Peršokti prie turinio


Ar verta man dėtis dujas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#21 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 17 - 18:24

Na kolkas apsisprendęs esu įsidėti kažkur vasaros pradžioj dujas, kai įsidėsiu pasipasakosiu kaip ėjos galėsi pasijuokt ir pirštais pabadyt... pats aš nemegėjas dujų iš tiesų bet taupymo sumetimais reik išmėgint, poto kai geresnį automobilį turėsiu jau žinosiu kaip elgtis :) (tikiuosi)
  • 0

#22 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 gegužės 17 - 22:50

draugas y 1.1 motara ysimetes dujas vaziuoja puikiai mieste 8 l. duju valgo ,dar zinau y daihatsu 0.9 motara 3 cilindru dujas ymetes irgi jokiu problemu ,vaziuoja labai pigiai
  • 0

#23 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gegužės 17 - 22:58

draugas y 1.1 motara ysimetes dujas vaziuoja puikiai mieste 8 l. duju valgo ,dar zinau y daihatsu 0.9 motara 3 cilindru dujas ymetes irgi jokiu problemu ,vaziuoja labai pigiai

NEa. NE labai pigiai, o labai labai labai labai labai labai labai P-I-G-I-A-I :lol:
  • 0

#24 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 18 - 10:23

o į tokias mašinas kas nors mėginosi dėtis dujas su kompu? na girdėjau kad kai nėra liambda zondo galima prichimichinti kažkaip jį papildomai įkišus į išmatimo vamzdį ir galima tada su kompu dujas įsimest... kaip ten kas esat girdėję?
  • 0

#25 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 gegužės 18 - 20:10

o į tokias mašinas kas nors mėginosi dėtis dujas su kompu? na girdėjau kad kai nėra liambda zondo galima prichimichinti kažkaip jį papildomai įkišus į išmatimo vamzdį ir galima tada su kompu dujas įsimest... kaip ten kas esat girdėję?

Dujas "su kompu" o tiksliau tiesiogini ipurskima, galima idet tik varikliam su pilnu ipurskimu.... :beer: jei pas tave toks tai galima tik kaina apie 2000lt sukiojasi....
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#26 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 19 - 10:14

Aišq dbr viskas :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0