Peršokti prie turinio


605 nenoriai kuriasi ir blogai dirba.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 18

#1 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 19 - 17:51

Sveiki, neseniai nusipirkau 605 peugoet su variklio defektu. Siaip zalias esu tame variklyje, tad gal duosit patarima kas galetu buti :blush: Zodziu variklis SV 3.0, o problema tokia - kuriant kartais meta atgal starteri, labai sunkiai uzsikuria, kai uzsikuria jau taip lyg ir normaliai pradeda dirbti bet po keliu minuciu uzgesta ir tada jau suk nesukes, net nekabina. Dar bekuriant buna kad sauna. Buvau nuemes nuo oro sklendes slanga, tai sove atvira liepsna. Galvojau kad ankstyvas degimas, bet kiek zinau cia degimas nesireguliuoja, tai tuomet lyg liktu galimybe jog grandine prasokus yra ir per anksti musa degima. tai va, jei kas esate su panasia problema susidure, tai parasykit kas cia galetu buti :wacko: Dekui visiems is karto :huh: [Priedas] dar degima ijungus birbia kazkas variklyje, kartais issijungia po keliu sekundziu.

Šį pranešimą redagavo Sildytuvas: 2007 gegužės 19 - 18:04

  • 0

#2 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 20 - 10:21

nu va, snekejau su vienu zmogum, kuris turi tokia pati puga tik dizelini, bet jis sako kad grandine nelabai tegalejo prasokti, jau lb stipriai turejo buti susidevejes. Ei zmones nejau nieks net neisivaizduojat kas cia galetu buti per gedimas ir kaip ji pasalinti... :(

Šį pranešimą redagavo Sildytuvas: 2007 gegužės 20 - 10:22

  • 0

#3 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 20 - 14:45

taigi koks variklis? nes SV cia komplektacija. o 3.0 cia litrazas, ir seip manau maziau expirementuok ir nuvaryk i serviza. maziau parkiu bus.
  • 0

#4 Svečias_Danciux_*

Svečias_Danciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 20 - 16:24

su degimu gali but ciudu geru, si ryt man buvo tox kuriozas,kad vaziuojant is vis prade4jo dirbt tik keli cilindrai, dingo trauka nors tuka, paspaudus ar gerai pergazavus lyg ir atsigaudavo bet neilgai, bet paskui po kokiu 4 km zaidimo varikliukas atsigavo ir vel viskas norma,kas buvo taip ir nesupratau,bet tokios staigmenos uzknisa
  • 0

#5 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 20 - 20:28

variklis sakai... :unsure: kad zinau tik tiek dvylika voztuvu, turiu tokia vokiska knygele, tai is ten supratau kad yra dvi galimybes suprasti koks mano variklis, tai arba 6BS6A2 arba 6BSFZ2, dar ten prirasyta ZPJ/K arba ZPJ/Z ir dar S6A ir SFZ, bandziau suprasti pagal ta knygele koks istikruju yra tas mano variklis bet nieks mani nesigava :blush: ok, o dabar papildymas, tai va sian vel kuriau ir buvosi taip kad kelis kartus prasukau starteri, tada jau pradejo griebti ir dar karta pasukus uzsivede, na pradziai ji taip kaip visada isidirbo, lyg ir normaliai, taciau temperaturai pradejus kilti nebegalejau apsuku nuleisti maziau nei 3000, jei auksciau laikau, dirba lyg ir normaliai, net nepagalvotum kad kas blogai yra, taciau nuleidus zemiau apsukas pradeda ciaudeti ir gesti :mad: :wacko: Kuriau ir dirbo ant benzino, dujas pameginau ijungti bet variklis vos neuzgeso. Na, gal kas bent i ta puse ka nors pasakysit? Siaip jau matau kad be serviso neapseisiu, tad bent jau gal kas nukreips tinkama linkme(cia del gedimo). Dar beje sian pastebejau, po kapotu kur yra saugikliu vieta, kur turi detis 7 saugikliai ir vienas "tipo" saugiklis nera dvieju saugikliu, to 20 amperu ir toj pacioj linijoje turincio buti 30 amperu, na jei ziuretume linijomis po du. Tai nezinau ar cia jie gali prie to prisideti ar ne, ir ar jie labai svarbus automobiliui. Na regis viska isvardinau, tad tikiuosi kas nors bent nutuoksite kokia cia liga gali buti ir koks butu jos gydimas... Aciu is anksto :blush:
  • 0

#6 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 27 - 08:18

sveiki, tai va ta prolema buvau isprendes, pakeiciau paskirstitoja ir skiejikli ir dirbo kuo puikiausiai ;] taciau dabar vel problema, starteris dirba tik kai variklis uzsyla iki 80 laipsniu ar daugiau, o salta turi kurti ant buksyro :angry: plius vaziuojant vel pradejo gesti motoras, dar veliau meginau tempti ant busksyro, bet lyg ir uzsiveda, padirba ir uzgesta, o po to visai nebeuzsivede :( itariu kad tas pats paskirstytojas vel sugedo, bet nesuprantu kaip tai galetu atsitikti, tik nauja idejau, vos 300km tepravaziavau ir viskas :(
  • 0

#7 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 28 - 22:36

Ei nejau nieks nesat susidure su tokia problema kaip starterio darbas tik prie silto variklio??? :(
  • 0

#8 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 gegužės 29 - 11:51

Gal jau laikas butu nuvezti meistrams varikli paziureti? Mano kantrybe tiek ilgai nelaikytu:) P.S. todel ir neperku benzininiu auto, bo po kapotu apart benzininio variklio veikimo principo nesuprantu. Ramunc
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#9 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 30 - 15:13

joa, kazkaip ir as manau kad jau nieko kito nebepadarysiu, teks vezti meistrams, bet kad db su babkem trukumas, tai laukti vel reiks :wacko:
  • 0

#10 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 gegužės 31 - 19:30

del tu neuzsivedimu tai zvakes paziurek, bo kai turejau benza tai panasiai ir man buvo :ph34r:
  • 0

#11 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 31 - 23:06

buvau issukes as tas zvakes, bet kazkaip ne itin suprantu geros jos ar ne, zodziu tik pati pati apacia pajuodavusi, daugiau nieko. Siaip dvi zvakes buvo keistos i naujas, tai jos kaip ir niekuo nesiskyre nuo senu. Kai dirbo tikrinau cilicndrus, na regis visi dirbo, bet va kaip gavosi.Ryt dar apziuresiu, gal ka nauja atrasiu :ph34r:
  • 0

#12 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 01 - 11:47

tai va, kadangi su tuo automobiliu turiu jau kruva problemu, bet vistik esu uzsispyres kisti tiek kad viskas butu ok, tai ryt varau i servisa diagnostikai, salia rekijos klp vienam servisiuke sake uz 140 pinigu viska patikrins ^_^ tik neaisku kiek ten patikrinsi kai variklis nedirba <_< na bet paskutine mano problema buvo tokia jog vaziavau ir uzgesau, tad kai jau zinosiu rezultatus butinai pranesiu ir manau i patarimus parasysiu kas gali buti tokiu atveju, nes vistik manau kad pasmane kazkur yra elektros grandines trumpinimas, kokia tai rele gal suda mala ir del jos atsirado ir kiti elektros prietaisu gedimai, na bet cia tik mano nuomone :wub:
  • 0

#13 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2007 liepos 02 - 09:34

Sekmes gydant savo serganti liuta.... O perkant nezinojai/netikrinai kas per defektas ? gal buves savininkas uzsikniso ir tiesiog atcikrate ?
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#14 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 02 - 11:26

dekui labai, dabar kaip tik laukiu ziniu is serviso, ir taip sakant meldziuos kad nieko lb baisaus nebutu tam mano vargsui :unsure: na kai pirkau, tai zaidziau tokia loterija galima sakyti, pigiai paemiau, bet ji jau buvo su defektu, bet buvau ji sutaises, paskirstytoja tereikejo pakeisti, taciau islindo dabar ir daugiau problemu :( na gal ir uzksniso, siaip bent kaip pardavejas kalbejo tai sake kad jam universalo reikejo todel nusipirko passat o liuta parduoda.. na bent siaip neatrode kad senis dziundzelcikas butu, tai kazkaip ir susigundziau :wub: well, kaip bebutu pranesiu kaip sekesi su gedimu man :beer:
  • 0

#15 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 02 - 12:33

nagi nagi, katik skambino, zodziu tipo kazkokie starterio sepeteliai ar kazkas panasaus per ilgi yra ir zodziu juo verciant uzsitrumpina starteris :wacko: mmm, remontas su detalem 150lt, nepigiai sakyciau, bet kantrybes nebeturiu, sakiau kad taisytu, zodziu laukiu toliau kas bus, kai sutaisys bandys diagnostika daryti :unsure:
  • 0

#16 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2007 liepos 02 - 13:01

:beer: o siaip treciadieni galetum klubo susitikime pasivaident
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#17 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 12:35

joa, galeciau, bet skaiciau cia tik kad vilniui cia bus, o man toloka, plius dar tik sian pasiimsiu auto savo :ph34r: nu bet jau snekejau su meistru sake kad dabar viskas gut, dar iki vakaro pabaigs viska tikrint ir bus galutinai aisku. Be starterio buvo toks dalykas kaip kompo signalo dingimas kuris kartais pasitaikydavo, toks jausmas lyg kompas issijungtu :wacko: nu kai pasiiminesiu masina, aiskiau isklausinesiu ^_^ na jums gero meeto, jei ne siam tai kitam meete pasistengsiu apsilankyti butinai :beer: ^_^
  • 0

#18 Svečias_Just'is_*

Svečias_Just'is_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 17:19

sveikas o kelintu gimimo tavo prancuzas? :) tikrai butu idomu isgirsti sios problemos isrisima...
  • 0

#19 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 20:07

gimimo yra 90metu o pirma registracija 91:) taigi, pasirodo prota kniso pagrindine rele, ji yra tokioje dezuteje kartu su dar viena rele. tokia nediduke geltona kvadratine dezute :wacko: zodziu kaip man paaiskino tai ji reguliuoja visa elektra ir i purkstukus ir i babina, zodziu jei ji susiknisa masina neidiot... taigi man praplove isvale kontaktus ir idejo, kol kas veikia, bet patare pasieskot srotuose kito, kaina sake 15-20litu. taigi visa esme buvo starterije kuris trumpino del per ilgu sepeteliu ir pagrindineje releje :) tai tiek, tikiuos kam nors pagelbes sitas postas ^_^ o dabar einu :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0