Peršokti prie turinio


406 veidrodelio ardymas, stiklo isemimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_Liuuc_406_*

Svečias_Liuuc_406_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 17 - 22:23

Beje, gal kas zinote kaip isimti stiklą... Bandziau tiesiog uzkises us apacios lupti (kitose masinose dazniausiai taip nusiima) bet ....nepavyko. Is anksto dekingas
  • 0

#2 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 18 - 00:55

Bent jau porestailinginio - rekia sukėlus veidrodėlį, iš apačios plonu atsuktuvėliu vielutę-fiksatorių iškabinti.
Pas mane sveikas, tiesiog nešildo.
Apklausti šrotininkai neturėjo. Jei turėtų - tik su visu korpusu pardavinėtų.
AutoAkstėje pirkau (berods 50Lt). Teko grąžinti - netiko tvirtinimas.
Augija (Vaišvydava) už panašią kainą išpjauna. Šildomą, su kintamu sferiškumu. Aplink Vilnių irgi lyg panaši kontora yra :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#3 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2007 liepos 05 - 09:50

Pas mane Peugeot 406 96 metu. Kai pirkau masina, buvo sudauzytas stikliukas kairio veidrodzio. Isemiau visa stikliuko tvirtinima (kaip kolega rase su mazu atsuktuviuku), nugramdziau stiklo liekanas, nusipirkau nauja stikliuka uz 15 Lt ir uzklijavau. Viskas veikia be problemu, sildo kuo puikiausiai. tik yra vienas trukumas, nera tos dalies, kur tolina vaizda. :)
  • 0

#4 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 liepos 05 - 10:04

Pas mane Peugeot 406 96 metu. Kai pirkau masina, buvo sudauzytas stikliukas kairio veidrodzio. Isemiau visa stikliuko tvirtinima (kaip kolega rase su mazu atsuktuviuku), nugramdziau stiklo liekanas, nusipirkau nauja stikliuka uz 15 Lt ir uzklijavau. Viskas veikia be problemu, sildo kuo puikiausiai. tik yra vienas trukumas, nera tos dalies, kur tolina vaizda. :)

tu daliu,kur tolina vaizda,esu mates maximoj pirkt ;) Jei tu kalbi apie toki maza veidrodeli,klijuojama ant soninio
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#5 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 liepos 05 - 11:10

Originaliam stikle, kairioji (išorinė) dalis atskirta punktyru, ir išgaubtumas kitas. T.y. be jokių maximinių addonsų.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#6 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 liepos 05 - 14:56

nuvaziuoji, issipjauni koki nori ideda sildymo elementa ir vazineji. Kaina apie 40 lt. Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#7 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2009 sausio 08 - 22:29

jo o man papasakokit kaip isardyt 406 99m 2HDi weidrodeli wairuotojo puses nes reiktu pakeisti ten esancius widurius,nes nesildo ir nera temperaturos dawiklio... dekui..
  • 0

#8 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 sausio 09 - 00:08

jo o man papasakokit kaip isardyt 406 99m 2HDi weidrodeli wairuotojo puses nes reiktu pakeisti ten esancius widurius,nes nesildo ir nera temperaturos dawiklio...

dekui..

jeigu orginalus dar, tai suvertus i virsu veidrodi atsikabina fiksatorius ir issiema, jeigu jau kitajietiski tai lupi visa stikla su ranka, ten tik plastmasiukai fiksuojasi.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0