Peršokti prie turinio


307 hdi 66kw


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 09:07

Gal kas buvo susidures su 66kw siemens ipurskimu oro sr. mat. bedom,pas mane ka su juo ka istraukus kontaktus vaziuoja vienodai ir signalu jokiu nerodo.anksciau buvau su reno tokia beda susidures tai kaip uz siknos kas laike visai nevaziavo,gal cia visiskai kitaip ? Gal imanoma ja kaip paciam patikrint ?

Šį pranešimą redagavo Ewaldas: 2007 gegužės 12 - 09:10

  • 0

#2 Svečias_mantas30_*

Svečias_mantas30_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 12:07

pas mane buvo bedu su matuokle ,bet pas mane 80 kw hdi .traukos irgi nebuvo o atliekant diagnostika klaidos nemete , nes dar ji kazkiek dirba,bet ant pabaigos....zodziu paziurejau kaip kinta jos rodmenys prie skirtingu apsuku (o jos nesikeite) ir pasitariau su 'vimotoj' vitoldu ir nusprendziau pakeist nauja 380lt .efektas 100% .o tie kur atlieka diagnostikas tai kol nemeta klaidos tol sako viskas gerai ... :blink: beje atlikt diagnostika geriausia su vaziuojanciai masinai-naudojant lop topa ...tada tikslesni ir patikimesni duomenys . ;)
  • 0

#3

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 14:49

Nu jo pas mane irgi klaidos neparode o trauka nesikeicia ka su matuokle ka be kazkoks skirtumas turetu jaustis
  • 0

#4 Svečias_mantas30_*

Svečias_mantas30_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 14:59

tai bus taip pat kaip ir man :huh: . jei nori isitikint ar tikrai ji kalta ,tai atlik diagnostika vaziuojanciai masinai ir pasakyk kad tau reikia oro srauto duomenu esant 2000 ,2500 ,3500 apsukoms .pas mane srauta rode vienoda prie tu paciu apsuku ...o juk jis turi keistis kintant apsukoms ... ;) o skirtis tai zymiai turi, toks vaizdas kad priekaba atsikabinau . :beer:
  • 0

#5

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 14 - 15:57

O ipurskimas siemens ar bosch ?
  • 0

#6 Svečias_mantas30_*

Svečias_mantas30_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 14 - 18:48

ipurskimas tai nzn koks ... o oro srauto matuokle siemens .
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0