Peršokti prie turinio


Susitikimai Šiauliuose!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5802

#1521 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 11:04

ar ne tu turejai reikalu su siauliu mentais del greicio virsijimo? AS si savaitgali 42 km virsinau. gal gali kazka patart kaip svelniau issisukt?

Neuzmirsk, kad policijoje irgi zmones dirba...bandyk sneketis draugiskai: "tusciame kelyje norejau isbandyti turbina...", "esu nepiktybinis pazeidejes, bet netycia taip gavosi", jeigu esi nebaustas, labai tinka- "n metu vazinejau tvarkingai, bet viena karta spustelejau ir vat kaip gavosi":). Svarbiausia, nepradek irodineti, kad tu teisus buvai.
  • 0

#1522 Svečias_Pawlikaz_*

Svečias_Pawlikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 11:43

bet bauda jau bus nemaza vistiek arba pasiulis teises padeti pusei metu,draugas panasei virsijo tai pusei metu teises ateme
  • 0

#1523 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 11:52

Pagrindinės lengvinančios aplinkybės bus, jei neturi šiuo metu galiojančių nuobaudų ir jei gailiesi (šitai reikėjo įrašyti į protokolą kai pasirašinėjai).
Aišku, visada gali prašyti kad skirtų mažesnę nei įstatymo nustatytą nuobaudą (Administracinių teisės pažeidimų kodekso 30 str. 1 d.). Gali nurodyti visas lengvinancias kukios tik sugalvoji (kaip antai, katik preita TA, tinkamos padangos, etc), taip pat gali pasiremti tuo kad eismo salygos buvo geros (čia svarbiausi kriterijai kelio dangos buklė ir oro salygos), eismo dalyvių kelyje mažai, todėl nesudarei pavojingos situacijos (aišku, jeigu buvo iš tikrųjų geras oras ir tuščias kelias - kaip suprantu čia užmiesty kažkur). Bet visa tai jau šiaudo griebimasis skęstant.

Grįžtant dar prie ATPK 30str, siūlau išmokti jį atmintinai, nešokti į akis apreigūnui, o svarbiausia dėmesį atkreipti į tokias frazes "kitas įstatymų nenurodytas lengvinančias aplinkybes" - mano minėtos ankščiau skliausteliuose, t.p. "vadovaudamasis teisingumo ir protingumo kriterijais", kurių niekas nereglamentuoja, bet kodekse gan dažnai sutinkamos :blush:

parašyk kaip seksis ;)

gali gal koki linka duot kur ta straipsni rast?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#1524 Wycka

Wycka
  • Nariai
  • Pranešimai: 88
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 11:57

seis laikais kad neturi galiojanciu nuobaudu neberodiklis... kaip kad man buvo per svarstyma... virsijau greiti 27 km, bauda nuo 150 iki 300 lt plius 4 balai... (veiksmas pernai metu lapkriti) pries mane svarste moteriske su tokia pat nuobauda, irgi virsijo 27 km, sako skubejau pas sergancia mama, ments ok tau minimuma 150 lt bauda... is kart po tos moteriskes pas ta paty menta as ateinu, galiojanciu nuobaudu ner, masinos visi poperei tvarkingi, plius dar students, irgi tikiuos jau minimuma gaut, aisku priezasti nurodziau kad skubejau del moksla priezasciu nes ryt atsiskaityms ir t.t. uzdeja ramia duse man 225 baudos, sako viduriuka tau... sakau kaip cia? nuobaudu neturiu, plius dar students... o jis man yra desimt lengvinaciu aplinkybiu, desimt sunkinaciu, pagal jas ir sprendziam... tai vat sakyk kad lb gailes del nuobaudos ir jau geriau teisinkis kad skubejai pas sergancia mama ar tete o ne norejai nauja turbina ar kaip masina trauke isbandyt... sekmes :)
  • 0

#1525 Wycka

Wycka
  • Nariai
  • Pranešimai: 88
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 12:03

gali gal koki linka duot kur ta straipsni rast?

http://www.zarasai.l...=80&idm=1&id=83
  • 0

#1526 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 12:25

šiandien rašiau vienam charakteristiką, kad į policiją nuneštų ir teisių neatimtų, nes tipo jis vienintelis šeimos maitintojas, senelė tuoj gimdys, diedukas univiere mokosi už viską reikia mokėti ,o jis tik vienas :D , o šiaip jau ne pirmą kartą tai darau, sakė padeda, bent jau teisių neatima :)
  • 0

#1527 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 13:24

bet bauda jau bus nemaza vistiek arba pasiulis teises padeti pusei metu,draugas panasei virsijo tai pusei metu teises ateme

Ar nesuklydai? Mane nesenai buvo sustabde, tai patys mentai aiskino, kad teises atima virsijus 50km/h....aciu dievui, iki posedzio tas reikalas nedaejo :beer:
  • 0

#1528 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 13:52

seis laikais kad neturi galiojanciu nuobaudu neberodiklis... tai vat sakyk kad lb gailes del nuobaudos ir jau geriau teisinkis kad skubejai pas sergancia mama ar tete o ne norejai nauja turbina ar kaip masina trauke isbandyt... sekmes :)

Kiekvienam sava patirtis :D Man padejo butent tokia taktika, bet cia jau bendravimo psichologija ;) Be abejones, padeda charakteristikos, pazymos apie darbo uzmokesti (jeigu jos mazos) , labai padeda pazyma is gydimo istaigos (irodanti, kad buvo priezastis skubeti), ...tokiu atveju, skirdami nuobauda, privales atsizvegti i lengvinancias priezastis. Mano atveju, jokiu leng. priezasciu nepateikiau, tik bla, bla,..."10 metu jokiu baudu neturejau (kas tikrins?)", "pats nemegstu tokiu lakstanciu...", "uzsiziopsojau ir kazkaip spustelejau..."
  • 0

#1529 Svečias_Pawlikaz_*

Svečias_Pawlikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 14:46

QUOTE (Pawlikaz @ Sep 29 2008, 11:43 AM) bet bauda jau bus nemaza vistiek arba pasiulis teises padeti pusei metu,draugas panasei virsijo tai pusei metu teises ateme Ar nesuklydai? Mane nesenai buvo sustabde, tai patys mentai aiskino, kad teises atima virsijus 50km/h....aciu dievui, iki posedzio tas reikalas nedaejo tai jis nemokejo baudos ir padejo teises :) butu susimokejes butu teises turejes
  • 0

#1530 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 17:40

Ar tik ne sader šiandien užmatytas aušros al. ties paštu? Su žmona susidairėm bet ir likom apsipažinę -_-
  • 0

#1531 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 18:02

imkit vyrai racijas ir vsio nebus jokiu bedu :D snd jau pagaliau atsidure rankuose full scan ( kas nores supras :D ) aparatas :P
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#1532 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 18:42

Ar tik ne sader šiandien užmatytas aušros al. ties paštu? Su žmona susidairėm bet ir likom apsipažinę -_-

Galejo buti... :D Kas ten per vieta, kad ten mane pastebi, o as ne? Blemba, akiniu reikia...gal tada klubiecius pastebesiu ir Saules mieste kolonu nestumdysiu :blink:
  • 0

#1533 Svečias_sader_*

Svečias_sader_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 18:55

QUOTE (Pawlikaz @ Sep 29 2008, 11:43 AM)
bet bauda jau bus nemaza vistiek arba pasiulis teises padeti pusei metu,draugas panasei virsijo tai pusei metu teises ateme

Ar nesuklydai? Mane nesenai buvo sustabde, tai patys mentai aiskino, kad teises atima virsijus 50km/h....aciu dievui, iki posedzio tas reikalas nedaejo


tai jis nemokejo baudos ir padejo teises :) butu susimokejes butu teises turejes

Sunku isivaizduoti koks jausmas paciam teises atiduoti :( Sakykit ka norit, bet ziaurios sankcijos turi itakos...kai pagalvoju, kiek problemu buciau turejes, jeigu butu nepavyke rasti "abipusiai naudingo sprendimo", tai kazkaip ir "spausti" nebesinori...

" imkit vyrai racijas ir vsio nebus jokiu bedu snd jau pagaliau atsidure rankuose full scan ( kas nores supras ) aparatas "

Visu problemu su racija neispresi...atsiras nebaudziamumo kompleksas,o gali ir koks "trick track" is miskelio issukti ir kitokiu situaciju buna :unsure: Beja, kiek girdejau, reikia perprasti ir "bratku furistu" zargona, nes paskutiniu metu, nelabai noriai su "svetimais" bendrauja?
  • 0

#1534 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 19:07

Beja, kiek girdejau, reikia perprasti ir "bratku furistu" zargona, nes paskutiniu metu, nelabai noriai su "svetimais" bendrauja?

tikrai taip :)
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#1535 Svečias_Pawlikaz_*

Svečias_Pawlikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 19:22

tai jei neturi atliekamo tukst. tai ir padedi teises bet as irgi jau pasiskolinciau geriau :)
  • 0

#1536 Svečias_Karinis_*

Svečias_Karinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 19:41

OI jus...... Buvau nubaustas praita menesi. virsijau 50 km leistina greiti. radaras ju parode kad 51 bet paklaida tai 50 teuzrase. Tarp kitko labai draugiski pasitaike, paplepejom, pazvengem kad skraidau :) atejau pas menta po poros dienu kai paskyre pasimatyma del baudos. Mentas supratngas ( nei karto dar gyvenime nebuvau prasizenges, nes su liutu dar nevazinejau :) ) ir skyre minimalia 600 litu bauda, be jokiu ten plepejimu ar lengvinanciu aplinkybiu ir t.t. na dar cia zinoma priklauso nuo ju nuotaikos. o cia tik del 42 km. tai bauda nuo 400 iki 600 simtu. tai kad 400 gausi tai cia dar px svarbu visi gyvi :)
  • 0

#1537 Svečias_Pawlikaz_*

Svečias_Pawlikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 29 - 21:41

tai pasiseke tau :)
  • 0

#1538 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 06:07

OI jus...... Buvau nubaustas praita menesi. virsijau 50 km leistina greiti. radaras ju parode kad 51 bet paklaida tai 50 teuzrase. Tarp kitko labai draugiski pasitaike, paplepejom, pazvengem kad skraidau :) atejau pas menta po poros dienu kai paskyre pasimatyma del baudos. Mentas supratngas ( nei karto dar gyvenime nebuvau prasizenges, nes su liutu dar nevazinejau :) ) ir skyre minimalia 600 litu bauda, be jokiu ten plepejimu ar lengvinanciu aplinkybiu ir t.t. na dar cia zinoma priklauso nuo ju nuotaikos.

o cia tik del 42 km. tai bauda nuo 400 iki 600 simtu. tai kad 400 gausi tai cia dar px svarbu visi gyvi :)

Vat klysti. Man uz 42km bauda nuo 600 iki 800 o 50km ir daugiau eina nuo 1000lt. Gal ant zmonisko mento pataikei ir sumazino
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#1539 Svečias_Karinis_*

Svečias_Karinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 08:45

tai va kad daugiau eina virs 50km stuka ir teisiu atemimas. mentai geri pasitaike nes jeigu buciau kad ir 5 km daugiau skrides butu pize isvis ir bauda 1k ir teises atimtos keliem menesiukam :)
  • 0

#1540 Svečias_Karinis_*

Svečias_Karinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 30 - 19:21

bajeris. snd nuvarau i suondstrema (priesais bruklina) sakau reikia magiuga iki 1k lt. ir stipriaka 300rms. Sako mes niekuom negalim padeti nes tipo jie atskirai neparduoda ir turi butinai patys montuoti. krc tokiu gaideliu dar nebuvau mates.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0