sudėlioti modeliai: kažkodėl vienam punkte 206 ir 207, o 306 ir 307 arba 406 ir 407 atskirai. O kur 80* serija? Partneriai? Ekspertai? Boxeriai? 10* serija?

306 ir 307 gerokai skirtingesni modeliai... Čia aišku tik mano nuomone. :blush: O partneriai, 80x serija, 106 ir t.t. nepateko del nepopuliarumo prieštai buvusioje apklausoje. Nors man ir pačiam partneris mielu prisiminimu kelia, o 806 primena daug geru atostogu. Bet... ;] O del bokserio, tai aš abejoju ar yra klubiečių kurie apie juos svajoja, naktimis nemiega ir plakatus ant sienos klijuoja...

To oSourceM, ilgai pas mane ant wallpaper'io toks sedejo :)~

Šį pranešimą redagavo stopforce: 2007 gegužės 04 - 12:24

  • 0
kažkaip.....

#7 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 gegužės 04 - 12:54

Todėl aš ir sakau, kad tokias "apklausas" reikia į delfi sukišt.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#8 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 gegužės 04 - 12:59

Nu awtobusistai nuskriausti liko :)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#9 Svečias_106 Palm B =)_*

Svečias_106 Palm B =)_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 16:15

tai gal 106 ne tai kad nepopuliarus,o ju tiesiog nedaug yra in LT arba tiksliau klube,izeidei mano liutuka -_- man pvz naujos nepatinka,nes as neturiu tiek pinigu,kad nusipirkciau 207 ar koki panasu...be modelio "kitas" pasakyciau,kad tema nevykus kazkokia :P nieko nenoriu izesti,tik pasakiau savo nuomone ;)
  • 0

#10 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 04 - 16:46

kadangi as kitu geresniu nesu isbandes nei 205, 106 ir 405, tai aitduodu priorita geriausiam is ju - 405! :lol: :beer:
  • 0
Roots to roots

#11 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 gegužės 04 - 16:57

Kadangi pastaruoju metu įvaldęs turiu tik dvi 106 ir 205 tai pirmenybę beliko atiduot 205 :D kito pasirinkimo neturėjau :lol:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#12 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 17:19

Bajeris, bet jame dalis tiesos apie mano nuomone, kuria vargu ar kas supras...anyway... - Stambiausime europos automobiliu gamintoju suvaziavime vyksta diskusija - kuris gi gamintojas visais atzvilgiais ir pagal visus kriterijus pranasesnis uz kita???....Rekia visi - Audi, VW, BMW, Sitroen, Renault, Peugeot ir dar daugelis kitu....Mercedes atstovai tyli ir ironiskai sypsosi.... P.S. - daugeli modeliu teko vairuoti.....daugelio meistru nuomoniu isklausyti....daug paciam tvarkyti.... Mieliausias Peugeot yra Mercedes!.... O dabar galite pulti!....ironiskos sypsenos neistrinsit, melieji kollegos..... P.P.S. - naturaliai kyla klausimas - tai kokio b***-io tu cia ir su P205???....atsakau - taupesnes ir prikolnesnes auto nesu turejes!!!....Ir zmones cia geri!....Mazai tokiu jau..... :beer:
  • 0

#13 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2007 gegužės 04 - 18:21

Balsavau uz 205 - man si masina miela, ir net po 20 metu paziurejus i ja darosi malonu - grazi :wub: Kazkada per KMZ pasakojo saabistai apie saabo dvasia, kuri jauciasi ju automobiluose (tiesa, tai buvo 9000, tai tos dvasios tik pedsakai ;]) Tiesiog norejau pasakyt, kad man x05 modeliai asocijuojasi su peugeot "aukso amziumi" (cia mano subjektyvi nuomone), o 205 yra vienas labiausiai vykusiu Liutu :lyzht:.
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#14 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 gegužės 04 - 18:24

nera mano mieliausio cia visi naujesni modeliai -_-
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#15 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 gegužės 04 - 20:28

Bajeris, bet jame dalis tiesos apie mano nuomone, kuria vargu ar kas supras...anyway... -
Stambiausime europos automobiliu gamintoju suvaziavime vyksta diskusija - kuris gi gamintojas visais atzvilgiais ir pagal visus kriterijus pranasesnis uz kita???....Rekia visi - Audi, VW, BMW, Sitroen, Renault, Peugeot ir dar daugelis kitu....Mercedes atstovai tyli ir ironiskai sypsosi....
P.S. - daugeli modeliu teko vairuoti.....daugelio meistru nuomoniu isklausyti....daug paciam tvarkyti....
Mieliausias Peugeot yra Mercedes!....


O dabar galite pulti!....ironiskos sypsenos neistrinsit, melieji kollegos.....

P.P.S. - naturaliai kyla klausimas - tai kokio b***-io tu cia ir su P205???....atsakau - taupesnes ir prikolnesnes auto nesu turejes!!!....Ir zmones cia geri!....Mazai tokiu jau..... :beer:

nu blin Shamann!!!!!! Tokio dalyko is taves tikrai nesitikejau! Man mercedes - tik beverte skardos kruva, o turintiems ji - begale rupesciu. Musu banko Mercedesui vos pora meteliu, o jam jau puse daliu pakeista ir kiek girdejau is turto administratoriaus tai dar ne galas. O be to, cia juk peugeot klubas, o ne mercedes.
Mercedes automobiliai per paskutinius 5-10 metu issigime ir beliko tik ju vardas ir kaina. Kas dar nezinot siulau nueiti i bibliotekas ir susirasti archyve kovo pabaigos Respublika, ten didelis straipsnis pavadinimu ,,Kodel amerikieciai nevertina Mercedes-Benz".
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#16 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 gegužės 04 - 20:46

Rasau 605, nes toki kolei kas turiu, nors dusia linksta prie 607 arba 407, tik kad ju kainos kandziojasi :(
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#17 GRYNAS

GRYNAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:KAUNAS-ALYTUS-DRUSKININKAI
  • Automobilis:PEUGEOT 607 2.2HDI

Parašyta 2007 gegužės 04 - 20:48

Bajeris, bet jame dalis tiesos apie mano nuomone, kuria vargu ar kas supras...anyway... -
Stambiausime europos automobiliu gamintoju suvaziavime vyksta diskusija - kuris gi gamintojas visais atzvilgiais ir pagal visus kriterijus pranasesnis uz kita???....Rekia visi - Audi, VW, BMW, Sitroen, Renault, Peugeot ir dar daugelis kitu....Mercedes atstovai tyli ir ironiskai sypsosi....
P.S. - daugeli modeliu teko vairuoti.....daugelio meistru nuomoniu isklausyti....daug paciam tvarkyti....
Mieliausias Peugeot yra Mercedes!....


O dabar galite pulti!....ironiskos sypsenos neistrinsit, melieji kollegos.....

P.P.S. - naturaliai kyla klausimas - tai kokio b***-io tu cia ir su P205???....atsakau - taupesnes ir prikolnesnes auto nesu turejes!!!....Ir zmones cia geri!....Mazai tokiu jau..... :beer:

As jau geriau tada VECTRA D imciau nei ta bac
  • 0
Fsrc="http://i.imgur.com/eerBw.png" border="0"></a>[/IMG]

#18 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 22:10

nu blin Shamann!!!!!! Tokio dalyko is taves tikrai nesitikejau! Man mercedes - tik beverte skardos kruva, o turintiems ji - begale rupesciu. Musu banko Mercedesui vos pora meteliu, o jam jau puse daliu pakeista ir kiek girdejau is turto administratoriaus tai dar ne galas. O be to, cia juk peugeot klubas, o ne mercedes.
Mercedes automobiliai per paskutinius 5-10 metu issigime ir beliko tik ju vardas ir kaina. Kas dar nezinot siulau nueiti i bibliotekas ir susirasti archyve kovo pabaigos Respublika, ten didelis straipsnis pavadinimu ,,Kodel amerikieciai nevertina Mercedes-Benz".

nereikia manes velti i neigiamu emociju sukuri....jei jau isivelei - aiskinu savo pozicija tamstai - Mercedes stipriai sugadino savo autoriteta 2000siais metais su naujuoju S klases modeliu...dabar kovoja vargsai....
kas liecia mano simpatijas mersam - SLC 107(coupe)turejau toki, gaminamas nuo 1972-1991m, E114, E116(visi), C123 coupe, E124 coupe,sedan(turejau 3) ir visi S klases modeliai iki 98m....ypatingai MB 500 SEC AMG(turejau)
....jei tamstai isvardinti modeliai ka nors reiskia....
P.S. - akiracio prapletimui del auto naudojamas toks daiktas kaip patirtis(vaziuoji-tvarkai-vaziuoji-tvarkai-skaiciuoji savo uzdirbtus ir sukistus litus), o ne "turiu vyra - tegul tvarko, kas man - as tik vazineju mat"......
P.P.S. - pries atsakant i post'a reikia ATIDZIAI perskaityti ta i kuri nori atsakyti.....as parasiau - kodel as cia!..........pala-pala...o kodel as cia tau kazka aiskinu?......

Uztenka, nervai kainuoja brangiau... :D

Šį pranešimą redagavo shamann: 2007 gegužės 04 - 22:27

  • 0

#19 Svečias_GeneralLT_*

Svečias_GeneralLT_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 22:19

Balsavau už 607, neseniai įsigijau, tai geresnes mašinos dar nesu vairaves
  • 0

#20 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 gegužės 04 - 23:26

nu blin Shamann!!!!!! Tokio dalyko is taves tikrai nesitikejau! Man mercedes - tik beverte skardos kruva, o turintiems ji - begale rupesciu. Musu banko Mercedesui vos pora meteliu, o jam jau puse daliu pakeista ir kiek girdejau is turto administratoriaus tai dar ne galas. O be to, cia juk peugeot klubas, o ne mercedes.
Mercedes automobiliai per paskutinius 5-10 metu issigime ir beliko tik ju vardas ir kaina. Kas dar nezinot siulau nueiti i bibliotekas ir susirasti archyve kovo pabaigos Respublika, ten didelis straipsnis pavadinimu ,,Kodel amerikieciai nevertina Mercedes-Benz".

nereikia manes velti i neigiamu emociju sukuri....jei jau isivelei - aiskinu savo pozicija tamstai - Mercedes stipriai sugadino savo autoriteta 2000siais metais su naujuoju S klases modeliu...dabar kovoja vargsai....
kas liecia mano simpatijas mersam - SLC 107(coupe)turejau toki, gaminamas nuo 1972-1991m, E114, E116(visi), C123 coupe, E124 coupe,sedan(turejau 3) ir visi S klases modeliai iki 98m....ypatingai MB 500 SEC AMG(turejau)
....jei tamstai isvardinti modeliai ka nors reiskia....
P.S. - akiracio prapletimui del auto naudojamas toks daiktas kaip patirtis(vaziuoji-tvarkai-vaziuoji-tvarkai-skaiciuoji savo uzdirbtus ir sukistus litus), o ne "turiu vyra - tegul tvarko, kas man - as tik vazineju mat"......
P.P.S. - pries atsakant i post'a reikia ATIDZIAI perskaityti ta i kuri nori atsakyti.....as parasiau - kodel as cia!..........pala-pala...o kodel as cia tau kazka aiskinu?......

Uztenka, nervai kainuoja brangiau... :D

matai mielas shamann pas mus atvirksciai - vazineja vyras, o tvarkyt kai reikia tai atvaro man as pavazineju kokia savaite ir vaziuoju pas teva i darba ir tada sakau: tet, ziurek, barska cia, kliba va cia pavirint reiktu cia nu ir dar bala zino kokiu brudu pas sita masina pilna, o tevas streliu atraso ir perduoda vyrams kad isnagrinetu, o tada pateikia man saskaita arba savaites morala kiekviena ryta ir vakara.
Beje, as turejau Opel Vectra, turiu Audi A4, bet mieliau noriu Peugeot 307, nes man jis patinka visokeriopai. T.y. dizainas visai nieko, gabaritai patys tie kaip man reikia, vidus pakankamai erdvus(audinej vietos truksta ir ant sedynes kaip ant taburetes is po senutes minkstutes vectros) visi man reikiami pribumbasai o ir Dyzeliniai varikliai pezu yra geriausi, ta pripazino ir mano tevas.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0